Dodany
2019-03-20 21:14
przez justyna
Czy ktoś z Państwa posiada jakieś opinie o ośrodku Jodłowa Dolina ? Z góry dziękuje za odpowiedź
Dodany
2019-03-21 07:43
przez Mila
Duży ośrodek na 70 osób, ponad 130 km od Wrocławia, z tego co się orientuje dom opieki dla bardzo schorowanych osób.
Dodany
2019-03-21 12:37
przez Janusz
Bardzo dobry Ośrodek specjalizujący się w opiece nad osobami starszymi z chorobą Alzheimera.

Dodany
2019-10-23 00:17
przez Bezpośredni obserwator
Niestety wiele nieprawdy w opisie w/w ośrodka... bardzo wielu pensjonariuszy trafia tu w stanach terminalnych (!), nie mają zapewnione odpowiedniej opieki medycznej, na ok. 80 osób na zmianie pracuje jedna pielęgniarka (!), lekarz POZ pojawia się RAZ w tygodniu i nie jest to internista, do zachorowań nader często wzywane jest ratownictwo medyczne, chorzy trafiają do szpitala w Bystrzycy Kł., a właściciel ośrodka zarabia.... szkoda gadać, ośrodek nastawiony na zarabianie pieniędzy.
Dodany
2019-10-25 08:18
przez Pracownik
Szanowny Bezpośredni Obserwatorze
Na zmianie pracują 2 pielęgniarki , oraz 8 opiekunek wyszkolonych z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Lekarz internista jest w Ośrodku 2 razy w tygodniu, lekarz psychiatra 1 raz w miesiącu.
Szkoda , że Szanowny Bezpośredni Obserwator, opisując takie rzeczy nie zagłębił się w rzeczywiste fakty.
Ratownictwo medyczne, chyba jest od tego aby pomagać ludziom mieszkającym w Domach opieki jak również w domach.
Czym różni się taki człowiek będący w Domu Opieki od osoby mieszkającej często samotnie w domu?
Poza tym , widać jaką małą wiedzę na temat Ośrodka, ma Obserwator, Ośrodek składa się z dwóch obiektów, w jednym faktycznie przebywają osoby obłożnie chore, które z uwagi na postęp choroby Alzheimera a wystarczy poczytać o przebiegu tej ciężkiej choroby co się dzieje w kolejnym etapach z człowiekiem, natomiast w drugim budynku jak zapewne Obserwator zauważył są osoby chodzące, sprawne, więc proszę nie obrażać tych osób i nie nazywać ich osobami terminalnymi.
Dodany
2019-11-20 08:33
przez Renata
Ośrodek opiekuńczy o wysokim standardzie opieki nad osobami z chorobą Alzheimera, opiekunowie pelni ciepła i empatii dla podopiecznych ośrodka ich rodzin.
Nie rozumiem dlaczego ktoś wypisuje takie rzeczy negatywne na temat tej placówki i przebywających tam osób.
Przecież ktoś kto choć raz miał do czynienia z osobą chorą na chorobę Alzheimera wie jak jest to ciężka i trudna choroba.
Dodany
2021-02-17 21:31
przez Kawiol
Moja mama przebywa w tym ośrodku. Jestem z niego bardzo zadowolona bo ludzie pracujący w nim mają serce i podejście do tak bardzo nieszczęśliwie chorych osób na AIZHALMERA. Mama jest tam szczęśliwa i szybko się odnalazła. Co kilka dni rozmawiamy z nią i to słychać po głosie że jest jej tam dobrze. Polecam ośrodek jeżeli ktoś kocha swojego rodzica tak bardzo jak my.
Dodany
2021-09-27 15:35
przez Daga
Ośrodek godny polecenia.
Od dwóch lat w domu opieki przebywa moja babcia.
Jestem bardzo zadowolona z opieki nad babcia , babcia zawsze uśmiechnięta zadowolona czysciutka zadbana.
Babcia wolny czas poza zajeciami spędza w ciepłe dni w ogrodzie ośrodka.
Od pani terapeutki otrzymuję zdjecia babci co potwierdza jej uśmiech na twarzy i fachową opiekę nad nią.
Odwiedzając babcię jej uśmiech oraz zadowolenie z pobytu w ośrodku potwierdza w pelni profesjonalną opiekę w ośrodku.
Panie opiekunki dbają o babcię jak o swoją bliską osobę.
Natomiast Panie z biura zawsze udzielają pełnych informacji dotyczących stanu zdrowia mojej babci.
Zawsze miłe i kompetentne.
Dodany
2021-11-13 21:40
przez Aldona
Dzień dobry. Jak wyglada sytuacja opieki nad osobami z choroba Alzheimera. Czy rzeczywiście ta opieka jest na wysokim poziomie i dostosowana do potrzeb chorego czy jest pozostawiony sam sobie? Jak z podejściem do chorego i opieka lekarska? Proszę o rzetelna odpowiedz.
Dodany
2021-11-14 18:45
przez Aga
W Ośrodku od 2015 roku przebywa moja mama. Zawsze czysta i zadbana. A przede wszystkim uśmiechnięta.
Opiekunki podejście mają jakby to były bliskie im osoby.
Lekarz internista raz w tygodniu zawsze też pod telefonem dostępny również w rozmowach telefonicznych dla rodzin.
Ośrodek spelnil wszystkie moje potrzeby wymagane w opiece nad osobami z chorobą Alzheimera
Dodany
2023-01-24 20:05
przez Patrycja
Od 2018 roku w ośrodku jest mój tata, nie mamy powodów do niezadowolenia, opieka jest należyta, tato ma wszystko czego potrzebuje. Są pielęgniarki i lekarz który bada tatę. Okolica jest cicha i spokojna, czuć górski klimat. Polecam każdemu kto potrzebuje oddać bliską osobę i tak jak dla nas nie była to łatwa decyzja, tak po zaraz 5 latach pobytu chwalimy sobie i wiemy że była to słuszna decyzja, zwłaszcza gdy bliska osoba cierpi na chorobę Alzhaimera.
Dodany
2023-12-29 00:20
przez Szok
Czy w dalszym ciągu są Państwo zadowoleni z opieki w tym ośrodku ?
Dodany
2023-12-29 00:22
przez Szok
Proszę o kontakt na maila jeśli ktoś ma więcej info wiola_84@poczta.onet.pl

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.