Potrzebne miejce w prywatnym domu opieki dla małżeństwa.

Dodany
2017-07-10 19:01
przez Anna Korzeniewska
Miejsce ośrodka obojętne.
Mężczyzna 87 lat, drobny, szczupły, z typowymi objawami demencji starczej - czyli kłopoty z pamięcią, z nazywaniem rzeczy, nierozpoznawanie osób. Stan ogólny zdrowia w normie. Konieczność zakładania pielucho-majtek, gdyż nie zawsze zdąży do ubikacji. Porusza się czasem sam bez problemów, a czasem wymaga pomocy. Spokojny, nieagresywny, posłuszny.
Kobieta 85 lat, drobniutka i szczuplutka, cukrzyca typ II. Kłopoty z pamięcią, rozpoznawaniem osób, nazywaniem rzeczy, konieczność zakładania pielucho-majtek bo też nie zawsze zdąży do ubikacji. Porusza się raczej samodzielnie. Spokojna.
Pan ma emeryturę w wysokości 1860 złotych, a pani w wysokości 1800 złotych. Pampersy refundowane przez NFZ.
Pilnie proszę o propozycje tu na forum, bądź na e-maila: a.korzeniewska@poczta.fm
Dodany
2017-07-21 13:46
przez gienia B
http://willamiracle12.blogspot.com/

polecam
Dodany
2017-08-08 16:21
przez Patrycja Ragus
Witam,
Rok temu w raz z rodziną w domu opieki umieściliśmy naszą babcie. Długo szukaliśmy ,sprawdzaliśmy opinie, jeździliśmy po ośrodkach i postawiliśmy na Senior Med. Piękny nowoczesny budynek przystosowany dla starszych osób , domowa atmosfera , biblioteka , sala rehabilitacyjna , wykwalifikowana i bardzo miła kadra pracownicza , duży zielony ogród z ławeczkami gdzie moja babcia bardzo chętnie spędza wolny czas , dla osób kochających zwierzęta ośrodek posiada dwa piękne kotki które umilają czas pensjonariuszom na dworzu. Nie zamienilibyśmy ośrodka na żaden inny. Pełen profesjonalizm , a co najważniejsze babcia jest bardzo zadowolona !
Dziękujemy serdecznie za opiekę nad babcią i każdą pomoc
Pozdrawiam ,
Patrycja Ragus
w razie pytań: patrycjaragus20@gmail.com
Dodany
2017-09-13 18:54
przez
Mogę polecić "Pałac Roztocznik" nieopodal Dzierżoniowa - 45 minut od Wrocławia. Nowy, wysoki standard, dobra opieka i szybko się zapełnia, choć wciąż dysponuje od zaraz nowymi jedynkami lub dwójkami. Przepięlnie położony. Zerknij na www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-10-10 10:14
przez Tiliam
Zapraszamy do naszego Domu. Komfortowe warunki, pełna rehabilitacja, opieka lekarska i pielęgniarska. Wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu.
http://tiliam.pl/galeria/
https://www.facebook.com/Rehabilitacja.Tiliam/
Serdecznie zapraszamy. Kontakt telefoniczny 77 4129637, 697400037.
Dodany
2017-11-29 13:17
przez Anna Korzeniewska
Dziękuję za propozycje i chęć pomocy. Małżeństwo trafiło do Willa Miracle w Sulejówku (jako pierwsza propozycja pod moim wpisem). Niestety oboje zmarli. Kobieta była w złym stanie ogólnym i w sumie można się było tego spodziewać, ale jej mąż zmarł nagle, z przyczyn niewyjaśnionych...Jak to określił lekarz w karcie zgonu "śmierć nieoczekiwana". Nic na to nie wskazywało w każdym razie, ale taki jest finał...
Jeszcze raz dziękuję za powyższe odpowiedzi i pozdrawiam.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.