Zachęcam do wolontariatu!

Dodany
2016-06-08 12:47
przez Wolontariusz
Śledzę ten portal już od dłuższego czasu ponieważ poszukiwaliśmy w rodzinie domu opieki dla cioci. Znaleźliśmy - nie tyle sami co przy pomocy Państwa Centrum Doradztwa. Jesteśmy za tę pomoc dozgonnie wdzięczni. W momencie oglądania poleconych nam domów, sam odczułem potrzebę pomocy. Od pół roku jestem wolontariuszem w jednym z warszawskich prywatnych domów. Nawet nie wiecie jaka to satysfakcja z pomocy osobom starszym, chorym, a bardzo często samotnym i opuszczonym przez rodzinę... Apeluję, znajdźcie Państwo czas na taką formę bezpłatnej pracy. Jest tyle placówek opiekuńczych, w których brakuje personelu bądź po prostu czasu, żeby zająć się odpowiednio wszystkimi podopiecznymi. Możecie pomóc- tak po prostu, bezinteresownie. To piękne uczucie, gdy ktoś za Twoją pracę nagradza Cię po prostu...samym uśmiechem! zachęcam.
Wolontariusz
Dodany
2016-06-08 13:14
przez Teresa
Dołączam się do apelu. Bezinteresowna pomoc potrzebującym to ogromna satysfakcja i radość. Ja też jestem wolontariuszką tylko w nieco innej niż dom opieki placówce. Na co dzień widzę nieszczęście ludzi, którzy się pogubili w życiu i zostali całkiem sami. Według mnie nie wolno przejść wobec takiego człowieka obojętnie, a co gorsza z pogardą. Człowiek jest tylko człowiekiem. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę pomagać.
Dodany
2016-06-18 20:04
przez Mania
Chętnie podjęłabym się takiego bezpłatnego zajęcia, opiekowałam się moją
"babunią" właśnie odeszła do Pana Boga, jestem emerytką mam czas, tyle,
że eszkam nad morzem musiało to być z zakwaterowaniem. Czy wiecie o takim
wolontariacie? Będę wdzięczna, pozdrawiam
Dodany
2016-08-31 23:47
przez Fryzjerką
Witam , chciałabym dać troszkę radości naszym kochanym seniorom, jestem fryzjerką - kosmetyczka i chce upiększyć seniorki -ów by mogli poczuć się lepiej i piękniej
Dodany
2016-12-19 09:24
przez Swietłana
Szanowni Państwo,

Mam dla Was ciekawą propozycję - przeszłam szkolenia masażu (terapia neurotaktylna i integracja odruchów ustno-twarzowych po metodzie dr. Svetlany Masgotowej) i potrzebuje praktyki. Dla Państwa to świetna możliwość mieć bezpłatny kurs masażu, który działa relaksująco i wyciszająco na układ nerwowy, obniża poziom stresu, a także na uruchamianie naturalnych mechanizmów rozwoju odruchów twarzy w celu samoregulacji napięć mięśniowych, kształtowania się złożonych koordynacji potrzebnych do mowy, jedzenia i wyrażania emocji.

Najchętniej okolice Rzgowa,Tuszyna lub Centrum Matki Polki.

Pozdrawiam i czekam na kontakt,

Swietłana Tamaszewicz tel.881-096-377

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.