Dom opieki dla chorego na chorego alzheimera

Dodany
2019-07-29 10:24
przez EWA
Pomóżcie i napiszcie gdzie w woj świętokrzyskim jest dom opieki dla chorych na alzheimera. proszę napiszcie opinie i adres

Dodany
2019-07-29 12:51
przez JOLKA
Nie znam w tym województwie ośrodków dla chorych na Alzheimera. Wiem tylko, że musi to być dom opieki zamknięty, specjalistyczny z decyzją Wojewody. Dom gdzie większość chorych to osoby z demencją lub Alzheimerem. Wiem, że na Śląsku są specjalistyczne domy opieki dla chorych na Alzheimera.
Pozdrawiam
Dodany
2019-11-21 15:18
przez Danuta
Ośrodek Samarytanin doskonale dba o osoby z takimi schorzeniami. Zaufałam im powierzając do opieki babcię, nie zawiodłam się, a co więcej- babcia stanęła na nogi i czuje się lepiej. Jestem bardzo wdzięczna i doceniam ten osrodek.
Dodany
2019-12-16 18:59
przez Jan
Zdecydowanie sprawdzi się Złota Ostoja pod Warszawą w Czosnowie. Bardzo dobrzy specjaliści, opieka i warunki.
Dodany
2019-12-23 09:06
przez Aleksander
W tej kwestii idealnym rozwiązaniem będzie oddanie chorego w ręce specjalistów. W tej dziedzinie mogę polecić dobry ośrodek - Samarytanin. Leczenie kompleksowe i to w rękach najlepszych lekarzy. Poza tym stały nadzór i opieka. To istotne elementy, dzięki którym chory na pewno stanie na nogi.
Dodany
2020-01-20 19:33
przez Marta
Złota Ostoja zdecydowanie jest miejscem które warto rozważyć. Piękna okolica, ale przede wszystkim ośrodek na bardzo wysokim poziomie. Personel empatyczny i troskliwy, warunki super!

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.