Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Prywatny Dom Opieki


62-030 Luboń, Złota 4

tel. 61 893 21 13, 604 468 875

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

9
2,3
  
Do schowka
Prywatny Dom Opieki

Opis placówki


Prywatny Dom Opieki prowadzi swą działalność od 2009 roku.

W dużym domu z ogrodem zapewnimy opiekę dzienną i całodobową osobom w podeszłym wieku, osobom niepełnosprawnym w tym po udarach, z chorobą Parkinsona, Alzheimera, po złamaniach.

Obiekt jest nowoczesny, komfortowy w pełni dostosowany dla potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych bez barier architektonicznych, spełnia wymagania unijne.
Posiada zezwolenie Wojewody Wielkopolskiego na prowadzenie tego typu placówki - wpisany na listę Wojewody poz. 15.

Z uwagi na małą liczbę mieszkańców - 9 osób, w Domu panuje kameralna , rodzinna atmosfera.

Pokoje 2-osobowe, jeden 3-osobowy wyposażone są w instalacje przywoławcze, sprzęt RTV, Internet, profesjonalne łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, umeblowanie, podnośnik dla osoby niepełnosprawnej. Posiadamy nowoczesny aparat EKG, kondensator tlenu, do dyspozycji profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, biblioteka i inne.

Nasi Podopieczni biorą udział w organizowanych wycieczkach, koncertach, przedstawieniach, spotykają się z ciekawymi ludźmi , latem zajęcia odbywają się w ogrodzie .

Podopieczni korzystają 24 godz. z pełnej opieki wykwalifikowanego personelu, lekarza rodzinnego i pielęgniarki. Prowadzone zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne mają na celu podniesienie ich sprawności fizycznej i samooceny.

Oferujemy 5 posiłków dziennie z uwzględnieniem diety, napoje ciepłe i zimne, ciasto i owoce zawsze w zasięgu ręki/, usługi fryzjerskie, kosmetyczne, uroczyste obchodzenie świąt, urodzin, imienin, kontakt z rodziną (Skype), kapłanem.

W IV kwartale 2014 roku otwieramy nowoczesny Dom Opieki położony na 0,5 ha działce w przepięknej okolicy , niedaleko jeziora kierskiego. Budynek o powierzchni około 1000 m2 zaprojektowany jest dla 28 osób, posiada pokoje 1- i 2-osobowe, salę rehabilitacyjną, ogród z tarasami. Dodatkowo oferujemy 3 niezależne, samodzielne apartamenty, w których mieszkańcy będą mogli korzystać z infrastruktury Domu.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (3)


2017-03-04
Moja mama przyjechała do ośrodka leżąca. Wyszła uśmiechnięta na własnych nogach . Często powtarzała że jest tu lepiej niż w domu. Jej pobyt to końcówka stycznia i cały luty 2017. Dziękuję .

Marek
2014-02-23
Polecam! Dom jest bardzo przyjazny, dostosowany do osób niepełnosprawnych. Sprawia wrażenie bardzo pogodnego i spokojnego, w którym panuje rodzinna atmosfera. Personel jest cierpliwy i profesjonalny, wkłada serce w powierzone obowiązki oraz zaspakaja potrzebę bezpieczeństwa podopiecznych. Właściciel Domu fachowo oraz rzetelnie prowadzi placówkę, jest bardzo zaangażowany w wykonywaną pracę, cechuje się empatycznym usposobieniem. oraz wzbudza zaufanie.

Elżbieta
2014-01-05
Od roku moja mama przebywa w Domu Opieki w Luboniu. Wiele razy ją tam odwiedzam i mogę go z pełnym przekonaniem polecić. Ośrodek jest przystosowany do pobytu osób starszych, personel jest fachowy i bardzo sympatyczny. Nie ma żadnych problemów z odwiedzinami pensjonariuszy. Właściciel jest pomocny i chętny do udzielania wszelkich informacji. W ośrodku panuje miła i ciepła atmosfera.

Ewa
Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.