Dom Seniora „Nad Korzeńcem”, znajduje się w Kobiórze, położony jest na atrakcyjnie zagospodarowanej działce, zewsząd otoczony naturą. Obecność lasu sprawia, że każdy może się tu odprężyć i w pełni korzystać ze ścieżek spacerowych, napawając się przy tym świeżym powietrzem, w ożywczym klimacie Puszczy Pszczyńskiej.
Cały teren domu jest ogrodzony. Wszystko to z myślą o bezpieczeństwie naszych podopiecznych. Doskonały klimat, cisza i spokój lasu gwarantują pełnię wypoczynku.
Nasz dom jest przeznaczony dla sześćdziesięciu dwóch pensjonariuszy. Jest to parterowy budynek pozbawiony jakichkolwiek barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.
Duża przestrzeń oraz brak barier zapewnia wygodę i swobodę poruszania się po całym obiekcie.
Pokoje dwuosobowe, każdy z łazienką, umeblowane. W obiekcie znajduje się przestronna jadalnia z miejscem do wypoczynku.
Dom Seniora "Nad Korzeńcem" - to w pełni przystosowany, nowoczesny i komfortowy dom, którego kadra sprawuje opiekę nad pensjonariuszami 24h na dobę. Dostosowany do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych, spełniający wszystkie standardy.
Placówka posiada zezwolenie na czas nieokreslony, wydane przez Wojewodę Śląskiego PSII.9420.1.3.2023.
Dom Seniora"Nad Korzeńcem"oferuje profesjonalną opiekę, indywidualną dla każdego podopiecznego. Kwalifikacje oraz doświadczenie opiekunów, pozwalają zapewnić naszym pensjonariuszom aktywne, miłe spędzanie czasu i radość z życia oraz domową, serdeczną atmosferę.
W poszukiwaniu DSP dla mojej mamy trafiłem do Domu Seniora "Nad Korzeńcem" w Kobiórze. Ośrodek z bardzo dużym ogrodem, blisko lasu, gdzie panuje cisza i spokój. Dużo przestrzeni do wypoczynku. W ośrodku panuje miła i przyjemna atmosfera. Wykwalifikowany personal sprawia, że podopieczni mają zapewnioną odpowiednią opiekę. Pamiętajmy, że ludzie starsi są bardzo wrażliwi i nie zawsze panują nad swoimi myślami a ich niekontrolowane wypowiedzi mogą wyrządzić krzywdę, której nie można naprawić.
Jestem zadowolona z opieki nad babcią przebywającą w tym domu. Personel jest kompetentny, w domu jest czysto. Pokoje i cały dom jest parterowy, nie ma żadnych barier w poruszaniu dla seniorów. Pięknie położony pozwala na częste przebywanie na powietrzu. Organizacja bardzo dobra a Pani Kierownik domu bardzo zaangażowana i doskonale się z nią wspólpracuje. Proces rejestracji seniora prosty i jasny. Polecam!
Dom seniora w Kobiórze jest obiektem godnym zainteresowania chorych pacjentów. Ma na to wpływ profesjonalne działanie personelu, który potrafi reagować w nagłych sytuacjach a tym samym udzielać pomocy potrzebującym pacjentom. Warunki bytowe są dobre - należyte wyposażenie pokoi - jedzenie dobre - opieka nad pacjentami na dobrym poziomie. Na podkreślenie zasługuje również dobra współpraca personelu z rodzinami chorych. Miła atmosfera i zielone otoczenie oraz brak barier architektonicznych - zachęca do wybrania Domu Seniora .
PREZENTACJE DOMÓW
dolnośląskie