Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Opieki MAGNOLIA


05-510 Konstancin-Jeziorna, Głowackiego 7

600 332 096

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

1,2,3
     
Do schowka
Dom Opieki MAGNOLIA

Opis placówki


Witamy Państwa na stronie Domu Opieki Magnolia. To kolejne miejsce przez Nas stworzone na potrzeby osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Posiadamy zezwolenie Wojewody na prowadzenie tego typu placówki.

Naszą misją jest tworzenie miejsc wyjątkowych, przyjaznych osobom starszym i ich rodzinom. Nasz dom to przede wszystkim rodzinna atmosfera i ciepło którym darzymy pensjonariuszy. Uczestniczymy w ich życiu codziennym, pomagając i troszcząc się o Ich zdrowie i samopoczucie.

Dom Opieki Magnolia znajduje się w podwarszawskim Konstancinie Jeziorna, w sąsiedztwie Lasu Kabackiego i Ursynowa. Dom otoczony jest dużym ogrodem w którym jest mnóstwo zieleni, co zapewnia ciszę, spokój i doskonale nadaje się do wypoczynku i obcowania z naturą.

„Magnolia” to komfortowy dom pozbawiony barier architektonicznych. W budynku zainstalowana jest winda, a pomieszczenia dostosowane są do osób niepełnosprawnych. Przestronne korytarze ułatwiają poruszanie się osobom niepełnosprawnym. Do dyspozycji pensjonariuszy należy otwarta o każdej porze roku oranżeria, z której widok roztacza się na ogród. W budynku znajduje się 7 przytulnych pokoi: 2 oraz 3-osobowych z łazienkami, pokój dzienny z kominkiem i jadalnią, kuchnia oraz pokój pielęgniarski.

W Naszym domu opiekę nad pensjonariuszami sprawuje wykwalifikowany personel medyczny i opiekuńczy. Opiekę lekarską sprawuje lekarz rodzinny raz w tygodniu oraz na potrzeby.

Prowadzimy również pobyt dzienny podczas którego podopieczni pozostają pod opieką Naszego personelu, miło spędzają czas podtrzymując relacje społeczne.

Zapewniamy:
  • Pobyt stały oraz dzienny Pensjonariuszy
  • 5 posiłków dziennie z uwzględnieniem indywidualnych diet
  • Opiekę duszpasterską
  • Opiekę lekarską
  • Raz w tygodniu wizyty lekarza psychiatry
  • Rehabilitację (w cenie pobytu)
  • Terapię zajęciową
  • Spacery pod okiem opiekuna
  • Możliwość posiadania własnych mebli
Jeżeli szukacie Państwo miejsca kameralnego, przytulnego z dobrą energią i przede wszystkim rodzinnego to Magnolia jest właśnie takim miejscem!!!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Nas i zapoznania się z ofertą!

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (3)


2017-02-02
I po raz kolejny właścicielce udało się stworzyć cudowne miejsce, pełne profesjonalizmu, uśmiechu, godnej opieki i rodzinnej atmosfery. Moja mama jest bardzo zadowolona z pobytu w Domu Opieki Magnolia, czuje się w nim jak we własnym domu. Jest to dom bardzo czyściutki i zadbany w którym od wejścia pachnie domowym obiadem. A podejście i zaangażowanie właścicielki sprawia, że jest się spokojnym o swoich najbliższych . Polecam!

Beata
2016-10-21
Witam ciepło w jesienny chłodny poranek.Minął miesiąc od dnia ,w którym zostałam pensjonariuszką Domu Spokojnej Starości MAGNOLIA w Konstancinie.. Przekazuję spostrzeżenia,które tkwią we mnie i płyną z głębi mojego serca. Starość to trudny czas, odeszła uroda, siła i sprawność, wymagamy opieki bezinteresownej i serdecznej.,Tutaj jest zorganizowane życie,wszyscy jesteśmy sobie potrzebni, nikt nikomu nie przeszkadza, stanowimy jedna kochającą się rodzinę. Czekamy na Ciebie, w rodzinnej atmosferze dusza się raduje i ciało mniej boli..

Bogumiła
2016-10-10
Dom opieki jest bardzo czysty, zadbany, moja mama jest w prost zachwycona, panuje w nim ład i spokój oraz miła obsługa. Polecam ten dom, gdyż sama jestem tym domem zauroczona!

Barbara
Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.