Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Seniora NASZ DOM


02-463 Warszawa, Czereśniowa 116 A

508 154 332

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

11
1,2
  
Do schowka
Dom Seniora NASZ DOM

Opis placówki


Misja domu

Pragniemy, by jesień była najpiękniejszą porą życia!

Nasz Dom, prywatny dom opieki w Warszawie, to miejsce stworzone z myślą o szczęśliwej i spokojnej starości. Dokładamy wszelkich starań, by każdy pensjonariusz czuł się u nas bezpiecznie, dlatego dbamy przede wszystkim o ciepłą i serdeczną atmosferę, budowaną na pomocy, zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Wierzymy, że Nasz Dom może stać się domem również dla Państwa. Będzie to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. To mieszkańcy tworzą Nasz Dom. My, jako kadra opiekuńcza, pomagamy i jesteśmy dla Państwa w każdej potrzebie.

W celu zapewnienia Państwu troskliwej opieki oferujemy profesjonalną, całodobową opiekę pielęgniarską oraz pomoc wykwalifikowanych opiekunów i rehabilitantki. Wieloletnie doświadczenie w zajmowaniu się osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz ukończone specjalistyczne kursy pozwalają nam utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług. Czujemy potrzebę niesienia pomocy - chorym, starszym i wszystkim, którzy jej potrzebują - dlatego zapraszamy w progi Naszego Domu, gdzie szare i deszczowe dni potrafią zamienić się w słoneczną, ciepłą, złotą jesień życia.

Taką opiekę, komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewnią Państwu tylko najlepsze domy seniora.

Zakres opieki

Zakres opieki oraz oferta warszawskiego domu seniora Nasz Dom obejmuje:

 • całodobową opiekę pielęgniarki oraz kadry opiekuńczej,
 • regularne wizyty lekarza rodzinnego,
 • podstawowe zabiegi pielęgniarskie (zastrzyki, kroplówki, opatrunki, pomiar cukru i ciśnienia),
 • pięć posiłków dziennie - zgodnych z wymaganą dietą,
 • terapię zajęciową, gimnastykę, zabiegi poprawiające kondycję psycho-fizyczną,
 • pościele, ręczniki, pranie odzieży osobistej,
 • codzienne sprzątanie,
 • dostęp do telewizji, internetu, telefonu, radia,
 • dostęp do aktualnej prasy, książek, gier,
 • imprezy okolicznościowe i spotkania kulturalno-rozrywkowe,
 • posługę duszpasterską,
 • możliwość zamieszkania z własnym zwierzakiem.

Posiadamy kwalifikacje i doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Przyjmujemy do domu opieki w Warszawie podopiecznych z różnymi schorzeniami - po uprzedniej konsultacji z personelem medycznym.

Pensjonariusze mogą opuszczać dom w zależności od stanu zdrowia, za pisemną zgodą rodziny.

Udogodnienia

Prywatny dom opieki Nasz Dom położony jest w dzielnicy Włochy w Warszawie - w malowniczej, cichej okolicy otoczonej domkami jednorodzinnymi, w pobliżu parku, stawu i ścieżki rekreacyjnej. Tempo życia jest tu wolniejsze, dzięki czemu miejsce doskonale chroni przed zgiełkiem wielkiego miasta, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą Warszawy (komunikacja miejska, PKP, SKM).

Dom spokojnej starości przeznaczony jest dla 11 mieszkańców, których pragniemy otoczyć troskliwą opieką i serdeczną atmosferą. Oferujemy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, które wyposażone są wedle życzenia mieszkańców w wygodne łóżka rehabilitacyjne regulowane pilotem lub komfortowe tapczany. Proponujemy także możliwość wstawienia do pokoju własnych mebli i przedmiotów, a także zamieszkania z własnym zwierzęciem - wiemy bowiem, jak trudno rozstać się z ukochanym pupilem.
Nasz Dom otwarty jest dla rodzin i bliskich przez cały dzień - nie ograniczamy mieszkańców wyznaczonymi godzinami odwiedzin.

Zajęcia i rozrywka

Jesień życia w Naszym Domu może być pełna kolorów!

Żeby nadać barw monotonii codzienności, proponujemy mieszkańcom naszego domu opieki w Warszawie możliwość uczestniczenia w najróżniejszych zajęciach, odpowiednich dla każdego stanu zdrowia i dostosowanych do indywidualnych życzeń.


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego drugiego domu mieszczącego się na obrzeżach Warszawy w cichej, pięknej okolicy. Oferujemy ładne jedno, dwu i trzyosobowe pokoje, przestronny salon, kącik czytelniczy, piękny, duży ogród a wokół naszego domu mnóstwo zieleni, piękne rozłożyste drzewa.


Zapewniamy krótkie i długoterminowe pobyty, ciepłą, rodzinną atmosferę, fachową wykwalifikowaną kadrę.
Jest to spokojna przystań dla seniorów pragnących w zaciszu domowego ogniska czuć się bezpiecznie licząc na pomoc we wszelkich czynnościach sprawiających trudność.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (1)


2015-08-29
Witam. Od pół roku moja babcia przebywa w naszym domu i jest bardzo zadowolona, ja również. Personel jest bardzo fachowy, miłe profesjonalne osoby z dobrym podejściem, szczególnie właścicielka, jest byłą wieloletnią pielęgniarką, która zna się na tym co robi. Jest również przemiłą, ciepłą osobą której entuzjazm i pogoda ducha przenosi się na innych w około:) na prawdę polecam, super miejsce:)

bartek
Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.