Poszukuję atrakcyjnego ośrodka poza dużym miastem na Dolnym Śląsku

Dodany
2017-06-28 17:02
przez Kasia
Jeśli ktoś może mi coś polecić to będę bardzo wdzięczny. Chodzi o coś w ładnym otoczeniu. Z góry dzięki.
Dodany
2017-07-01 07:44
przez Anna
Polecam Rezydencję Rydz w Kudowie Zdrój ,bardzo sympatyczna obsługa ,dobre wyżywienie ,piękny ogród z bezpośrednim wejściem do lasu.
Piękny widok z tarasu na Górę Parkową i las. Pokoje z balkonami. Mam tam mamę od 3 lat.
Dodany
2017-09-07 18:27
przez krystian
www.magdalenka.org - w dusznikach zdroju. ładne otoczenia i park
Dodany
2017-09-13 18:52
przez Wiesława
Mogę polecić "Pałac Roztocznik" nieopodal Dzierżoniowa - 45 minut od Wrocławia. Nowy, wysoki standard, dobra opieka i szybko się zapełnia, choć wciąż dysponuje od zaraz nowymi jedynkami lub dwójkami. Przepięlnie położony. Zerknij na www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-10-10 10:23
przez Tiliam
Zapraszamy do naszego Domu - Dom Seniora TILIAM w Zawadzkiem. Komfortowe warunki, pełna rehabilitacja, wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu. Opieka pielęgniarska i lekarska.
https://www.facebook.com/Rehabilitacja.Tiliam/
Kontakt 77 4129637, 697400037.
Dodany
2017-10-20 18:32
przez Jurek
Polecam Dom Opieki jodlowadolina.pl
Rodzinna atmosfera, czysto, pachnąco, indywidualne podejście do każdego podopiecznego
Dodany
2017-11-19 12:54
przez Anka
Ja również mogę polecić kompleks opiekuńczo-wypoczynkowy Pałac Roztocznik - ten koło Dzierżoniowa. Faktycznie z Wrocławia jedzie się z 50 minut. No ale warto, bo teren wokół kompleksu jest przepiękny. Dom jest nowy, pozbawiony barier. A zresztą przeczytajcie jedną z recenzji: Dziś mija miesiąc, kiedy przyszło nam się pożegnać… z naszą mama, teściową, babcią i prababcią.
Potrzebowałam tego czasu, by móc podziękować wszystkim którzy byli przy niej w ostatnich miesiącach…
Cały personel to zespół profesjonalistów, pełen oddania, życzliwości, rozwagi i mądrości życiowych. Dzięki nim moja teściowa była do końca szczęśliwa, a my spokojniejsi. Mogłabym życzyć wszystkim, by ten ostatni czas spędzić w takim miejscu i wśród takich ludzi. Dziękujemy ..
Dodany
2018-03-06 20:21
przez Aga
A ja polecam aby sprawdzić czy dana placówka posiada zezwolenie wojewody, czy działa legalnie i jest fachowa opieka, winda itd.

Legalne Domy Opieki
Dodany
2018-03-29 17:21
przez Kama
Dzień dobry,

Zgadzam się z Panią Agnieszką. Rodziny poszukujące prywatnych domów opieki nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak nielegalny dom opieki. Dopiero po tragedii wiedzą, jak należy szukać sprawdzonej, legalnej placówki.


Pozdrawiam
Kama
Dodany
2018-04-16 10:59
przez Marcelina
Odradzam Rezydencję Rydz w Kudowie Zdrój. Tam liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Właściciele dwulicowi. Tobie mówią jedno, za placami mówią inaczej! Stanowczo ODRADZAM!!!
Dodany
2018-04-27 17:15
przez Gość
Właściciel Pałacu Roztocznik to chyba kolejny deweloper. Pan nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonują profesjonalne prywatne ośrodki. Ładne pokoje to nie wszystko. Pan patrzy kto ile da i to się dla niego liczy. Przyjmują osoby chore na Alzheimera a nie mają doświadczenia w opiece nad osobami z tą ciężką choroba. Byłem tam z rodziną i moim zdaniem to ośrodek dla w miarę zdrowych seniorów. Nie ośrodek dla np. chorych na Alzheimera. Gdzie neurolog? Teren otwarty, bez ogrodzenia, obok staw, brakuje tylko tragedii. Komentarze na, które natrafiłem tu i na innych forach pisze chyba sam właściciel lub jego syn, gdyż są bardzo podobne do siebie.
Dodany
2018-08-24 12:07
przez On
Ja natomiast polecam Dom Seniora Piastów Gród. Wysoki standard i profesjonalny personel.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.