Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Apartamenty Dla Seniora


81-574 Gdynia, Siewna 5a

608 733 027

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

18
1,2,3
  
Do schowka
Apartamenty Dla Seniora

Opis placówki


Apartamenty dla Seniora to nowo powstały obiekt zlokalizowany na wybrzeżu, a dokładniej w Gdyni przy ul. Siewnej 5a. Obiekt został stworzony z myślą o osobach starszych, które nie są w pełni samodzielne, potrzebują wsparcia, zarówno fizycznego jak i psychicznego oraz borykają się z poczuciem samotności. Misją placówki jest opieka i pomoc w codziennym życiu oraz zaspokojenie wszelkich potrzeb swoich podopiecznych. Atutem obiektu jest jego dogodne położenie. Umożliwia ono łatwy kontakt najbliższych z Seniorem, praktycznie każdego dnia o każdej porze.

Wyposażenie apartamentów jest bogate w pokoje 1,2, i 3 osobowe- każdy z własną, przestrzenną łazienką. Wspólny jest pokój dzienny, urządzony w eleganckim i bardzo funkcjonalnym stylu.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin. Pozostały ostatnie dostępne apartamenty!

Już dziś można umówić się na wizytę, kontaktując się z nami pod nr tel.: +48 608 733 027.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (3)


2018-03-21
Odwiozlam najwazniejsze w moim zyciu osoby do Apartamentow seniora w Gdyni przy ul. Siewnej 5a. Rodzice znalezli tu nowa rodzine i cieply dom. Personel domu z wielka atencja skupil sie na stworzeniu klimatu pelnego milosci i zaufania podczas przyjecia. To nie byla procedura lecz chec stworzenia rodzicom poczucia bezpieczenstwa i zaufania! Wlascicielka jest osoba komunikatywna i profesjonalna pelna empatii i wrazliwosci na potrzeby seniorow i ich codzienne zmaganie sie z choroba. Pisze tak bo Personel towarzyszyl mojemu tatusiowi w ostatniej drodze. Byli przy nim do konca .Stworzyli atmosfere spokoju i milosci, zapewnili najlepszy z mozliwych komfort fizyczny, takze uspakajajace pelne akceptacji slowa, ktorych moze juz nie slyszal byly ukojeniem dla jego duszy.Dlatego kiedy zajdzie potrzeba zareczam, ze jest to dom godny polecenia.

Julitta Laco xxjulitta@yahoo.de
2018-02-15
Chciałam się podzielić moimi odczuciami po zapoznaniu się z ofertą domu dla seniora. Dom jest bardzo przytulny i przepięknie urządzony:) Widać, że właściciele włożyli dużo serca w stworzenie tego miejsca i chcieli, aby przyszli pensjonariusze od pierwszego dnia poczuli się jak w domu. Przychodząc na rozmowę z właścicielką byłam zdenerwowana, ponieważ podjęłam wraz z moją mamą tą trudną decyzję, żeby oddać ją pod opiekę właśnie takiego domu. Od przekroczenia pierwszego progu poczułam rodzinną atmosferę i wielkie zaangażowanie właścicieli w stworzenie tego miejsca. Pani Iwona to niesamowicie ciepła osoba, której absolutnie nie boję się już teraz oddać mojej mamy pod opiekę. Nie mam żadnych wątpliwości, że mama będzie tam miała zapewnione godne kolejne lata życia:) Polecam wszystkim, którzy muszą podjąć tą trudną decyzję.

Kasia
2018-02-15
Odwiedziliśmy z mama kilka domów w okolicy Trójmiasta, ale żaden nie zrobił na nas takiego wrażenia. Dom jest nowoczesny i przytulny. Przemiła właścicielka oprowadziła nas po pokojach i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. W domu pachniało domowym jedzeniem, na stole stało ciasto, a w wazonach były świeże kwiaty. Do tego domu chce się wracać.

Joanna
Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.