Opis placówki

Dom Opieki „Leśna Góra” to prywatna placówka opiekuńcza zlokalizowana w Kamieńczyku, przy ul. Warszawskiej 18 (07-202), w województwie mazowieckim. Oferuje całodobową opiekę dla osób starszych, przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych fizycznie, zapewniając im komfortowe warunki życia w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Placówka została wpisana do rejestru pod numerem 139, na podstawie decyzji nr 2621/2016 z dnia 5 grudnia 2016 roku. 

Dom dysponuje 50 miejscami i oferuje pobyty długoterminowe. Mieszkańcy mają dostęp do opieki medycznej, pielęgniarskiej oraz rehabilitacyjnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Placówka zapewnia również terapię zajęciową oraz organizuje różnorodne zajęcia rekreacyjne, mające na celu aktywizację seniorów i poprawę ich samopoczucia. Otoczenie domu sprzyja spacerom i relaksowi na świeżym powietrzu.

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Piękne miejsce, super klimat. Rzeka Bug na wyciągnięcie ręki. Dom opieki- całodobowy to mało powiedziane, to ośrodek wypoczynkowy dla ludzi potrzebujących opieki i empatii. Personel profesjonalny, przygotowany na różne sytuacje związane z opieką nad pensjonariuszami w różnym wieku i różnym stanie zdrowia oraz komunikacji. Możliwość indywidualnej rehabilitacji podnosi wartość tego miejsca . Opieka indywidualna w zależności od stanu zdrowia pensjonariusza i jego potrzeb. Właściciele otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i indywidualne potrzeby pensjonariusza. Dziękuję za profesjonalizm i opiekę nad teściową, pozdrawiam.

2025-11-13

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2026 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.