Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Opieki i Rehabilitacji Comfort Place


21-002 Jastków, Jastków 110

81 531 27 70, 730 905 730

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

40
1,2,3
3700
  
Do schowka
Dom Opieki i Rehabilitacji Comfort Place

Opis placówki


Dom Opieki i Rehabilitacji Comfort Place to nowoczesna placówka położona w malowniczej okolicy Lublina, w miejscowości Jastków. Swoją opiekę oferuje osobom starszym i niepełnosprawnym. Jako placówka stacjonarna, swoim podopiecznym zapewnia całodobową opiekę pielęgnacyjną i medyczną. Natomiast nowoczesny obiekt, zbudowany jest zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami, które nie pozwalają na istnienie jakichkolwiek barier architektonicznych. Dom Opieki i Rehabilitacji Comfort Place oferuje swoim pensjonariuszom pobyty zarówno długo jak i krótkoterminowe.

Położenie Domu to odległość zaledwie 7 km od Lublina – w spokojnej, malowniczej okolicy, pośród pól i sadów. W sąsiedztwie nie brakuje też lasu, gdzie można podziwiać piękne widoki oraz zrelaksować się, oddychając świeżym powietrzem. Budynek główny o powierzchni 1000 m2 składa się z 2 pawilonów połączonych przestronnym łącznikiem, pełniącym funkcję pokoju dziennego. Pawilon zachodni stanowią komfortowo urządzone pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz część rehabilitacyjna. We wschodnim pawilonie znajdują się pokoje dla osób niepełnosprawnych i leżących. Budynek wyposażony jest w kaplicę, kuchnię oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. W przestronnym pokoju dziennym wydzielono recepcję, jadalnię z biblioteką pełniąca także funkcję pokoju terapii zajęciowej oraz 2 strefy wypoczynkowe: kominkową oraz część z dużym, cieszącym oko akwarium. W celu zapewnienia mieszkańcom jak najlepszych warunków zamieszkania, obiekt wyposażony został w profesjonalny system wentylacji z rekuperacją.

Sam budynek to jednak nie wszystko. Opiekę nad Seniorami sprawuje na co dzień doświadczony i wykwalifikowany personel – wysoko wykwalifikowane pielęgniarki oraz opiekunowie medyczni, rehabilitanci i fizjoterapeuci. Stanowisko kierownicze w placówce należy do doświadczonego lekarza internisty. Odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie pozwalają na zapewnienie podopiecznym poczucia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Umacnia to dostęp do nowoczesnych środków komunikowania tj. Internet, poprzez co podopieczni domu mogą śmiało, w każdej chwili kontaktować się ze swoimi rodzinami. Oprócz tego, wszystkie pokoje wyposażone są w komfortową łazienkę, TV , radio , natomiast instalacja alarmowo-przywoławcza znajduje się w każdej łazience i pokoju. Aby uniknąć typowej dla tego typu obiektów monotonii, pokoje zostały wyposażone w różnego rodzaju meble, tak, aby każdy pensjonariusz mógł znaleźć klimat właściwy dla siebie. Istnieje również możliwość własnej aranżacji pokoju.

Nowoczesny obiekt Comfort Place każdemu swojemu pensjonariuszowi zapewnia indywidualną i kompleksową opiekę, sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, przez całą dobę, opiekę doraźną również w ramach NFZ oraz codzienną rehabilitację przyłóżkową. Czas wolny wypełniony jest terapią zajęciową oraz różnego rodzaju wycieczkami poza teren obiektu np. do teatru czy filharmonii. Kuchnia domowa pozwala na codzienne przygotowanie świeżych posiłków zgodnie z zachowaniem indywidualnych diet każdego podopiecznego. Oprócz podstawowej opieki placówka oferuje:
  • specjalistyczną rehabilitację w przypadku osób po udarze, wylewie lub wypadkach,
  • zakup środków farmaceutycznych i opatrunkowych,
  • usługi fryzjersko-kosmetyczne,
  • zabiegi rehabilitacyjne także dla osób spoza ośrodka.
Wszystko po to, aby wszyscy pensjonariusze czuli się wyjątkowo i jak najbardziej komfortowo.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.