Problem braku wolnych miejsc w domu opieki

Dodany
2019-12-17 15:38
przez Kryspin
Jest duży problem braku wolnych miejsc w domach opieki. Zauważyłem to szczególnie teraz przed świętami. Wcześniej też szukałem i jeszcze były szanse, ale teraz to jakaś masakra ;/
Nie wiem czy powodem jest naprawdę to, że za pasem święta i rodzina pozbywa się starszych chorych osób?.. Proszę, nie mówcie, że to prawda :( Bo jeśli tak jest, to strace wiarę w ludzi...Pytanie teraz gdzie ja umieszczę mamę, bo naprawdę potrzebuję ....
Dodany
2019-12-21 22:42
przez Damian Comfort Life
Dzień dobry! Zapraszam do nas - Dom Opieki Comfort Life w Ujeździe koło Tomaszowa Mazowieckiego. Dysponujemy wolnymi miejscami, gdyż otworzyliśmy nowe pokoje :)

www.comfortlife.com.pl
Dodany
2020-01-15 08:55
przez Nipsy
Problemem jest bardzo mała liczba domów opieki w kraju. Prywatnych, kontrolowanych i bezpiecznych domów jest zaledwie kilkaset w skali kraju. Są też DPSy i czekanie w kolejkach. Potrzeby są ogromne, a domów opieki jak na lekarstwo.
Dodany
2020-02-24 15:35
przez Hanna
Z tego co wiem to miejsca znaleźć można w Złotej Ostoi pod Warszawą. Babcia przebywa tam i jest mega zadowolona.
Dodany
2020-08-08 17:09
przez Jola warszawa
Dom Spokojnej Starości w Kobylce koło Warszawy
514701511
Dom działający lata że stałym personelem ; co jest zadko spotykane u Nas w kraju.
oczywiście posiada pozwolenie Wojewody;
Dom prowadzi Pani Agnieszka
Pozdrawiam
Jola

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.