Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Dla Osób Starszych PRECZÓW


42-512 Preczów, Polna 9c

tel. 606 807 590

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

29
1,2,3
2600
   Wolne miejsca
Do schowka
Dom Dla Osób Starszych PRECZÓW

Opis placówki


"Preczów” to malowniczo położone domy dla osób starszych, niepełnosprawnych, przewlekle chorych wpisane do rejestru Wojewody Śląskiego, urządzone według wzorców i wysokich zachodnioeuropejskich standardów. Zlokalizowane są w pobliżu dużych śląskich miast. Dobry dojazd do nich gwarantuje droga szybkiego ruchu relacji Katowice-Warszawa. Domy położone są w Preczowie ul.Polna 9c i w Wojkowicach Kościelnych ul.Dąbrowska 4, w pobliżu lasu, kompleksu jezior Pogoria, w obrębie "zielonych terenów Śląska". Ciekawie zaaranżowane ogrody wokół domów umożliwiają stały kontakt z naturą i wpływają kojąco na stan psychiczny mieszkańców.

Proponujemy pobyt zarówno osobom samotnym jak i małżeństwom, sprawnym i mniej sprawnym. Budynki i ich otoczenie nie mają barier architektonicznych.

Jest możliwość pobytów krótkotrwałych.

Domy posiadają pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe. Pokoje są w pełni wyposażone. Istnieje możliwość samodzielnego urządzenia pokoju. Domy mają pokoje dzienne służące jako jadalnia, gdzie odbywają się spotkania wszystkich mieszkańców, spożywa się posiłki ( 3 główne posiłki dziennie, w tym dietetyczne, zgodnie ze wskazaniem lekarza, jest dostępność do drobnych posiłków i napojów między głównymi posiłkami i możliwość spożywania ich we własnym pokoju, w razie potrzeby karmienie)

W domach są gabinety lekarskie. Lekarz chorób wewnętrznych mieszka w naszym domu i sprawuje ciągłą opiekę lekarską. Całodobową opiekę zapewniają opiekunki.

Ciekawie organizujemy czas. W miarę swoich możliwości organizujemy dla naszych podopiecznych wycieczki krajoznawcze, wyjazdy na koncerty i festiwale. Polecamy profesjonalne zajęcia rehabilitacyjno-ruchowe i inne. Mamy też dobrze wyposażoną bibliotekę. Zapewniamy opiekę duszpasterską ( na życzenie) Można przeprowadzić się ze swoim ulubionym zwierzątkiem np. pies, kot. W ogrodzie jest miejsce gdzie mieszkaniec domu może posiadać swój własny kawałek działki ogrodowej.


Zapraszamy Cię do Preczowa

Każdego dnia!

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.