Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej


48-130 Kietrz, Konrada 1

tel. 77 485 43 47

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej w Kietrzu jest jedną z filii Domu Pomocy Społecznej w Klisinie. Usytuowany jest w centrum miasta Kietrz. Mała miejscowość, spokojna okolica zapewnia podopiecznym spokój, poczucie bezpieczeństwa, ochronę prywatności, wypoczynek i relaks.

Mieszkańcy mają dobry dostęp do infrastruktury miejskiej, a usytuowanie umożliwia korzystanie z placówek kulturalnych i rekreacyjnych.

Przeznaczony jest dla 71 mieszkańców (kobiety i mężczyźni).

Budynek posiada 26 pokoi: jedno, dwu i trzy osobowych z łazienkami. Pokoje są estetycznie urządzone i wyposażone w odpowiednie meble i instalację przyzywową.

Podstawowym zadaniem statutowym Domu jest świadczenie usług bytowych, opiekuńczych i wspomagających na poziomie obowiązujących standardów, w zakresie i formach wynikających z indywidualnych potrzeb osób w nim przebywających. Dodatkowo Dom Pomocy Społecznej umożliwia mieszkańcom korzystanie ze świadczeń przysługujących im z tytułu powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Mieszkańcy i pracownicy tworzą zespoły terapeutyczne, dające wsparcie podopiecznym we wszystkich możliwych sytuacjach życiowych.

Udzielanie wsparcia, w szczególności ustalanie wspólnie z mieszkańcem Planu Indywidualnego Wsparcia i jego realizacja stanowią podstawową zasadę postępowania wobec podopiecznych Domu.

Odpowiednio wyszkolony i dobrany personel sprawuje fachową opiekę nad mieszkańcami Domu. Dla odwiedzających krewnych i znajomych naszych mieszkańców mamy do dyspozycji pokój gościnny.

Dom został oddany do użytku 4 kwietnia 2014 roku.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.