Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Szukamy chętnych, którzy wraz z nami stworzą dla siebie nowy Dom

Dodany
2011-08-26 16:26
przez zober
Do wieku emerytalnego niewiele nam juz brakuje, nie mamy na kogo liczyć oprócz siebie - zatem nie pozostaje nam nic innego jak samemu pomyśleć o przyszłości. Istniejące, nastawione na zysk domy opieki niestety nie zawsze gwarantują warunki maksymalnie zbliżone do domowych. Domy "państwowe" z kolei nie zawsze zapewniają oczekiwany poziom opieki wówczas, gdy staje się ona niezbędna. Dlatego pomyśleliśmy, aby stworzyć dom na miarę potrzeb nie tylko naszych, ale i tych wraz z którymi wspólnie go zbudujemy, wyposażymy i w którym wspólnie zamieszkamy. Będzie to dom dla niewielkiej grupy pensjonariuszy liczącej do 20 osób. Jest już teren (położone na uboczu z dogodnym dojazdem niewielkie gospodarstwo) pięknie zadrzewiony, wśród mazowieckich pól, niedaleko piękny las (Puszcza Kozienicka). Do Warszawy ok. 100 km, do Radomia ok. 30 km.
Czy znajdziemy chętnych, którzy już dzisiaj chcą pomyśleć o swojej przyszłości? A może znajdziemy tu dzieci, które pozwolą swoim rodzicom zdecydować w jakich warunkach chcą przeżyć ostatnie lata swojego życia?
Ta propozycja jest otwarta do dalszych uzgodnień.
Dodany
2011-09-02 08:15
przez zober
Otrzymaliśmy pierwszą propozycje, ale nieco modyfikującą nasz pomysł. Sprowadza się ona do tego, aby zbudować na posiadanym przez nas terenie kilka samodzielnych mieszkań/domów. Miałoby to być kameralne osiedle dla nie więcej jak 20 mieszkańców/rodzin oczywiście emerytów. Jego podstawową funkcją będzie możliwość uzyskania pomocy (we wszystkich sprawach - nie tylko zdrowotnych, ale i tzw. życiowych) w razie, gdy taka pomoc okaże się niezbędna.
Dodany
2013-09-01 20:52
przez owiesio
Proszę dać zna czy temat aktualny?

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.