dom seniora Warszawa

Dodany
2018-12-22 21:14
przez Agata51421
Pod Warszawą jakby ktoś szukał to w Mińsku Mazowieckim jest ZOL Dom Rodzinny. Narzeczonego babcia tam przebywała 3 lata. Kobieta była bardzo schorowana, wymagała ciągłej, całodobowej opieki. Nie dało się inaczej. Ale w tym domu seniora panuje naprawdę dobre warunki, nic nie można im zarzucić.
Dodany
2019-04-09 10:30
przez Kaśka
Polecam pod Warszawą,Dom Spokojnej Starości w Kobylce ,przy Sempolowskiej 5 ;
Około 2 lat temu zakwaterowalismy tu teścia;
Obdarzony został dobrą opieką; zawsze był I jest zadbany ;
A my zawsze jesteśmy poinformowani o stanie zdrowia,a nawet ile zjadł czy wypił.
Panuje Ciepła domowa atmosfera.
Bardzo spokojne miejsce- ogród, dużo drzew.
Seniorzy w ciepłe dni bardzo często przebywają na dworze; są huśtawki, ławki.
Najbardziej podoba Nam się z mężem,
kiedy przed Wigilią jest
wspólne tworzenie stroików, które później pięknie dekorują wspólny stół .
Pokoje sa zadbane, dwuosobowe z łazienkami;
Dostępne są również pokoje kąpielowe.
Dysponują gabinetem pielęgniarskim oraz w budynku jest winda.
Gotują sami ; potrawy sa smaczne ; co dzien jest inne danie ; w menu jest duzo warzyw i owocow.
Podaje kontakt dla chętnych:
Kontakt 514 701 511
Dodany
2019-05-15 16:06
przez Jolanta34
Wspaniałe miejsce opodal Parku Kampinoskiego znaleźć można w domu Złota Ostoja - doskonałe warunki dla osób schorowanych i starszych. Serdecznie polecam - moja Babcia jest miejscem urzeczona.
Dodany
2019-08-19 15:03
przez Dominik
W okolicach Warszawy również polecam Złota Ostoję. Miejsce jest wręcz przecudowne, dziadek czuje się w nim jak ryba w wodzie i pomimo początków demencji, bardzo dobrze się czuje i jego stan nie pogarsza się, a wręcz mam wrażenie że jest z nim coraz lepiej. Polecam za ciepło okazywane pensjonariuszom oraz wspaniałe warunki. Dziadek chwali również wyżywienie.
Dodany
2019-09-09 16:07
przez Beata Golec
Też niedawno mój Ojciec trafił do domu opieki "Złota Ostoja" i mogę potwierdzić iż jest to naprawdę wspaniałe miejsce. Tata znalazł miłe towarzystwo, jest zachwycony z posiłków, a opieka i troska naprawdę na wysokim poziomie.
Dodany
2019-12-16 19:01
przez Jolka
Złota Ostoja to zdecydowanie dobry wybór. Mama jest tam od pół roku i bardzo sobie chwali. Opieka, warunki, posiłki - wszystko na naprawdę niesamowitym poziomie.
Dodany
2020-01-20 19:30
przez Malwina
Też znam Złota Ostoję i jest to bez wątpienia jedno z najbardziej przyjaznych seniorom i osobom chorym miejscem, Piękna lokalizacja i niesamowita opieka dają wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa i spokoju.
Dodany
2020-02-17 21:48
przez Martyna78
Złota Ostoja jak dla mnie zaskakująco pozytywna. Nie byłam przekonana gdy rodzice zdecydowali się oddać tutaj Babcię, jednak teraz widzę, że w końcu jest zaopiekowana w 100%, czuje się dużo lepiej i jest szczęśliwsza (pomijając fakt demencji, która każdego dnia daje mocno w kość).

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.