Zacisze Troszyn koło Ostrołęki czy ktoś poleca

Dodany
2018-11-20 19:43
przez
Planuję umieścić tam bliską osobę. Proszę o jaką ś opinię bo nic nie mogę znaleźdz w necie.
Dodany
2018-11-21 08:48
przez Żaneta
Na tronie jest napisane, że Dom Seniora ,,Zacisze” jest placówką legalnie działająca na podstawie Zezwolenia Wojewody Mazowieckiego. Gdzie numer decyzji Wojewody, aby każdy mógł sobie sprawdzić?? Taka informacja powinna być na stronie! Nie widzę łóżek typowo ortopedycznych, materacy przeciwodleżynowych.
Dodany
2018-11-22 10:47
przez adi
Informacja z NUMEREM DECYZJI
POWINNA WISIEĆ PRZED WEJŚCIEM DO OŚRODKA
Na stronie internetowej,każdy może wpisać co chce
Dodany
2018-11-22 19:30
przez Max
Numer decyzji na stronie internetowej należy zweryfikować z rejestrem Wojewody, to chyba oczywiste:)
Dodany
2018-11-25 12:53
przez bob
Jeżeli dana placówka posiada wpis do rejestru wojewody, to jej obowiązkiem jest umieszczenie informacji przed wejściem do budynku,np jak posiadają taka tabliczkę prywatne szkoły,przedszkola,urzędy, firmy itp
Dodany
2018-12-09 15:13
przez Żwirek
Super dom. Działalność sprawdziłem wszystkie pozwolenia w porządku. Polecam wszystkim. Mam tam teściową.
Dodany
2019-03-31 20:06
przez Aneta
Polecam Złotą Ostoję w Palmirach pod samą Puszczą Kampinoską, najwspanialsza opieka i bardzo dobrze wyposażony ośrodek
Dodany
2021-02-19 16:38
przez Maria
Witam bardzo zła opieka i warunki zero higienie środków ow higienicznych. Właściciel nastawiony tylko na zysk.
Dodany
2021-02-19 16:40
przez Maria
Witam bardzo zła opieka i warunki, zero higieny i środków higienicznych. Właściciel nastawiony tylko na zysk. Nie polecam.
Dodany
2021-08-01 00:01
przez Troszyn
To jest więzienie. Bardzo zla opieka. Liczy się tylko zysk. Absolutnue nie polecam.
Dodany
2021-08-04 12:22
przez Andrzej
Witam jesli chodzi o dom seniora zacisze Troszyn. To warty polecenia ,moja babcia zawsze czysta, zadbana, nie smierdzi moczem w osrodku jak to mialo miejsce w innych domach. Wlasciele ugodowi i normalni. Przyjemna atmosfera. My jestesmy zadowoloni
Dodany
2021-08-05 20:14
przez Odwiedzający
Nie polecam zła opieka tzn jej brak ubogie wyżywienie
Dodany
2021-08-10 17:24
przez Joanna
A ja bardzo polecam moja mama jest już od roku i uważam że przebywa w rodzinnej atmosferze i godnych warunkach jedzenie jest smaczne i domowe. Serdecznie polecam Joanna
Dodany
2023-02-17 12:04
przez
Chciałabym wraz ze swoją rodziną serdecznie Wam podziękować za opiekę.Tata zmarł u Was ale dożył w ciszy,spokoju i godności.Kierownictwu dziękujemy za wsparcie w trudnych dla nas chwilach i pomoc.wasza praca ma ogromny sens.dziekujemy❤️córka wraz z todziną
Dodany
2023-02-26 09:27
przez
Serdecznie dziękuję za opiekę .,syn Zygmunt
Dodany
2023-02-26 12:19
przez
Brat był u Was bardzo długo .było mu naprawdę bardzo dobrze .dziękuję .siostra Wanda
Dodany
2023-03-24 21:17
przez Zofia
Witam, jesli chodzi o ten dom opieki to z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce , moja mama była pod opieką Domu Seniora Zacisze ponad 3lata, Ośrodek kameralny , zawsze posprzątany i nie było czuć moczu ,tak jak to miało miejsce w innych domach w których byłam zanim zdecydowałam się na ten ośrodek. Panuje tam domowa atmosfera , bardzo miły i uczynny personel, moja mama była zadbana ,zawsze czysta i schludnie ubrana.
Właściciele to Pan Robert i Pan Kamil oraz Pani Mariola , uczynni i bezproblemowi ludzie.Miło wspominam każde odwiedziny w tym domu.
Dziękuje serdecznie za opiekę nad moją mama, serdecznie pozdrawiam personel i polecam ten dom. Zofia

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.