Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Seniora POD JAWORZYNKĄ


34-736 Lubomierz, Lubomierz 298

tel. 18 331 59 15

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

1,2,3
  
Do schowka
Dom Seniora POD JAWORZYNKĄ

Opis placówki


Dom Seniora "Pod Jaworzynką" zaprasza osoby starsze, które chcą jesień swojego życia spędzić w komfortowych warunkach - w domu zorganizowanym z myślą o ich wygodzie i bezpieczeństwie, w otoczeniu nieskażonej przyrody Gorczańskiego Parku Narodowego.

Dom seniora "Pod Jaworzynka" jest prywatnym domem opieki przeznaczonym dla osób starszych. Naszym celem jest zapewnienie fizycznego, umysłowego i duchowego komfortu wszystkim naszym pensjonariuszom. Chcemy aby nasi mieszkańcy czuli się jak najlepiej, a pobyt w naszym domu był pełen radości i zadowolenia.

Zapraszamy także osoby starsze i w średnim wieku, które chcą spędzić u nas kilka dni, tygodni czy miesięcy na warunkach pensjonatu.

Zapraszamy także osoby starsze chcące spędzić u nas kilka dni, tygodni czy miesięcy.

"Pod Jaworzynką" mile będą widziane rodziny i przyjaciele naszych mieszkańców. Posiadamy komfortowe apartamenty dla rodzin jak również możliwość zakwaterowania w pensjonatach położonych w pobliżu.

Dom jak i najbliższe otoczenie jest pozbawione barier architektonicznych. Budynek otacza rozległy ogród i las. Z okien rozpościera się piękny widok na szczyt Jaworzynki, Kudłonia i Jasienia.

Projektując budynek wykorzystano rozwiązania stosowane przy budowie tego typu obiektów w Europie. Szerokie korytarze, funkcjonalne pokoje, pomieszczenia do rehabilitacji i fizykoterapii, gabinet lekarski, zabiegowy, salon, jadalnia, nowoczesna kuchnia, także osobna mała kuchnia do dyspozycji mieszkańców.

Pensjonat wyposażony jest w wysokiej jakości meble, w tym łóżka przystosowane dla osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego poruszania się. Wszystkie łazienki są przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapewniamy zamieszkanie w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, telefonem i systemem przywoławczym.

Istnieje możliwość wyposażenia pokoju w meble pensjonariusza jak i dostosowanie jego kolorystyki do własnych upodobań. Kuchnia serwuje posiłki zgodnie z życzeniami mieszkańców - oparta jest na naturalnych produktach z okolicznych terenów. Nad jakością posiłków czuwa dietetyczka.

O naszych mieszkańców, ich zdrowie, miłą atmosferę dba wysoko wykwalifikowany personel. Chcemy wspólnie celebrować imieniny, urodziny naszych pensjonariuszy, święta i inne uroczystości. Zapewniamy możliwość przyjemnego spędzania wolnego czasu przez uczestnictwo w różnych zajęciach terapeutycznych, wycieczkach, spacerach, spotkaniach.

Ceny ustalamy indywidualnie.

Naszym pensjonariuszom zapewniamy:

 • całodobową opiekę pielęgniarską,
 • opiekę lekarza medycyny rodzinnej,
 • opiekę lekarzy specjalistów z krakowskich szpitali,
 • sprzęt rehabilitacyjny,
 • pełne wyżywienie w postaci 5 posiłków dziennie,
 • diety,
 • zdrową, ekologiczną żywność pochodzącą,
 • okolicznych terenów,
 • terapię zajęciową,
 • fizykoterapię i klimatoterapię,
 • posługę duszpasterską,
 • opiekę psychologa,
 • miłą i serdeczna atmosferę,
 • komfortowe, umeblowane pokoje,
 • możliwość wyposażenia pokoju we własne meble,
 • dwa apartamenty dla gości,
 • możliwość pobytu na warunkach pensjonatu.

Dom znajduje się w wypoczynkowej miejscowości Lubomierz zlokalizowanej na obrzeżu Gorczańskiego Parku Narodowego, w cichej otoczonej lasem dolince, około 300 m od drogi nr 968 prowadzącej z Lubnia (na "Zakopiance") do Zabrzeża, a dalej do Krościenka (godzina jazdy z Krakowa).

Okolica uznawana jest prze ekologów za najczystszy zakątek województwa małopolskiego. Położenie na wysokości ok. 720m npm sprawia, że mamy tu do czynienia z typowo górskim, uzdrowiskowym klimatem.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (1)


2013-04-18
Bardzo polecam ten dom; moj ojciec przebywal tam kilka lat. Solidna, rzetelna opieka, traktowanie pacjentow cieplo, poswiecanie im indywidualnie tyle czasu, ile tego wymaga sytuacja. Dobry kontakt - panie zawsze daja znac telefonicznie, jesli tylko dzieje sie cos niepokojacego. Sympatyczny, kompetentny personel, na ktorego pomoc zawsze mozna liczyc. Mila, domowa atmosfera, tak wazna przeciez dla starszych ludzi w jesieni ich zycia.

Lucyna Musial
Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.