ZOL Kraszewo-Czubaki gm. Raciąż

Dodany
2023-03-17 17:20
przez Ktosia
Oddział dla pacjentów wentylowanych mechanicznie - wykańczalnia ludzi. Omijać szerokim łukiem!!!
Dodany
2023-06-25 10:05
przez Ewa
Przypominam chodzimy LEWĄ stroną drogi. Opiekunowie z ZOL Kraszewo-Czubaki wraz z podopiecznymi chodzą PRAWĄ !. Na efekt nie trzeba długo czekać.
Dodany
2023-08-18 22:54
przez Beata K
Tak,zgadzam się z tym ,że tam człowiek schorowany,nie mówiący ,nie ma żadnych szans na wyzdrowienie.Mój tata jest tam dopiero 2 tygodnie a ma już odleżyny takie jakby był tam niewiadomo ile tygodni.Przez 1,5 miesiąca będąc w szpitalu w Toruniu nie nabył takiego świństwa.Dziś Pani dr mi powiedziała że może umrzeć od zakażenia np.zakażenie od odleżyn,zakażenie dróg moczowych itp.No i jeszcze zaznaczyła """,że to nie jest szpital tylko tam się opiekują osobami nieporadnymi np. takimi co sobie sami tyłka nie wytrą"""
Dodany
2023-09-07 22:04
przez Ja
A moja mama miała tam trafić. OIOM się wręcz upieral ze tylko tam. Na szcżęście trafiła na mały oddział dla wentylowanych mech. nawet w innym województwie.
Dodany
2023-12-16 18:35
przez
Dodany
2024-04-06 22:24
przez Beata
Ludzie ja nie nadarzam dowodzić ubrań do swojej mamy która obecnie przebywa chwilowo w kraszewie w zol. Co przywioze nowe koszule wszystko ginie wszystko okulary ukradli jedne potem drugie wszystko tam ginie. Pielęgniarki są nie miłe ludzie krzyczą o pomoc pomocy nie ma . Tam jest umieralnia i wszystko co nowe kradna
Dodany
2024-04-06 22:27
przez Aneta
Salowe opiekunki kradna ubrania przywożone pacjentom tak ma pani wyżej rację ja dziadkowi wożę już rok i co tydzień muszę kupować bo wszystko ginie a panie które tam pracują zakładają zakładają jakieś brudne szmaty na dziadka i jeszcze z buzia na człowieka jak człowiek się grzecznie zapyta gdzie są ubrania dziadka które przywiozłam 2 dni temu . !!!!!!nie daj boze tam lezec
Dodany
2024-04-06 22:28
przez Adam
Nie polecam drą się na pacjentów krzyczą robią wszhatko z musu nawet przyjść fo pacjenta im sir nir chce a jak juz przyjda to z musu i krzykiem bo wielce Pani pielęgniarka czy salowa musiała ruszyć swoje litery i przyjść
Dodany
2024-04-06 22:32
przez Krystyna.w
Kradli kradna i będą kraść ubrania starych nie wezmą a nowe wszystko zginie . Nawet papier kradna . Ludzie leżą bez łyka wody bo nie ma kto tym chorym staruszkom podać ludzie konają a panie które są w pracy nie mają czasu podejść i nalać wody . Masakra jedna wielka . Radzę zdrowiu zmienić ludzi tam pracujących bo niektóre panie to znajomemu mojemu leki pomylilily bo Pani pielęgniarka wróciła z urlopu zmęczona i ona nie zna ludzi i nie wie kto co fostaje a ona nie wypoczęta...
Dodany
2024-04-06 22:33
przez Baśka
Radzę naslać tam kontrolę na to wszystko i zgłaszać komuś wyżej te kradzierze to może wkońcu sir opamiętają i krasc nie będą!!!!!!!

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.