szukam osrodka medycznego dla młodej dziewczyny

Dodany
2019-10-28 09:37
przez anitka
poszukuje ośrodka medycznego dla mojej córki w stanie wegetacyjnym z rechabilitacja i gdzie przyjmuja z rurką Tracheotomia pochodzimi z krakowa
Córka jest p zatrzymaniu akcji serca i jej stan jest ciezki nie ma mozliwosci aby zakfalifikowala się do ośrodka wybudzeniowego dziękuje za pomoc
Dodany
2019-11-21 15:13
przez Wiktor
Sprawdźcie ośrodek samarytanin, bardzo przyjazny i mają bogatą, rozbudowaną ofertę. Potrafią zadbać o pacjenta i dołożyć wszelkich starań.
Dodany
2019-12-23 09:02
przez Borys
Wiem,że w Samarytaninie mają szeroką ofertę leczniczą i z pewnością coś byś tam znalazła. Ja akurat leczyłem się tam na dziale onkologii, jedyne co mogę powiedzieć, to że personel jest w pełni zaangażowany i pomocny. A czego chcieć więcej? Kompleksowa opieka, stały nadzór. Polecam.
Dodany
2020-01-21 14:42
przez Michal
Sprawdźcie ofertę ośrodka Samarytanin. Na pewno się spodoba. Priorytetowo dbają o pacjenta polecam w 100%
Dodany
2020-02-25 09:37
przez Olek
Polecam ośrodek medyczny o nazwie Samarytanin. Wiele osób polecało go też mnie, tak więc myślę że nie ma co zwlekać.
Dodany
2020-03-24 12:56
przez Alicja
Zgodzę się z panem Olkiem. Długo hospitowaliśmy babcie właśnie tam i w końcu staneła na nogi, choć inni lekarze nie przewidywali dużych szans. Polecam'!
Dodany
2020-05-25 09:45
przez Ola
Dziękuję za polecenie Ośrodka Samarytanin. W pełni się zgadzam, że jest to miejsce, gdzie faktycznie można liczyć na pomoc i profesjonalną opiekę.
Dodany
2020-11-24 08:44
przez Paulina
Dziękuję za pomoc i opiekę nad Tatą. Pełen profesjonalizm jakim darzycie każdego pacjenta jest godny pochwały.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.