Złota Ostoja w Palmirach

Dodany
2019-05-15 16:08
przez Jadwiga
Doskonałe miejsce, wspaniali ludzie i opieka na najwyższym poziomie. Moja ciocia przebywa tam już kilka miesięcy i jest doskonale zadbana. Ośrodek posiada doskonałe warunki i najlepszych specjalistów.
Dodany
2019-08-07 11:15
przez Julia
Bardzo klimatyczne i pełne troskliwych opiekunów miejsce. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona placówką, w której przebywa nasza Babcia. Jest urzeczona opieką, a i towarzystwem - piękny ogród, wspaniałe warunki i wiele rozrywek.
Dodany
2019-08-19 14:58
przez kinia
Miejsce warte polecenia. Nasza ciocia przebywa tutaj dopiero dwa miesiące, ale widać że jej niesamowicie pasuje tutejsza atmosfera, opieka, towarzystwo i warunki. Bardzo piękna lokalizacja blisko Warszawy to dodatkowy atut.
Dodany
2019-09-09 16:15
przez Joleńka
Wyjątkowa opcja. Dziadek jest tutaj od marca i jest niesamowicie zadowolony. W domu czuł się samotny, a tutaj odżył towarzysko, ma regularnie zabiegi i wspaniałą opiekę medyczną, a dodatkowo bardzo chwali pyszne obiadki :)
Dodany
2019-09-18 10:49
przez Benia
Bardzo fajna placówka godna polecenia. Opieka jest na naprawdę wysokim poziomie, a dodatkowo warunki naprawdę rewelacyjne.
Dodany
2019-10-07 15:57
przez Lala
Też potwierdzam - placówka na naprawdę wysokim poziomie, piękna okolica, personel niezwykle uczynny i pomocny, warunki również niczego sobie. Osoby starsze z pewnością znajdą tutaj wspaniałe schronienie i opiekę na jesień życia.
Dodany
2019-11-13 21:26
przez Gabrysia
Bez dwóch zdań miejsce wyjątkowe, dysponujące profesjonalnym wsparciem dla osób leżących, opieka nad którymi staje się niemal niemożliwa dla osób bliskich. Szczerze polecam
Dodany
2019-11-21 13:30
przez jasia
Wspaniałe miejsce, lokalizacja cudna, a opieka jakiej jeszcze nie widziałam w tego typu placówkach - moja Babcia przebywała wcześniej w placówce na podkarpaciu i nie ma porównania. Złota Ostoja to naprawdę super miejsce.
Dodany
2019-12-09 18:56
przez Mateusz
Zdecydowanie placówka godna polecenia, ma doskonałe zaplecze wyspecjalizowane do opieki nad osobami w różnych kondycjach. Troskliwy personel i wysoki standard.
Dodany
2020-01-13 19:12
przez basia
Bez dwóch zdań najlepsza opcja w okolicach Warszawy dla osób starszych i schorowanych. Babcia zachwala.
Dodany
2020-02-17 21:45
przez Lida
Bardzo profesjonalna a zarazem ciepła dla pensjonariuszy placówka. Wujek przebywał tam do grudnia (niestety zmarł), ale opieka jaką go otoczono wspaniała! Dziękujemy
Dodany
2020-04-20 12:56
przez Natalia
Znajoma ma tutaj Mamę i bardzo sobie chwalą, warunki i opieka ponoć naprawdę świetne. Z tego co wiem to placówka pelna ludzi z powołaniem do tego zawodu, więc tym bardziej warto

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.