Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Poszukuję atrakcyjnego ośrodka poza dużym miastem na Dolnym Śląsku

Dodany
2017-06-28 17:02
przez Kasia
Jeśli ktoś może mi coś polecić to będę bardzo wdzięczny. Chodzi o coś w ładnym otoczeniu. Z góry dzięki.
Dodany
2017-07-01 07:44
przez Anna
Polecam Rezydencję Rydz w Kudowie Zdrój ,bardzo sympatyczna obsługa ,dobre wyżywienie ,piękny ogród z bezpośrednim wejściem do lasu.
Piękny widok z tarasu na Górę Parkową i las. Pokoje z balkonami. Mam tam mamę od 3 lat.
Dodany
2017-09-07 18:27
przez krystian
www.magdalenka.org - w dusznikach zdroju. ładne otoczenia i park
Dodany
2017-09-13 18:52
przez Wiesława
Mogę polecić "Pałac Roztocznik" nieopodal Dzierżoniowa - 45 minut od Wrocławia. Nowy, wysoki standard, dobra opieka i szybko się zapełnia, choć wciąż dysponuje od zaraz nowymi jedynkami lub dwójkami. Przepięlnie położony. Zerknij na www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-10-10 10:23
przez Tiliam
Zapraszamy do naszego Domu - Dom Seniora TILIAM w Zawadzkiem. Komfortowe warunki, pełna rehabilitacja, wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu. Opieka pielęgniarska i lekarska.
https://www.facebook.com/Rehabilitacja.Tiliam/
Kontakt 77 4129637, 697400037.
Dodany
2017-10-20 18:32
przez Jurek
Polecam Dom Opieki jodlowadolina.pl
Rodzinna atmosfera, czysto, pachnąco, indywidualne podejście do każdego podopiecznego
Dodany
2017-11-19 12:54
przez Anka
Ja również mogę polecić kompleks opiekuńczo-wypoczynkowy Pałac Roztocznik - ten koło Dzierżoniowa. Faktycznie z Wrocławia jedzie się z 50 minut. No ale warto, bo teren wokół kompleksu jest przepiękny. Dom jest nowy, pozbawiony barier. A zresztą przeczytajcie jedną z recenzji: Dziś mija miesiąc, kiedy przyszło nam się pożegnać… z naszą mama, teściową, babcią i prababcią.
Potrzebowałam tego czasu, by móc podziękować wszystkim którzy byli przy niej w ostatnich miesiącach…
Cały personel to zespół profesjonalistów, pełen oddania, życzliwości, rozwagi i mądrości życiowych. Dzięki nim moja teściowa była do końca szczęśliwa, a my spokojniejsi. Mogłabym życzyć wszystkim, by ten ostatni czas spędzić w takim miejscu i wśród takich ludzi. Dziękujemy ..

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2017 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.