GoldCare sp. z o.o. sp. komandytowa

Wita Stwosza 5A

02-661, Warszawa

500 101 515

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

Opis placówki

GoldCare to firma świadcząca usługi opiekuńcze na wysokim poziomie dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Zdajemy sobie sprawę, że dla osób zainteresowanych naszą ofertą najważniejszą kwestią jest szczęście ich najbliższych, dlatego każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo, każdy jest dla nas tak samo ważny i każdemu służymy pomocą, gdy tylko nas potrzebuje.

Nasze motto to „wspieramy niezależność”. Dzięki nam zarówno nasi podopieczni, jak i ich rodziny mogą poczuć się bardziej niezależni.

Charakteryzuje nas najwyższy poziom świadczonych usług. Jako pierwsza polska firma korzystamy z innowacyjnego systemu łączącego w sobie monitoring funkcji życiowych pacjenta i zarządzanie pracą opiekunów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasi pracownicy wykonują swoje zadania perfekcyjnie, a pacjent nie musi się już więcej niczym przejmować.

Wiemy, że w usługach opiekuńczych relacje międzyludzkie są najważniejsze. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz autorski program rekrutacji i szkolenia pracowników sprawia, że nasi pacjenci mogą być spokojni.

Opieka godzinowa

Oferujemy usługi godzinowe, które są skierowane do osób niewymagających stałej pomocy. W ramach tej usługi opiekunka osób starszych lub przewlekle chorych dojeżdża do pacjenta w określonym czasie, by pomóc mu w codziennych obowiązkach lub dotrzymać towarzystwa. Taka pomoc może być wsparciem zarówno dla samego chorego, jak i mieszkających z nim bliskich, którzy muszą zająć się swoimi obowiązkami.

Opieka dzienna

Do najpopularniejszych usług należy pomoc dzienna, skierowana do pacjentów wymagających wsparcia w codziennym życiu, podczas gdy ich bliscy znajdują się w pracy. Najczęściej w ramach tych usług opiekunka osób starszych lub chorych zjawia się codziennie o określonej porze, by zastąpić bliskich i zapewnić pacjentowi profesjonalną pomoc i miłe towarzystwo.

Opieka całodobowa

Wśród naszych usług znajduje się profesjonalna, całodobowa pomoc, skierowana do chorych, którzy są w największej potrzebie. Jej założeniem jest zapewnienie pacjentowi stałej pomocy w przypadku zaawansowanych schorzeń lub niepełnosprawności, by zapewnić mu największy możliwy komfort i bezpieczeństwo, a także szybką reakcję w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia.

Opieka weekendowa lub podczas trwania urlopu

Często zdarza się, że seniorem lub przewlekle chorym zajmuje się na co dzień jego najbliższa rodzina, która jest w stanie zapewnić mu całodobową pomoc. Problem może pojawić się dopiero w przypadku wyjazdu służbowego lub urlopu – wtedy profesjonalna opieka nad osobami starszymi lub chorymi może okazać się niezastąpiona.

Opieka poszpitalna

Nasze usługi opieki poszpitalnej to rozwiązanie dla osób, które wymagają pomocy po przejściu ciężkiej choroby lub operacji. Okres rekonwalescencji oznacza najczęściej obniżoną sprawność pacjenta, zazwyczaj powinien on także unikać męczących aktywności. Z tego względu niezbędne może okazać się profesjonalne wsparcie, aż do czasu, kiedy podopieczny wróci w pełni do zdrowia.

Pomoc domowa

Seniorzy oraz osoby przewlekle chore, ze względu na schorzenia lub obniżoną sprawność fizyczną, nie zawsze są w stanie samodzielnie realizować wszystkie obowiązki domowe. Często wykonanie wielu podstawowych czynności jest jeśli nie niemożliwe, to znacznie utrudnione i wiąże się z utratą sił i częstymi urazami. Nasze opiekunki do osób starszych czy chorych odciążają podopiecznych z ich obowiązków, co znacznie wpływa na komfort i jakość ich życia.

Inne formy opieki

Ponieważ wiemy, jak różnorodne potrzeby mają osoby starsze lub schorowane, nasza oferta jest bardzo elastyczna. Proponujemy inne formy opieki, dostosowane do sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz oczekiwań naszych klientów, co pozwala nam świadczyć usługi indywidualnie dobrane do pacjenta.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.