Dom Opieki ZŁOTA JESIEŃ

Wólka Ratowiecka 42

16-020, Czarna Białostocka

Opis placówki

Niepubliczny Dom Opieki Złota Jesień od 1999 roku świadczy opiekuńcze usługi dla seniorów, osób przewlekle chorych, niepełnosprawnych, a także osobom chorym na demencje i chorobę Alzheimera. W sumie dysponujemy 134 miejscami. W 2012 roku wybudowaliśmy drugi nowoczesny parterowy budynek. Pomieszczenia w nowym ośrodku pozbawione są barier architektonicznych, dostosowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zapewniamy komfortowe warunki mieszkalne w pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami, wyposażone w telewizory LCD, radio i lodówkę. Ośrodek posiada obszerne świetlice, jadalnie, własną kuchnię, pralnię, salę rehabilitacji oraz terapii zajęciowej. Dookoła jest rozległy teren z fontanną, tworzący komfortowe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Cały teren ośrodka jest ogrodzony zapewniając bezpieczeństwo mieszkańców.

Zapewniamy:

  • opiekę lekarską, wykwalifikowany personel pielęgniarski i opiekuńczy przez całą dobę,
  • pełne wyżywienie z uwzględnieniem diet indywidualnych, własna kuchnia,
  • doskonałe warunki bytowe w nowoczesnych obiektach bez barier architektonicznych i wykonane wg standardów europejskich,
  • terapie zajęciowe oraz rehabilitację,
  • organizację czasu wolnego realizowaną poprzez programy kulturalno-oświatowe,
  • posługę duszpasterską.

Cena miesięcznego pobytu wynosi: od 2100 zł.

Kontakt:
Tel: 85 710 91 62 , 885 615 615
e-mail: dpswolka@op.pl
www.dpswolka.pl

Zapraszamy

Zgodnie z decyzją Wojewody Podlaskiego z dnia 28.09.2005 roku nr PS.I.EF/9013/1/1/05 nasz dom posiada zezwolenie na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.