Polecam Dom Opieki Jodlowadolina.pl

Dodany
2017-12-20 11:36
przez Janina
Polecam z czystym sumieniem Dom Opieki jodlowadolina.pl
Dom prowadzi wyspecjalizowaną opiekę tylko nad osobami z chorobą Alzheimera.
Mój Tata jest w Ośrodku od 2,5 roku, ma zapewniona profesjonalną opiekę, zawsze zadbany, czyściutki, a przede wszystkim uśmiechnięty.
Rodziny mogą odwiedzać swoich bliskich w każdej chwili , bez żadnych zapowiedzi, umawiania się tak jak jest to w innych Ośrodkach.
w Ośrodku zawsze czyściutko, pachnąco i przede wszystkim radośnie.
Podopieczni mają zapewniona bezpłatna opiekę psychiatryczną w trakcie całego pobytu.
Właściciele Pani Joanna i Pan Mariusz zawsze gotowi do pomocy, troskliwi, a przede wszystkim prowadzący Ośrodek z powołaniem.
Serdecznie Państwu dziekuję Pani Joanno , Panie Mariuszu za opiekę nad Tatą.
Wszystkim potrzebującym, szukającym domu opieki dla bliskiej osoby z chorobą alzheimera polecam dom opieki jodlowadolina.pl
Dodany
2018-02-13 12:41
przez Jagoda
Ja również mogę podzielić się pozytywną opinią na temat tego domu. Czysto, schludnie- opieka na wysokim poziomie. Podczas częstych odwiedzin mojego ojca zauważyłam, że atmosfera jaką opiekunki otaczają pensjonariuszy jest domowa i serdeczna. Na każdym kroku jakieś ciepłe słowo, spełnianie zachcianek podopiecznych i dbanie o czystość i higienę. Wszystko to naprawdę zsumowało się w mojej ocenie na duży plus. Poleciłabym ten dom z czystym sumieniem.
Jagoda
Dodany
2018-07-31 19:53
przez Artur
Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć Ośrodek w którym na Pacjenta patrzy się całościowo i indywidualnie. Mama zanim trafiła do Ośrodka w Jodłowie była w trzech innych placówkach w przeciągu 5 miesięcy. Ciepło, troska jaką są pacjenci obdarowywani powinna być w każdym Domu nie tylko tym opiekuńczym. Dziwi mnie komentarz przedmówczyni. Mama jest w Jodłowie od 1,5 roku i za każdym razem jak jestem to jest coraz pogodniejsza. Zamieszkuje jasny, ładny, czysty pokój, jestem zadowolony z opieki jaką jest otaczana na co dzień. Personel zawsze uczynny i miły. Polecam ze szczerego serca nie mogę nic zarzucić.
Pozdrawiam serdecznie
Artur
Dodany
2018-08-01 10:10
przez Roman
Polecam ośrodek w Jodłowie, jest to miejsce gdzie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie a atmosfera jest naprawdę wspaniała. Mój tato czuje się tam jak w domu, odżył, ma więcej energii. Naprawdę cieszę się że znalazłem ten ośrodek. Bardzo profesjonalny personel a właściciele są przemili.
Pozdrawiam
Roman
Dodany
2018-11-27 18:36
przez Grzegorz
Wspaniały Ośrodek.
Moja Mama była w Ośrodku dwa lata, czuła się w nim lepiej niż we własnym domu.
Miło było patrzeć za każdym razem jak ją odwiedzałem jak jest szczęśliwa, uśmiechnięta, zadbana i zadowolona.
Szkoda że jest tak mało tak profesjonalnych miejsc w naszym kraju dla osób z chorobą Alzheimera, oferujących tak dobrą całodobową opiekę z odpowiednio przeszkolona kadrą.
Serdecznie dziękuję za opiekę nad moją Mamą która odeszła do Aniołków.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.