Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej


13-324 Grodziczno, Nowe Grodziczno 14b

56 472 91 14

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

46
1-4
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom usytuowany na wsi. Siedziba gminy położona w obrębie Garbu Lubawskiego podzielonego silnie urzeźbioną doliną rzeki Wel. Rzeźba terenu wokół wsi Grodziczno niezwykle urozmaicona, z lasami i dużą ilością jezior.

Położenie Domu umożliwia mieszkańcom stały kontakt z naturą z dala od miast. Od strony południowej Dom posiada prawidłowo zagospodarowane mini tereny zieleni z traktami spacerowymi dla ludzi na wózkach inwalidzkich. Dom jest domem stacjonarnym przeznaczonym dla osób starych, zlokalizowany w niedużej odległości od przystanku autobusowego oraz PKP umożliwiającego swobodną komunikację z miastem, integrację mieszkańców z rodziną i środowiskiem lokalnym.

Dom przystosowany do zamieszkania 46 osób mających do dyspozycji pokoje 1, 2, 3 i 4 - osobowe, nowocześnie wyposażone, dostosowane do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Zapewniamy całodobowe świadczenie w zakresie usług opiekuńczo - terapeutycznych przez dobrze przygotowany personel Domu, świadczenia zdrowotne zgodnie z przepisami o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym. Usługi medyczne zapewniają lekarze interniści oraz specjaliści - neurolog, stomatolog, okulista, ginekolog.

W ramach obowiązku podnoszenia sprawności mieszkańców zabezpiecza się uczestnictwo w rehabilitacji w formie ćwiczeń rehabilitacyjnych, masażu ręcznego, hydromasażu, gimnastyki i spacerów oraz zabiegów naświetlania i inhalacji.
Gwarantujemy wspaniałą atmosferę wśród życzliwych ludzi, wypoczynek i relaks na łonie natury!

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (1)


2011-03-18
Bardzo dobra placówka, która dba z życzliwością o pacjentów. Ofiarny, uprzejmy i gościnny, - bez wyjątku, personel. Pomieszczenia zadbane, zawsze czysto i schludnie. Wokół budynku pięknie utrzymany ogród. Regularnie organizowane jest życie kulturalne. W domu tym od 2005 roku przebywa mój Teść.

Wiesław Jankowski

Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.