Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

OPIEKA GRUPA VERITAS POLSKA


53-032 Wrocław, Jeździecka 10A

+48881533333

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

   Wolne miejsca
Do schowka
OPIEKA GRUPA VERITAS POLSKA

Opis placówki


CAŁODOBOWA OPIEKA DOMOWA W POLSCE

Działamy w całej Polsce! 


Grupa Veritas rozszerza swoją działalność w zakresie opieki nad osobami starszymi. 


Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej, po hospitalizacji lub mające problemy z przemieszczaniem, jak też seniorzy, którym coraz większą trudność sprawiają czynności dnia codziennego.

Dotychczas odpowiedzią na takie problemy był ośrodek pobytu stałego dla osób starszych. Jednak schorzenia przewlekłe lub tymczasowe, podeszły wiek czy problemy z mobilnością nie muszą oznaczać opuszczenia swojego domu. 

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi grupa Veritas, która zatrudnia ponad 1,5 tys. doświadczonych opiekunek osób starszych.


Od teraz wraz z Opieką Veritas możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.


Kilkuletnie doświadczenie na rynku opieki całodobowej pozwala nam świadczyć usługi opiekuńcze na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej. Nie zawsze możliwe jest, aby bliscy byli przy seniorze przez cały czas, w ciągu dnia.

Kiedy niezbędna jest pomoc przy podstawowych czynnościach, takich jak: jedzenie, korzystanie z toalety, higiena ciała czy codzienne dotrzymywanie towarzystwa, potrzebna jest dyspozycyjna i wykwalifikowana osoba.

Nasz personel świadczy usługi opiekuńczej z zamieszkaniem, będąc całodobowo do dyspozycji pacjenta, wykonując podstawowe usługi wsparcia w czynnościach życia codziennego, takie jak: pranie, prasowanie, zmiana pościeli, monitorowanie świeżości i stanu zapasów domowych, zakupy spożywcze czy odkurzanie.

Oferuje też wspólne spędzanie czasu, jak np. oglądanie telewizji lub czytanie książek. Profesjonalne usługi w domu pacjenta świadczone przez Veritas Group są przy tym konkurencyjne w porównaniu do innych rozwiązań, takich jak domy seniora czy opieka dochodząca. 


Całkowity koszt opieki całodobowej zaczyna się od 2200 zł. 

Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie, okazując należytą empatię, zapewniając najwyższą jakość obsługi.

NASZA OFERTA TO: 


• WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ BĘDĄCĄ NA RYNK OPIEKI OD 7 LAT

Z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej. Nie zawsze jest możliwe, aby bliscy byli przy seniorze przez cały czas, w ciągu dnia. Kiedy niezbędna jest pomoc przy podstawowych czynnościach, takich jak: jedzenie, korzystanie z toalety, higiena ciała czy codzienne dotrzymywanie towarzystwa, potrzebna jest dyspozycyjna i wykwalifikowana osoba.


• POMOC W PROWADZENIU GOSPODARSTWA DOMOWEGO I TOWARZYSZENIA W CZYNNOŚCIACH DNIA CODZIENNEGO 

Podstawowe usługi wsparcia w czynnościach życia codziennego, takie jak pranie, prasowanie, zmiana pościeli, monitorowanie świeżości i stanu zapasów domowych, zakupy spożywcze czy odkurzanie, ale też wspólne spędzanie czasu, jak np. oglądanie telewizji lub czytanie książek.


• BAZA KILKUSTE OPIEKUNEK, PERSONEL W DUŻEJ MIERZE POSIADAJĄCY MEDYCZNE WYKSZTAŁCENIE I CERTYFIKATY, JAK TEŻ OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM NABYTYM NA RYNKU POLSKIM I NIEMIECKIM 

Od lat współpracujemy z kilkudziesięcioma agencjami w Polsce i na Ukrainie, posiadamy własne oddziały rekrutujące. Z naszą ofertą można zapoznać się w branżowych pismach, portalach internetowych najważniejszych targach w Polsce. Wierzymy, że inwestycja w kapitał ludzki przynosi długotrwałe korzyści, czego dowodem jest ponad 90% wskaźnik ponownie wyjeżdżających z nami opiekunek. 


• LEGALNE ZATRUDNIENIE OPIEKUNKI

Uczciwe zatrudnienie to nie tylko gwarancja comiesięcznego wynagrodzenia, ale także odprowadzanie składek i prawo do bezpłatnego leczenia. Spełniając wszelkie formalności zapewniamy bezpieczeństwo zarówno opiekunkom jak i naszym klientom. 


• OPIEKA WYKWALIFIKOWANYCH KOORDYNATORÓW

Pomoc w dobrze odpowiedniej kandydatki i ciągłość obsługi zlecenia zapewniają nasi koordynatorzy. Każda rodzina to inne wyzwanie, dlatego staramy się dopasowywać nasz personel nie tylko pod względem nabytego doświadczenia, ale i wspólnych pasji czy zainteresowań. 


• OFERTA PREMIUM

Pakiet dla wymagających klientów, zawierający opiekę w szerszym tego słowa znaczeniu, zapewniający związaną pomoc w zmaganiach dnia codziennego. Pakiet zawiera:
- możliwość wykonania darmowych badań lekarskich o wartości ok 180 zł w ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych (między innymi badania krwi, moczu czy glukozy),
- pomoc w wypożyczeniu niezbędnego sprzętu medycznego, zrobieniu zakupów spożywczych czy aptecznych,
- specjalne ceny na wiele produktów higienicznych, w tym pampersy,
- dyżury telefoniczne psychologa.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY DOPYTAĆ O SZCZEGÓŁY:
 +48 88 15 33333

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.