Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka


,

Dodaj opinię

10
1,2,3
2000
  
Do schowka

Promocje


Promocja - 1900 zł miesięcznie przez dwa miesiące.

Opis placówki


Dom

Tak wygląda nasz prywatny dom opieki. W Warszawie trudno o kameralną i przytulną atmosferę, w której spokojnie można spędzić starość.

My wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. W głośnym świecie najbardziej liczy się spokój, czas spędzany z innymi ludźmi. Przecież jesteśmy istotami potrzebującymi Drugiego. Podczas tak pięknego wydarzenia, jakim jest rozmowa z drugą osobą, często wyzwalamy się od trosk, dzielimy drobnymi radościami. A wtedy nawet najmniejsze rzeczy potrafią cieszyć.

Nasz dom ma być dla Państwa i Państwa bliskich prawdziwą ostoją w niebezpiecznym świecie. Ułożenie pomieszczeń ma odzwierciedlać najskrytsze pragnienia związane z ciepłą i przyjemną atmosferą.

Salon

Salon jest swoistym ogniskiem, wokół którego rozgrywa się życie naszego domu. Tu wspólnie spożywamy posiłki. W salonie znajduje się kominek, nadający wieczorom niezapomniany urok. Salon pełni rolę również pokoju telewizyjnego (telewizor z 36 kanałami).

Kuchnia

Jak w każdym prawdziwym domu musi stanowić drugie centrum życia, tak i w naszych czterech ścianach jest "perłą" posiadłości.

Tutaj w ciągu dnia do dyspozycji domowników wszelkie napoje. Gotujemy wiele potraw, a bogate menu służy zalecanej budowie zróżnicowanych diet, dostosowanych do potrzeb naszych mieszkańców.

Nasze pokoje

Pokoje, w których mieszkają nasi podopieczni, oferują orzeźwienie dla zmęczonego ciała i ducha. Sprzątamy je codziennie - dbamy o czystość naszego domu, by komfort mieszkania naszych podopiecznych był jak najwyższy. Posiadamy własną pościel i ręczniki. Pościel jest zmieniana przynajmniej raz w tygodniu, pranie natomiast robione na bieżąco przez obsługę domu opieki.

Mieszkańcom oferujemy pięć pokoi:

  1. "jedynka" (z balkonem)
  2. "trójka" (z balkonem)
  3. trzy "dwójki" (balkony znajdują się w dwóch z nich).

Choć nie ma zasad dobierania mieszkańców, staramy się, by w naszej "trójce" mieszkały trzy towarzyskie osoby. Jeśli pensjonariusze zaprzyjaźnią się - istnieje możliwość przeniesienia. Indywidualności - a są przecież i tacy:) - otrzymują zwykle jedynkę. Pokoje posiadają też odpowiedni sprzęt, by nasi podopieczni mogli poczuć się jak w domu. Znajdują się w nich m.in. radio, lampki nocne, stoliki.

Łazienki

Łazienki są specjalnie przystosowane dla potrzeb osób starszych. Zainstalowaliśmy w nich m.in. uchwyty przy wannie i prysznicu, podnośnik do kąpieli i prysznic do wjazdu z wózkiem oraz krzesełka pod prysznicem i antypoślizgowe wykładziny.

Mamy dwie łazienki - wyposażone w ubikację i bidet. Do tego w domu znajduje się osobna toaleta.

I ogród.

Wspólny ogród przypomina te ze starych fotografii. Można usiąść na bujanej ławce. To tutaj często odpoczywamy i ucinamy pogawędkę przy stoliku. Nasz dom nie jest po prostu domem starców. W Warszawie nie ma lepszej okazji na inspirujące doświadczenie spotkania się z nami i innymi otwartymi ludźmi, którym nie jest obojętne Państwa samopoczucie i historia.

Dlatego zachęcamy: zadzwoń i umów się, by zobaczyć, jak wygląda dom w rzeczywistości: tel. 797 756 361. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca dla Babci lub Dziadka, znalazłeś dla Nich idealne i spokojne miejsce.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.