ZOL L-owo, Białołęka i Nowy Dwór Maz.

Dodany
2011-02-25 15:09
przez doris
Witam,

zbieram informacje o ZOLach w Legionowie przy ul.Pomorskiej, w Warszawie przy ul.Mehoffera i w Nowym Dworze Maz., może macie o nich jakąś wiedzę i moglibyście się nią podzielić? Ja do tej pory ustaliłam, że najgorzej z tej trójki wypadł ZOL w Nowym Dworze Maz.! Mówi się o nim umieralnią! Takie informacje uzyskałam od zaufanych znajomych osób, w tym również od pielęgniarki środowiskowej z jednego z warszawskich szpitali i sióstr z Caritasu. Oczywiście było kilka pozytywnych opinii od kogoś z opieki społecznej i osób, które tam rehabilitują, no ale wg mnie mają się nijak przy tych wcześniejszych!

Drugi to W-wa Białołęka. Pewnie większość z nas zna historię przemocy w tym ZOlu, no ale ponoć to już historia. Znajomi mieli tam ciotkę i ponoć ona była zachwycona opieką w tym ośrodku. Mówiła, że miała tam święty spokój i miłą atmosferę. Ponoć ostatnio zwiększono tam liczbę miejsc do 450 a personel jest w ilości 200 osób więc całkiem nieźle to wygląda)

No i jeszcze ZOL w Legionowie, tu mam niewiele informacji. Na razie powiedziano mi, że jedynie na fundusz mogą być przyjęte osoby z sondą lub PEGiem, no ale to jeszcze sprawdzam.

Dodany
2011-08-26 16:00
przez zober
Dwa lata temu miałem bardzo ścisły kontakt i z kierownictwem Domu na Mechoffera i z jego Radą Nadzorczą, która bardzo pilnuje, aby wypełnione były obowiązujące standardy. Patrząc z tego punktu widzenia do warunków panujących w Domu na Mehoffera nie mam żadnych zastrzeżeń.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.