Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Królewski Dom Seniora


23-300 Janów Lubelski, Turystyczna 14

787 667 787

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

1,2
  
Do schowka
Królewski Dom Seniora

Opis placówki


Ekskluzywny Dom Seniora nad osobami w podeszłym wieku i niepełnosprawnymi „Królewski dom opieki” Rozpocznie swoją działalność już w czrwcu 2019 r. Obiekt położony jest w miejscowości JANÓW LUBESLKI w strefie uzdrowiskowej na pograniczu Roztocza Zachodniego południowego skraju wyżyny lubelskiej, oraz północnego krańca Kotliny Sandomierskiej. „Królewski dom opieki” to malownicze, wyjątkowe miejsce zapewniające naszym odpoczywającym gościom komfort i bezpieczeństwo. Dom położony jest nieopodal Lasów Janowskich i przepięknego zalewu w których nie zabraknie naszym gościom atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Królewski dom opieki” zapewnia swoim Mieszkańcom całodobową opiekę zespołu wykwalifikowanych opiekunów oraz personelu pomocniczego, opiekę pielęgniarską w ciągu dnia, opiekę rehabilitanta, psychologa i psychiatry oraz lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Zabiegi rehabilitacyjne dopasowywane są do indywidualnych potrzeb oraz aktualnego stanu zdrowia Seniora.

„Królewski dom opieki” znajduję się w wyjątkowo przepięknej miejscowości. Usytuowany jest w zacisznej części miasta. Oferuje pobyty w komfortowych jedno- i dwuosobowych pokojach o wysokim standardzie, wyposażonych w przystosowane dla osób niepełnosprawnych łazienki, TV, telefon, oświetlenie nocne oraz system przywoławczy.

W budynku znajduje się salon dziennego pobytu , dostępem do Internetu i TV, sala rehabilitacyjna, taras widokowy, stół bilardowy, sauna parowa, sauna na podczerwień 2 wanny jacuzzi. W okresie letnim leżaki i 1 ha ogrodzonego terenu zielonego.

Z szerokiego wachlarza zajęć terapeutycznych czy zabiegów jakie oferujemy w naszym domu seniora możliwy jest wybór najbardziej odpowiednich dla Siebie sposobów poprawy swojej kondycji fizycznej. Prowadzimy zajęcia i zabiegi z zakresu fizjoterapii, kinezyterapii, hydroterapii czy masażu sprawiając, że nasi goście każdy następny dzień witają z uśmiechem i gotowością do podjęcia nowych wyzwań.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2020 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.