Schutz Engel Firma opieki osób starszych

Aleja Wojska Polskiego 43/9

70-473, Szczecin

0048 538450042

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

Wolne miejsca

Opis placówkiWitam PaństwaFirma Schutz Engel z siedzibą w Szczecinie  poleca swoje usługi pomocy osobom starszym, schorowanym, potrzebującym pomocy dnia codziennego. 
Zatrudniamy sprawdzony personel osób  do niesienia pomocy.
Zakres obowiązków  to uczynienie podopiecznym lepszego znoszenia trudów dnia codziennego, codziennej higieny podopiecznego , robienia zakupów, umawiania wizyt lekarskich , pracy domowej , gotowania, sprzątania,  prania , prasowania, spacery, zajęcia ruchowe, gry, rozmowy z podopiecznym.
Staraniem firmy  to  uśmiech i zadowolenie podopiecznych którzy nabierają sił do życia   i nie są osamotnieni w swojej chorobie, niesiemy  wszelką pomoc niezbędną dla lepszej egzystencji.

Firma od szeregu lat  opiekuje się podopiecznymi  na terenie Niemieckiej Republiki  Federalnej,
Jesteśmy firmą która dba o swych podopiecznych , wizyty, kontakty, zapytania kierowane do rodzin , rozwiązywanie problemów.
Nasze stawki za usługę dostosowane są do możliwosci płatniczych rodzin zlecających nam sprawowanie opieki.
Nasi pracownicy zarejestrowani są w  Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych , posiadają kwalifikacje spełniające oczekiwania rodzin.
Opieka sprawowana jest przez  24 godziny na dobę, lub w określonych godzinach wg życzenia  podopiecznych lub  ich  rodzin.


Polecam Państwu swoje usługi

Z Poważaniem

Wiesław Suwalski
Schutz Engel  (opieka anioła)Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Witam Korzystałam z usług firmy Schutz-Engel, profesjonalizm, podejscie ludzkie do problemu , jest na najwyzszym poziomie, polecam firmę , bo pracując z nia to nieco mniej bólu z problemami z którymi się borykamy zwazywszy ze troska o chorego potrzebującego pomocy jest wazna POZDRAWIAM JADWIGA SZCZECIN

JADWIGA 2021-04-13

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.