Dom Opieki NIEZAPOMINAJKA

Rzemieślnicza 13

05-270, Marki

tel. 22 771 24 54, 609 800 626

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

32
1-4
4300
Dom posiada wirtualną wycieczkę

Opis placówki

Nowo wybudowany Dom Opieki "Niezapominajka" mieści się w Markach. Miejscowość ta położona jest 7 km od Centrum Warszawy. Dom położony jest w malowniczej okolicy, wśród zieleni i zacisza.

Naszym pensjonariuszom oferujemy:

 • Ekologiczne wyżywienie - 4 posiłki dziennie, napoje wg potrzeb
 • Pokoje 1,2,3,4 osobowe
 • Pokój dzienny
 • Jadalnia
 • Gabinet lekarski
 • Usługi fryzjerskie
 • Zajęcia terapeutyczne
 • Utrzymanie czystości otoczenia i osobistej z praniem odzieży włącznie
 • Uroczystą oprawę ważnych dni w roku, urodzin, imienin, jubileuszów i Świąt
 • Możliwość kontaktów z bliskimi i rodziną
 • Umożliwienie realizacji potrzeb religijnych
 • Ogród z ławeczkami
 • Miesięczny koszt pobytu wynosi od 4 200 do  4 700

W naszym domu znajdziecie państwo całodobową opiekę lekarską, a zawsze uśmiechnięty personel pielęgniarski sprawi, że dni będą tutaj upływały w spokoju i radości.

Karta informacyjna

Typ placówki

Placówka dla
kobiet   mężczyzn   dzieci  
Pobyt:
krotkoterminowy   długoterminowy   dzienny  
Placówka dla:
osób starszych   somatycznie chorych   niepełnosprawnych intelektualnie  
niepełnosprawnych fizycznie   psychicznie chorych     
dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie   chorych na Alzheimera   chorych na Parkinsona   dla osób leżących  
Tylko dla sprawnych umysłowo:
tak nie
Dla niepełnosprawnych fizycznie:
tak nie
Specjalizacja w schorzeniach:
Placówka nie przyjmuje osób:
chorych na stwardnienie rozsiane
Kwalifikacje osoby prowadzącej placówkę:
praktyka od 8 lat
Sposób rejestracji:
NZOZ   ZOL   DPS   wpis do rej. wojewody   pensjonat  
Numer wpisu
Umowa z NFZ:
tak nie

Warunki techniczne

Wielkość domu
dom dla 32 osób
Ilość kondygnacji
parter   2 kondygnacje   3 kondygnacje   4 kondygnacje lub więcej  
Kompleks budynków:
tak nie
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych:
tak (całkowity brak barier)   częściowo     
Winda:
tak nie
Pokoje:
1-   2-   3-   4-   5-   6-  
Apartamenty:
tak nie
Pokoje gościnne dla rodzin:
tak nie
Pobyt ze zwierzętami:
tak nie
Wyposażenie pokoi:
Instalacja przywoławcza   Telewizor   Radio   Telefon   Własne meble  
Wyżywienie:
śniadanie   2 śniadanie   obiad   podwieczorek   kolacja  
możliwośc wyboru z co najmniej 2 zestawów obiadowych  
napoje wg potrzeb   owoce wg potrzeb   diety wg zaleceń lekarza  
Warunki sanitarne::
są pokoje z łazienkami   są pokoje z WC   są pokoje z umywalkami   są łazienki wspólne  
Warunki bytowe:
jadalnia   osobny pokój dzienny   biblioteka   gabinet zabiegowy  
pracownia terapii zajęciowej   sala rehabilitacyjna  
Teren wokół domu
taras   ogród   park   las   woda  
Lokalizacja domu
centrum    peryferia   wieś  
Usytuowanie domu
wolnostojący  
Dodatkowe walory obiektu

Opieka medyczna, rehabilitacja, terapia

Opieka lekarska
lekarz internista - wizyta 1 raz w tygodniu
Opieka pielęgniarska
w dzień - pielęgniarek: 1, opiekunek: 4
w nocy - pielęgniarek: 1, opiekunek: 1
Rehabilitacja w placówce
tak nie
Rodzaje rehabilitacji
terapia indywidualna, masaż, pole magnetyczne
Sprzęt rehabilitacyjny
Terapia zajęciowa
tak nie
Rodzaje terapii
muzykoterapia

Warunki przyjęcia

Rodzaj odpłatności
pełna odpłatność   70% świadczeń  
Minimalny miesięczny koszt pobytu (koszt utrzymania mieszkańca):
4200 zł/miesiąc
Cena miesięcznego pobytu w pokoju:
1-osobowym: 5000 zł/miesiąc
2-osobowym: 4800 zł/miesiąc
3-osobowym: 4500 zł/miesiąc
4-osobowym: 4300 zł/miesiąc
W ramach opłaty za pobyt:
leki   pampersy    lekarz   rehabilitacja  
Dodatkowe płatności
leki, pampersy, rehabilitacja, lekarz specjalista
Uwagi dot warunków przyjęcia

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Bardzo polecam Dom Opieki "Niezapominajka".Moj tata przebywał w placówce 10 miesięcy.Otoczony był fachową i życzliwą opieką.W razie potrzeby zawsze była wzywana pomoc lekarska,czy przewóz do szpitala.Wyżywienie bardzo dobre,przygotowywane na miejscu.Ciasta pieczone przez panie w kuchni wyśmienite.W razie jakichkolwiek problemów byłam natychmiast informowana.Jeszcze raz bardzo polecam.

Alicja Szmelik 2024-03-14

Mój tata przebywa w ośrodku pół roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni pod każdym względem. Bardzo dobre warunki bytowe dla pensjonariuszy, świetna opieka pielęgniarsko-opiekuńcza.Wyżywienie również świetne,zbilansowana dieta dostosowana do potrzeb pensjonariuszy. Czyściutko.Polecam

Alicja Szmelik 2023-10-08

Bardzo dziękujemy za niezwykłą troskę, życzliwość, cierpliwość i opiekę nad naszą mamą, babcią - właścicielce Pani Ewie, pielęgniarkom, i całemu personelowi Domu Niezapominajka. Mama przebywała w tym domu prawie dwa lata. Na początku mieliśmy duże obawy, które w niedługim czasie zostały rozwiane. W domu panuje przyjazna atmosfera, jest czysto. Seniorzy są zadbani. Posiłki przygotowywane są na miejscu. Można odwiedzać podopiecznych, zabierać na spacery, uroczystości rodzinne, i święta. W budynku jest winda, która ułatwia niepełnosprawnym przemieszczanie się . Jeszcze raz, bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca.

Ireneusz Kaczmarek 2023-05-22

Dzień dobry, chciałam podzielić się z Państwem moją opinią o Domu Opieki Niezapominajka w Markach. Przebywała tam moja mama. Ten Dom to ostoja dla ludzi starszych, schorowanych. Zarówno właściciel jak i cały zespół Pań zajmujących się chorymi to ludzie o WIELKICH SERCACH. Wszyscy chorzy w tym oczywiście moja mama doznała tam wspaniałej opieki. Zawsze czysta, nakarmiona, bez żadnych odleżyn. Ja nie byłam w stanie zapewnić Jej takiej opieki jaką miała właśnie przebywając w domu opieki. Chciałabym serdecznie podziękować za tę opiekę, za serce Jej okazane przez ludzi tam pracujących. Z wyrazami podziękowania i szacunku Małgorzata Jarosz z Rodziną

Małgorzata Jarosz 2023-01-13

Serdecznie dziękuję pani Ewie Koc , paniom pielęgniarkom Lucynie, Małej Teresce, Dużej Teresce, paniom opiekunkom za okazaną życzliwość, cierpliwość i opiekę. Moja mama Janina przebywała w "Niezapominajce" od sierpnia 2020 roku do kwietnia 2021 roku. "Niezapominajka" to miła atmosfera i profesjonalna opieka. Gorąco polecam ten dom opieki. Pozdrawiam serdecznie cały personel.

Grażyna Mróz 2021-04-23

Mój podopieczny mieszkał w domu Niezapominajka ponad 10 lat. Bardzo sympatyczna obsługa i opieka. Blisko Warszawy. Dobry dojazd. Piękny ogród, gdzie można było posiedzieć lub pospacerować dookoła domu. Opieka lekarza i pielęgniarska. Dziękuję w imieniu podopiecznego za długoletnią opiekę. Andrzej.

Andrzej. 2018-05-04

Z całego serca polecam ten Dom Opieki.Bardzo kompetentne i profesjonalne pielęgniarki,troskliwe opiekunki,uczciwa szefowa. Serdeczna atmosfera,świetna komunikacja i logistyka,wszystko zapewnione ,leki ,opatrunki uczciwie i rzetelnie rozliczone. Bardzo dziękuję za opiekę nad moim tatą Stanisławem. pozdrawiam ciepło cały personel

Monika Kopeć 2018-02-12

W "Niezapominajce" moja mama spędziła prawie trzy lata. Bywało różnie, nie zawsze "kolorowo", ale to moja mama miała głównie problem z dostosowaniem się do realiów innych niż znane Jej dotychczas. Generalnie można powiedzieć, że było poprawnie. Pielęgniarki jak i pozostały personel widać, że stara się być pomocny i trzeba jednak przyznać, że bywa też serdeczny. Jednak mankamentem jest zbyt wielu pensjonariuszy w stosunku do obsługi, dlatego niejednokrotnie można było odczuć "jedynie" profesjonalizm bez dodatku "serca". Niemniej jednak jestem wdzięczna za cały ten okres, który moja mama mogła tam spędzić.

Barbara G. 2017-06-15

"Niezapominajka" to miła i rodzinna atmosfera, serdeczni opiekunowie . Moja mama miała tam opieką 24h zarówno pielęgniarki jak i lekarza.. Była osobą leżącą i wymagała takiej właśnie opieki. Przebywała w tym domu prawie 4 i pół roku i dożyła 88 lat. Serdecznie dziękuję właścicielce Pani Ewie oraz całemu personelowi w szczególności Pani Kasi za spokojne i godnie przeżyte tam lata. Wdzięczna córka.

Bożena Mitrowska 2017-06-10

Chciałbym serdecznie podziękować Panie Ewie Koc i wszystkim pracownikom Domu Opieki Niezapominajka za troskliwą i fachową opiekę nad moją Mamą aż do Jej odejścia 12 maja br. Mama przebywała w Niezapominajce od stycznia 2013 roku i przez ponad cztery lata zawsze doświadczała opieki, ciepła i serca.

Andrzej Dzieliński 2017-06-08

Polecam Dom Opieki "Niezapominajka" w Markach k/Warszawy. Babcia trafiła tam po operacji zespolenia kości biodrowej, ze względu na powikłania pooperacyjne nie mogła chodzić. W domu opieki miała kompleksową, profesjonalną opiekę i zawsze mogła liczyć na ciepłe słowo ze strony personelu. Dom jest czysty, w środku pachnie smacznym jedzeniem a nie moczem i odchodami, w środku jest dużo udogodnień dla osób starszych. Znajduje się on na uboczu, z daleka od ruchliwych ulic i hałasu. Polecam.

Aga 2016-06-24

Bardzo jestem wdzięczna pani Ewie KOC oraz całemu personelowi za opiekę nad moją mamą, która tam przebywała. Pani Ala anioł w ludzkim ciele pomagała mamie powrócić do zdrowia. Polecam Niezapominajkę wszystkim, którym zależy na bliskiej im osobie. Gorące po

Iwona Miłko 2014-08-13

Zanim zamieszkała moja mama w Domu Opieki "NIEAPOMINAJKA" przeprowadziłem rekonesans w 12 podobnych placówkach w okolicach Warszawy /min. Łomianki ,Anin ,Otwock, Józefów i Radość/.Mając skalę porównawczą wybrałem najodpowiedniejszy i nie zawiodłem się. D.O."Niezapominajka" przewyższał przeze mnie wymienione przede wszystkim nowoczesnością, świetną kuchnią, dobrą opieką leklarską oraz to co najwazniejsze a o czym przekonałem się w późniejszym okresie bardzo kulturalnym i ciepłym, niemalże rodzinnym, stosunkiem do pensjonarjuszy." Mateczka" moja przebywała w tej placówce od kwietnia 2010r. do sierpnia 2013 r i nigdy nie poskarżyła się na niegrzeczne traktowanie personelu. Jeszcze raz składam podziękowania za profesjonalną opiekę nad moją mamą. Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie które okazały wiele ciepła dla bliskiej mi osoby.

Janusz Werle 2014-06-29

Dom Opieki Niezapominajka powinien nosić nazwę DomRodzinny. Pensjonariusze otoczeni są całodobową opieką lekarską i pielęgniarską. Wyżywienie znakomite dopasowane do potrzeb wiekowych. Cudowna rodzinna atmosfera i szacunek dla każdego pensjonariusza. Moja Mama w tym w Niezapominajce dożyła 101 lat.Bardzo dziękuję właścicielce Pani Ewie Koc icałemu wspaniałemu personelowi za spokojne i godnie przeżyte lata mojej Mamy (była tam ok, 4 lat)córka Leontyny Romanow

Iga Werle 2014-05-21

Serdeczne podziekowania za troskliwą opiekę nad ojcem i okazaną mu cierpliwość, życzliwość i sympatię. Dom opieki godny polecenia.

Grzegorz Krygier 2011-02-22

Placówka godna polecenia ,miła rodzinna atmosfera .Personel uprzejmy i troskliwy o każdego podopiecznego .Składam podziękowania całemu personelowi za opiekę nad moją mamą córka p. Jadwigi Kieszek

Ewa Kos 2009-08-13

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.