Dom Pomocy Społecznej

Kombatantów 1

56-300, Milicz

tel./fax 71 384 14 46

Dodaj opinię

2,3
70%

Opis placówki

Dom Pomocy Społecznej w Miliczu jest przeznaczony dla osób w podeszłym wieku obojga płci. Jest zlokalizowany na obszarze Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy. Wokół Domu znajduje się teren rekreacyjny przeznaczony dla Mieszkańców. W pobliżu (ok. 200 m od domu) znajduje się nowo wybudowany  basen. Na dzień dzisiejszy mieszkańcy naszego DPS (nie mający przeciwwskazań medycznych) mają możliwość korzystania z basenu za darmo.

Dom jest wyposażony w windy osobowe oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Na terenie Domu znajduje się gabinet medycznej pomocy doraźnej czynny całą dobę, pomieszczenia terapii i rehabilitacji itp. Dom posiada własną kuchnię, w której przygotowujemy smaczne, domowe posiłki łącznie z dietetycznymi. Ponadto do dyspozycji Mieszkańców jest pralnia i szwalnia. Na terenie Domu jest kaplica i biblioteka.

Naszym Mieszkańcom oferujemy zamieszkanie w pokojach jedno i dwuosobowych z balkonami. Przy każdym pokoju znajduje się węzeł sanitarny tj. wanna lub natrysk, umywalka i WC. Wszystkie pokoje są wyposażone w instalację przyzywową połączoną z dyżurką opiekunów.

Zapewniamy profesjonalną opiekę pracowników socjalnych, opiekunów, instruktorów: terapii i kulturalno-oświatowych, psychologa i całego zespołu terapeutyczno-opiekuńczego. Umożliwiamy korzystanie ze świadczeń medycznych zgodnie z uprawnieniami Mieszkańca. Mieszkańcy mogą brać udział w organizowanych dla nich codziennie zajęciach świetlicowych. Dom dysponuje własnym środkiem transportu dostosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.