Dom opieki Olsztyn i okolice

Dodany
2019-12-28 16:58
przez Gosia
Poszukuje domu który przyjmie w miarę szybko. Kobieta 85 lat żyjąca w „swoim świecie” czasami zdarzają jej się przebłyski ale na bardzo krótko no i dobrze by było żeby była rehabilitacja.
Dodany
2020-01-07 14:33
przez Lara
Polecam skorzystać z Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki właśnie na tym portalu. Jeśli Pani jeszcze nie zaglądała, proszę spojrzeć na formularz zlecenia i wypełnić. Na pewno pomogą coś znaleźć, a nawet jeśli nie to będzie miał Pani wstępne rozeznanie w ofercie domów.
Pozdrawiam
Lara
Dodany
2022-05-20 10:42
przez Joanna
Dzień dobry,
Pozwoliłam sobie na krótką prezentację firmy MarkProtetik Konstancin Jeziorna , w celu nawiązania współpracy dotyczącej zaopatrywania pacjentów w protezy lub inne sprzęty ortopedyczne. Proszę o chwilę uwagi i przeczytanie ,ewentualnie poproszę o adres email to prześlę więcej informacji i katalog naszych produktów.
Będę wdzięczna za odpowiedź jaka by ona nie była.
Mark Protetik to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu ortopedycznego wykonywanego na indywidulane zamówienie
W skład pracowni Ortopedycznej Mark Protetik wchodzi:
1 dział ortotyczny, zajmujący się wykonywaniem gorsetów, aparatów, łusek
2 dział protetyczny specjalizujący się w wykonywaniu nowoczesnych protez koniczyn dolnych i górnych
Do wytwarzania naszych produktów wykorzystujemy zagraniczne ,atestowane materiały, maszyny i półfabrykaty .Stosujemy zarówno tradycyjna jak i najnowocześniejszą technologie produkcyjna, dzięki której nasi pacjenci maja szanse wrócić do niemalże pełnej sprawności i mogą cieszyć się życiem.
Materiały z których wykonywane są protezy, są przyjazne ciału ,nie powodują podrażnień i alergii. Elementy z których budujemy protezy są lekkie, niezniszczalne i maja atrakcyjny wygląd.
Specjalizujemy się:
1 w przypadku protetyki:
-protezy kończyn dolnych w tym min: protezy uzupełniające ubytek stopy, protezy uda, podudzia, stawy kolanowe elektroniczne, stawy kolanowe i stopy protezowe o różnej aktywności w tym do sportów wyczynowych i regulowana wielkością obcasa, stopy protezowe elektroniczne
- protezy kończyn górnych w tym min.: protezy kosmetyczne ramienia, przedramienia, protezy kosmetyczne przy wyłuszczeniu stawu barkowego oraz nowoczesne protezy kończyn górnych z lejem silikonowym
2 w przypadku ortotyki:
- gorsety ortopedyczne do leczenia bocznych skrzywień kręgosłupa (skolioz) oraz tzw. „okrągłych pleców” (Choroba Scheuermanna). Gorsety wykonywane są z tworzywa termoplastycznego barwionego na różne kolory specjalną technologią . Stosujemy metody skanowania pacjenta oraz dokonujemy miary gipsowej pobieranej na pacjencie.
- aparaty ortopedyczne służące do stabilizacji i częściowego odciążenia kończyny dolnej. W tym aparaty: stabilizujące, odciążające, korygujące, na skrót kończyny dolnej i odwodzące.
- łuski ortopedyczne służące do utrzymania stabilizacji kończyn (dolnych i górnych), zapobiegania redresji przykurczów. Wykonujemy łuski na miarę indywidualnie dla pacjenta, na podstawie odlewu gipsowego z termoplastycznego materiału, który może być zabarwiony.Z poważaniem
Joanna Markowska

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.