Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Centrum Origin Otwock


05-400 Otwock, Bernardyńska 13

797 606 112, 22 279 49 00

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

126
1-4
5900
   Wolne miejsca
Do schowka
Centrum Origin Otwock

Opis placówki


Centrum Origin Otwock oferuje wiele opcji zakwaterowania oraz wszechstronny zakres usług medycznych, opiekuńczych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Unikalny styl zarządzania tymi obiektami opiera się na innowacyjnych procedurach wypracowanych i doskonalonych na przestrzeni lat. Dotyczą one każdego aspektu funkcjonowania tego jedynego w swoim rodzaju, prawdziwie holistycznego modelu opieki geriatrycznej. 

Podczas długoletniej praktyki w zapewnianiu kompleksowej opieki zdrowotnej i rehabilitacji, firma wypracowała i rozwinęła szereg unikalnych programów opiekuńczych i aktywnościowych, mających na celu rozbudzanie zainteresowań, inspirowanie i motywowanie każdej z przebywających w centrach ORIGIN osób. Korzystając z doświadczenia i kompetencji kanadyjskiej kadry, ORIGIN Polska pragnie przenieść te wzorce do Polski, adaptując je do specyfiki lokalnego rynku.

Seniorzy przebywający w Centrum Origin Otwock otoczeni są troskliwą opieką, wzbogaconą o szeroki program zajęć terapeutycznych i integracyjnych. Dbamy o to, by mogli cieszyć się życiem w maksymalnym wymiarze, bez względu na wiek i poziom samodzielności. 

Oferujemy wyjątkowy program Origin Memory Care: usług diagnostycznych, terapeutycznych, pielęgnacyjnych i opiekuńczych nad osobami dotkniętymi demencją, w tym chorobą Alzheimera - w specjalnie wydzielonej części obiektu. 

Opiekujemy się osobami w stanach paliatywnych, zapewniając im oraz ich rodzinom możliwość pożegnania w atmosferze ciepła, miłości i zrozumienia. 

Oferujemy specjalistyczną rehabilitację neurologiczną w programach Origin NeuroCare  dla osób po udarach i urazach mózgu, po urazach kręgosłupa i urazach ortopedycznych, cierpiacych na SM, chorobę Parkinsona, inne. 

Zapraszamu do korzystania z ogólnodostepnych, ambulatoryjnych zabiegów rehabilitacyjnych z użyciem najnowocześniejszych urządzeń:
Robota do reedukacji chodu, robota do usprawniania funkcji kończyn górnych, biezni antygrawitacyjnej, schodów automatycznych DST, rTMS do powtarzalnej przezczaszkowej stymulacji magnetycznej, 1 osobowej komory hiperbarycznej, 1 osobowej kriosauny, C-eye, fali uderzeniowej, laserów, innych

Zapraszamu do korzystania z ogólnodostepnych poradni specjalistycznych:

Neurologicznej, Ortopedycznej, Rehabilitacyjnej, Psychogeriatrycznej, Psychiatrycznej (demencj), Neuropsychologicznej, Neurologopeducznej

ZAPRASZAMY NA STRONĘ www.originpolska.com

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.