Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej


56-300 Milicz, Kombatantów 1

tel./fax 71 384 14 46

Dodaj opinię

2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej w Miliczu jest przeznaczony dla osób w podeszłym wieku obojga płci. Jest zlokalizowany na obszarze Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy. Wokół Domu znajduje się teren rekreacyjny przeznaczony dla Mieszkańców. W pobliżu (ok. 200 m od domu) znajduje się nowo wybudowany  basen. Na dzień dzisiejszy mieszkańcy naszego DPS (nie mający przeciwwskazań medycznych) mają możliwość korzystania z basenu za darmo.

Dom jest wyposażony w windy osobowe oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Na terenie Domu znajduje się gabinet medycznej pomocy doraźnej czynny całą dobę, pomieszczenia terapii i rehabilitacji itp. Dom posiada własną kuchnię, w której przygotowujemy smaczne, domowe posiłki łącznie z dietetycznymi. Ponadto do dyspozycji Mieszkańców jest pralnia i szwalnia. Na terenie Domu jest kaplica i biblioteka.

Naszym Mieszkańcom oferujemy zamieszkanie w pokojach jedno i dwuosobowych z balkonami. Przy każdym pokoju znajduje się węzeł sanitarny tj. wanna lub natrysk, umywalka i WC. Wszystkie pokoje są wyposażone w instalację przyzywową połączoną z dyżurką opiekunów.

Zapewniamy profesjonalną opiekę pracowników socjalnych, opiekunów, instruktorów: terapii i kulturalno-oświatowych, psychologa i całego zespołu terapeutyczno-opiekuńczego. Umożliwiamy korzystanie ze świadczeń medycznych zgodnie z uprawnieniami Mieszkańca. Mieszkańcy mogą brać udział w organizowanych dla nich codziennie zajęciach świetlicowych. Dom dysponuje własnym środkiem transportu dostosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.