Dom dla Seniorów "ZACISZE KOSKI"

Dodany
2015-05-04 15:21
przez Dom dla Seniorów
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą pobytu osób starszych w naszym domu opieki. Często trudy dnia codziennego uniemożliwiają sprawowanie dostatecznej opieki nad bliskimi wchodzącymi w okres tzw. "Złotej Jesieni".

A to oni nas pielęgnowali, wychowywali i uczyli jak żyć. Poświęcili dla nas swoje najlepsze chwile życia. Teraz nadszedł czas udzielenia im pomocy. Są nam bliscy i darzymy ich miłością.
Nasza oferta wychodzi naprzeciw takim potrzebom, dlatego stworzyliśmy Dom Opieki,
który spełni Państwa oczekiwania. Miejsce z domową atmosferą, w którym pensjonariusze miło będą spędzać czas, zawsze będą mogli liczyć na pomoc w codziennych czynnościach jak
i w załatwianiu wszelkich spraw osobistych.

Zacisze Koski - Dom Opieki dla Seniorów to kameralny dom położony w rejonie Parku Krajobrazowego "Lasy nad Górną Liswartą". W tej bezpiecznej okolicy panuje mikroklimat, który pozwala na pełen relaks i odpoczynek. Jednocześnie są stworzone warunki dla rozwoju swoich zainteresowań i hobby.

ZACISZE KOSKI
42-120 Panki, Koski 31 A
tel: 535 282 823    880 173 671
e-mail: www.zaciszekoski@gmail.com
strona www:    zaciszekoski.pl/
Dodany
2015-06-15 08:31
przez Rodzina
Chciałabym jak najbardziej polecić ten dom. Nie chciałam "oddać" swojej mamy, ale niestety codzienne obowiązki i brak czasu na opiekę mnie do tego zmusiły. Najważniejsze, że teraz tego nie żałuję - zainteresowanie mamą w tym domu i opieka nad nią jest naprawdę na najwyższym poziomie. Wcześniej wynajmowałam opiekunkę, ale opieka nad nią w tym domu jest zupełnie inna - sama już siada, czego z opiekunką nie robiła. Samo to, że dom przygotowany jest na 15 osób świadczyć może o bardziej indywidualnym podejściu.
Jak najbardziej polecam
Dodany
2017-10-11 20:26
przez borczyk
czemu inni milczą? Na 15 pensjonariuszy tylko jedna opinia?

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.