Targi dla Seniora w Krakowie- ZMIANA TERMINU

Zgodnie z pismem otrzymanym przez naszą redakcję od Komisarza Targów dla Seniora w Krakowie– Józefa Stachowa, z przykrością informujemy, że z uwagi na obowiązujący stan epidemii i wprowadzone w związku z tym ograniczenia, organizatorzy są zmuszeni do odwołania tegorocznych Targów dla Seniora, zaplanowanych w dniach 9-10 października 2020 r. w Krakowie.

Dbając o zdrowie uczestników wydarzenia, podjęta została decyzja o przeniesieniu terminu wydarzenia na wiosnę 2021 roku. Dokładna data zostanie podana - po ocenie sytuacji epidemicznej i możliwości organizacyjnych - na początku przyszłego roku. Wierzymy w zrozumienie i cierpliwość w tym trudnym dla wszystkich czasie. Jak deklarują organizatorzy, dołożone zostaną wszelkie starania, aby udział w przyszłorocznych targach był dla Państwa satysfakcjonujący i przede wszystkim bezpieczny.

W imieniu Targów dla Seniora przekazujemy serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę - za zaufanie i współtworzenie wysokiego poziomu imprezy. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo z nami również w przyszłym roku.

Z wyrazami szacunku Józef Stachów

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.