Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Centrum Origin Otwock


05-400 Otwock, Bernardyńska 13/15

797 606 112, 22 279 49 00

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

1,2
  
Do schowka
Centrum Origin Otwock

Opis placówki


Centra ORIGIN oferują wiele opcji zakwaterowania oraz wszechstronny zakres usług opiekuńczych nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Unikalny styl zarządzania tymi obiektami opiera się na innowacyjnych procedurach wypracowanych i doskonalonych na przestrzeni lat. Dotyczą one każdego aspektu funkcjonowania tego jedynego w swoim rodzaju, prawdziwie holistycznego modelu opieki geriatrycznej. 

Podczas długoletniej praktyki w zapewnianiu kompleksowej opieki zdrowotnej i rehabilitacji, firma wypracowała i rozwinęła szereg unikalnych programów opiekuńczych i aktywnościowych, mających na celu rozbudzanie zainteresowań, inspirowanie i motywowanie każdej z przebywających w centrach ORIGIN osób. Korzystając z doświadczenia i kompetencji kanadyjskiej kadry, ORIGIN Polska pragnie przenieść te wzorce do Polski, adaptując je do specyfiki lokalnego rynku.

Seniorzy przebywający w centrach ORIGIN otoczeni są troskliwą opieką, wzbogaconą o szeroki program zajęć terapeutycznych i integracyjnych. Dbamy o to, by mogli cieszyć się życiem w maksymalnym wymiarze, bez względu na wiek i poziom samodzielności. 

Oferujemy wyjątkowy program opieki nad osobami dotkniętymi demencją, w tym chorobą Alzheimera. Ten rodzaj opieki prowadzony jest w specjalnie wydzielonej części obiektu. 

Opiekujemy się osobami w stanach paliatywnych, zapewniając im oraz ich rodzinom możliwość pożegnania w atmosferze ciepła, miłości i zrozumienia. 

Niektóre z planowanych przez nas obiektów będą dodatkowo oferowały mieszkania serwisowane dla seniorów funkcjonujących samodzielnie, ale zainteresowanych stałym dostępem do programów terapeutycznych, prewencyjnych i integracyjnych oraz specjalistycznej rehabilitacji.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.