Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Prywatny Dom Opieki PATRYCJA


05-082 Zielonki-Parcela, Południowa 41

tel. 22 722 94 53, 503 116 870

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

25
1,2,3
1800
     
Do schowka
Prywatny Dom Opieki PATRYCJA

Opis placówki


Zapraszamy do Domu Opieki Patrycja wszystkich chętnych, pragnących w spokoju z daleka od trosk, cieszyć się życiem i godnie mieszkać wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi.

Naszym pensjonariuszom zapewniamy:

 • zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-osobowych (łazienki ogólne) - opłata 1800 zł/mc
 • nowo otwartym skrzydle budynku pokoje z łazienkami:
  • 1-osobowy - opłata 2700 zł/mc,
  • 2-osobowy - opłata 2200 zł/mc,
 • profesjonalną, całodobowa opiekę pielęgniarską,
 • konsultacje lekarzy (raz w tygodniu),
 • ciepła, rodzinną atmosferę,
 • smaczną domowa kuchnię,
 • duży ogród z zielenią oraz spokojna okolicę,
 • opiekę duszpasterską (na życzenie).

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (4)


2016-09-17
Wczoraj stało się. Moja mama została przywieziona do domu opieki Patrycja. Dziś byłem u mamy pierwszy raz. Mama jest zachwycona chociaż nigdy nie tolerowałą takich miejsc. Sam miałem ogromne wyrzuty, że zostawiam mamę u obcych ludzi. Teraz wiem jak bardzo się myliłem. Mama jest szczęśliwa. Mimo wieku (87 lat) i znacznej niewydolności ruchowej (udar mózgu) mama czuja się tu super i chce się jej żyć. Panie z ośrodka są rewelacyjne. Zajmują się wszystkimi pensjonariuszkami profesjonalnie. Motywują do działania i wspomagają w rehabilitacji. Mają niesamowitą wolę do pracy i są jakby powołane do tej bądź co bądź bardzo ciężkiej pracy. Ludzie starsi nie zawsze są łatwi we współżyciu. Panie świetnie sobie dają radę z tymi problemami. Bardzo dziękuję jeszcze raz wzystkim tym paniom, które poznałem. Mam nadzieję, że jak będe już w takim wieku też tu trafię. Podrowienia dla wszystkich dziewczyn opiekujacym się osobami starszymi, ale równiez kierowniczce, która zrobiła dobrą robotę tworząc taki ośrodek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję.

Krzysztof Rubin
2016-09-15
Moja mama jeszcze tam nie trafiła, ale na dniach trafi. Dzięki rekomendacji ludzi, którzy tam pozostawili w opiece swoich najbliższych również i ja zdecydowałem się na taki krok. Sama rekomendacja mi pomogła, ale to jakie zastałem tam opiekunki i to jaką osobą jest kierowniczka tego domu nie pozostawiło mi cienia wątpliwości, że moja mam trafia w dobre ręce.

Krzysztof Rubin
2014-11-27
Dziękuję za opiekę WSZYSTKIM PRACOWNIKOM DOMU OPIEKI u mojej mamy bywałam o różnych porach dnia czysto pachnąco pensjonariuszki zadbane,ostrzyżone nie mam słów uznania dla dyrekcji i całego personelu oby tak było w innych placówkach dzięki stokrotne za za opiekę.Danuta Wojtkowska córka Janiny Kurek

D.Wojtkowska
2014-08-05
Chciałam tą drogą podziękować WSZYSTKIM PANIOM pracującym w Domu Opieki Patrycja za opiekę nad moją mamą. Mama przebywała w tym domu cztery lata. Chorowała na Alzmaihera opieka nad nią była naprawdę trudna bo trzeba było bardzo dużo cierpliwości a mimo to panie zawsze były dla niej bardzo miłe i życzliwe. Bywałam tam kilka razy w tygodniu i o różnych porach dnia , więc nie można było powiedzieć, że te panie zachowują się tak na pokaz czy udają. Jestem im bardzo wdzięczna i jeszcze raz bardzo dziękuję.POZDRAWIAM Marta Bargielska

Marta Bargielska
Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.