Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

DOOM BIAŁY ORZEŁ w Sokołowsku


58-301 Sokołowsko, ul. Parkowa 3

tel: 74 845 82 40

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

95
1,2,3
2550
  
Do schowka
DOOM BIAŁY ORZEŁ w Sokołowsku

Opis placówki


Dolnośląski Ośrodek Opieki Międzypokoleniowej "Biały Orzeł" w Sokołowsku, w którym ze zrozumieniem i empatią podchodzimy do decyzji, jaką jest powierzenie opieki nad najbliższymi w ręce innych osób. Dlatego, aby wesprzeć rodzinę i bliskich Spółka Sanatoria Dolnośląskie oddaje Państwu do dyspozycji DOOM "Biały Orzeł" w Sokołowsku.

Nasz ośrodek wyposażony jest w profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę pacjentów. Posiadamy m. in: łóżka rehabilitacyjne, system powiadamiania alarmowego dla każdego pensjonariusza, łazienki z uchwytami, a także windy oraz monitoring obiektu.

OPIEKA MIĘDZYPOKOLENIOWA PENSJONARIUSZY DOOM „BIAŁY ORZEŁ”

Zapraszamy osoby dorosłe, które:
  • posiadają ograniczenia sprawności utrudniające samodzielne poruszanie się,
  • są po udarach, urazach, zawałach serca, mają zdiagnozowane stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona, po zakończonym leczeniu onkologicznym, po zabiegach operacyjnych,
  • wymagają stałej, fachowej rehabilitacji,
  • wymagają opieki, rehabilitacji i rekonwalescencji po przebytych schorzeniach w warunkach szpitalnych.
  • oczekują i poszukują najwyższej jakości usług opiekuńczych,
  • są samotne a potrzebują towarzystwa i bezpieczeństwa medycznego
  • utraciły zdolność samodzielnego funkcjonowania i potrzebują pomocy,
DOŚWIADCZONY PERSONEL: Pracownicy DOOM „Biały Orzeł” to pełen empatii, doświadczony i wyszkolony zespół: pielęgniarki, rehabilitanci, opiekunowie, personel pomocniczy oraz wolontariusze. Nad zdrowiem, rehabilitacją i prawidłową opieką czuwają lekarze wielu specjalizacji.

W TROSCE O CIEBIE I TWOICH NAJBLIŻSZYCH
Ośrodek posiada 95 miejsc w przytulnych pokojach 1, 2 i 3-osobowych z łazienkami. W obiekcie znajdują się  windy i  udogodnienia dla niepełnosprawnych, dział fizjoterapii, jadalnię, gabinety lekarskie i pielęgniarskie, czytelnię z biblioteczką, sale terapeutyczne i pełen zieleni Ogród Zimowy.

BAZA REHABILITACYJNA Dział Fizjoterapii wykonuje zabiegi z zakresu: elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, terapii krótkofalowej, magnetoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, kinezyterapii, krioterapii, hydroterapii oraz masażu.
DOMOWE WYŻYWIENIE: Dbamy o to, aby posiłki smakowały, jak w domu oraz były zgodne z wymaganiami indywidualnej diety i  zaleceniami lekarskimi.

WYJĄTKOWY MIKROKLIMAT: Sokołowsko posiada Świadectwo potwierdzające właściwości lecznicze klimatu w odniesieniu do wielu chorób. Okoliczne lasy i zabytkowe parki zachęcają do spacerów w towarzystwie opiekunów i wolontariuszy.

NAJNOWSZE ROZWIAZANIA W OPIECE: DOOM „Biały Orzeł” oferuje profesjonalną obsługę w oparciu o długoletnie doświadczenie personelu oraz aktualne rozwiązania wyniesione podczas szkoleń z zakresu obsługi pacjentów, a także szkoleń specjalistycznych z opieki długoterminowej i wielu innych.

REKOMENDACJĄ OBIEKTU SĄ KOLEJNE WYRÓŻNIENIA SPÓŁKI SANATORIA DOLNOŚLĄSKIE W KATEGORII „INSTYTUCJA NAJBARDZIEJ PRZYJAZNA SENIOROM ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ”

STANDARDOWY POBYT W DOOM „BIAŁY ORZEŁ” OBEJMUJE: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, zestaw podstawowych zabiegów usprawniających, całodobową opiekę pielęgniarską, indywidualne spotkania z psychologiem, udział we wspólnych zajęciach terapeutycznych i rekreacyjnych oraz doraźną pomoc lekarza specjalisty.
OPIEKA ZASTĘPCZA I POBYT PRÓBNY: Dla stałych opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych proponujemy przekazanie nam opieki nad bliskimi na okres wakacji, urlopu, wyjazdu lub pobyt próbny w celu zaaklimatyzowania się podopiecznego. Godnie zastąpimy stałych opiekunów!

PROMOCJA: Ceny już od 85 zł za dobę.

SZUKASZ WSPARCIA I POMOCY W OPIECE NAD SWOIMI BLISKIMI? JESTEŚMY DLA CIEBIE.

SZUKASZ OPIEKI DLA SWOICH BLISKICH? JESTEŚMY DLA CIEBIE!

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.