woj Mazowieckie - najlepsze domy opieki

Dodany
2018-09-17 16:44
przez Kasper
woj Mazowieckie - najlepsze domy opieki
Dodany
2018-09-17 16:45
przez Janana
Dom Opieki "Pałac"
Dodany
2018-09-17 16:47
przez Kamila919
Zaczęłam w połowie roku poszukiwania innego domu, byłam w Zalesiu Dolnym. Dom prowadziła wtedy pielęgniarka, byliśmy nawet wstępnie umówieni na przeniesienie tam taty bo były trzy wolne miejsca ale wszystko się zawaliło...



Niemniej jednak proszę spróbować tam, wiem że jest też dom opieki w Mysiadle ale trudno tam o miejsce bo to mały (w sensie ilości pensjonariuszy) dom. Mieszkam niedaleko i codziennie go mijam ale w środku nie byłam - choć słyszałam dobre opinie.



Co prawda to domy raczej pod Warszawa ale może skorzysta ktoś inny.
Dodany
2018-09-17 17:24
przez Nowinkowska1
W Nowym Dworze Mazowieckim jest Dom Rodzinny, to zakład opiekuńczo-leczniczy więc szczególnie dobra sprawa dla schorowanych seniorów, bo będą mogli liczyć tam na naprawdę profesjonalną opiekę medyczną. Zapoznaj się, seniorzy tam mają naprawdę dobre warunki.
Dodany
2018-09-19 15:45
przez seba
W Kobylce przy ul.Sempolowskiej 5 -
Dom Spokojnej Starości ;
Seniorzy mają zorganizowane zajęcia oraz rehabilitację.

Dodany
2018-09-20 19:38
przez Ula123
Dom Złotego Wieku
Komorów pod Warszawa

https://domyopieki.pl/forum/opinie-o-domach-opieki,3/dom-zlotego-wieku-w-komorowie-najprawdopodobniej-najlepszy-dom-opieki-w-polsce-,328/
Dodany
2018-09-23 11:48
przez kruszyna43
Witam, czy znajdziemy Dom Seniora w cenie 2600?
Dodany
2018-09-23 13:04
przez Julia
Państwowe Domy to koszt 3200 zł
Dodany
2018-09-25 16:50
przez Werdel
Moja rodzina, choć jesteśmy z Warszawy, to ostatecznie wybraliśmy dom w innym województwie (Kujawsko-Pomorskim). W zasadzie do babci dziel a nas 3 godziny, ale i tak odwiedzamy ja bardzo często – co tydzień jest ktoś u niej na weekend, na szczęście wnuków jest 5, dzielimy obowiązki. Dlaczego jednak nie wybraliśmy czegoś w Mazowieckim? Bo szukaliśmy domu opieki o podwyższonym standardzie. Wiem, ze nie każdy może sobie pozwolić na taką opcję, ale o ile stać as na to, to super, mogę z czystym sumieniem polecić Leśny Dom Seniora. Dla nas najważniejsze były bardzo dobre warunki pobytu i nowoczesny sprzęt do rehabilitacji, bo babcia wymaga takiej pomocy. Nie mieliśmy najmniejszych problemów z ośrodkiem od pół roku, czyli od czasu, kiedy babcia w nim przebywa. Mam nadzieję, że pomoge tym, którzy szukają takiego ośrodka dla swoich bliskich.
Dodany
2018-09-26 14:25
przez lol
W Mazowieckim są tez domy o,, wysokim standardzie,, - pytanie czy meble i sprzęt jest ważniejszy od faktycznej wykwalifikowanej kadry...
Dodany
2018-09-27 07:08
przez elo
Uważam ze dobry Dom powinien:
- posiadać zezwolenie
- posiadać własną kuchnie
- posiadać przestronne pokoje z WC
-posiadać calofobowo katedrę wykwalifikowana
- POSIADAĆ STAŁY PERSONEL ( czym więcej się zmieniają pracownicy, to i taka sama opieka)
- lekarza
- powinien przyjmować pacjentów w różnym stanie chorobowym ( najlepszy dowód na to, że personel jest doświadczony)
- być czysto i bez przykrych zapachów
- ściany i meble nie mogą być podrapane
Dodany
2018-10-10 11:14
przez Władek
Najlepsza wizytówka danej placówki jest personel
Jeżeli jest stały i nie zmienia się co tydzień to i opieka jest dobra.
Skoro pracownicy się utrzymują w danym miejscu przekłada się to na dobre warunki pracy
Poza tym pacjenci widzą te same osoby przy sobie w ten sposób buduje się atmosfera danego miejsca
W Mazowieckim jest taki dom, być może jest i więcej domów ze stałym personelem nie wiem ; ja znalazłem jeden, kiedy zainteresowany byłem takim miejscem
Ludzie sprawdzajcie i weryfikujcie oglądajcie ośrodki ;
Rozmawiajcie z rodzinami o danym miejscu ;
Spróbujcie kuchni - dane miejsce które nie ma co do ukrycia poczestuje Was posiłkiem.
Zapoznajcie się z wydana decyzja!!!!! danego miejsca.
Powodzenia
Władek
Dodany
2018-10-12 12:17
przez Władek
Województwo Mazowieckie to plaga nielegalnych domów opieki. Prosimy uważać!!!
Dodany
2018-10-13 09:57
przez januszekk
W każdym województwie jest plaga nielegalnych domów
Bo są tańsze niż te co działają legalnie
Dopóki rodziny nie zrozumieja, że całodobowa opieka to koszt dość spory - i będą umieszczać w tańszych nie legalnych
To plaga będzie wzrastać....
Dodany
2018-12-30 13:40
przez tomekk
Witam,

mam pytanie czy istnieją domy seniora, gdzie można zabrać swojego psa?

Tomek
Dodany
2019-01-22 17:23
przez Alicja Zachn Warszawa
Polecam w Kobylce koło Warszawy
Dom Spokojnej Starości przy ul Sempolowskiej 5
Posiada wszelkie pozwolenia; dostępne w Internecie bądź na życzenie właścicielką udostępnia rodzinom.
Mieszkamy na Żoliborzu, dojazd zajmuje nie wiele czasu; Trasa Toruńska jest bardzo dogodny dojazd.
Dom Spełni oczekiwania najbardziej wymagających osob;
Organizują różnego rodzaju zajęcia pod okiem terapeuty i rehabilitanta;
Odprawiane są Msze Św; organizują święta,urodziny .
Personel - doświadczony; uprzejmy z dużą empatia do Seniora .
Kontakt z lekarzem dobry; regularne wizyty.
Kuchnia swoją, domowa ,smaczna ; dużo warzyw ,owoców; różnego rodzaju mięsa,ryby.
Jest dużo rzeczy które podobają się Nam i mogłabym wymieniać jeszcze ; każdy jednak patrzy na coś innego,dlatego dla zainteresowanych podaje kontakt
514 701 511
Dodany
2019-02-28 21:39
przez Honorata
Mam doświadczenia z Pielęgniarskim Domem Opieki Złota Ostoja w Czosnowie. Znajduje się blisko Puszczy Kampinoskiej, dojazd jest łatwy, okolica spokojna. Budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Ośrodek zapewnia regularną rehabilitację, opiekę lekarzy specjalistów i co dla mnie było najważniejsze dobrze wykwalifikowany personel. Najbardziej urzekła mnie jednak życzliwa atmosfera i troskliwa opieka. Polecam
Dodany
2019-04-10 18:40
przez Piotr123
http://domzlotegowieku.pl/
Dodany
2019-07-31 11:07
przez Hanna
Ile z tych domów opieki jest legalnych, kontrolowanych, profesjonalnych? Z raportów wynika, że co drugi dom to dzikie, zagrażające bezpieczeństwu miejsce. Dramaty, ludzkie tragedie. Średnie ceny w państwowych DPS to 3 - 4 tyś, to jakim cudem prywatny dom może kosztować 2 - 2,5 tyś. Ludzie zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję. Wy też kiedyś będziecie starzy i będziecie chcieli aby wam zapewniono profesjonalną opiekę.
Dodany
2019-09-30 11:14
przez ZUZANNA
Dzień dobry Wszystkim,
Dla wielu z nas, oddanie najbliższej nam osoby jest czymś nowym i stresującym.
Osobiście byłam w sytuacji gdzie musiałam znaleźć dom odpowiedni dla mojej Mamy. Szukałam bardzo długo, bo " zawsze coś " a może ten a może inny. Jednak koleżanka poleciła mi Dom opieki Senior Med " - w Wiązownie ( pod Warszawa)
I wtedy moje obawy zniknęły, nie zamieniłam bym tego miejsca na żadne inne !!
Opieka przemiła <3 pomoc w każdej sytuacji. Mama czuła się jak w domu !
Więc z czystym sercem POLECAM SENIOR MED, każdemu kto szuka miejsca spokojnego, pełnego radości i miłości do osób starszych.
3 razy na TAK !
Pozdrawiam :)
Dodany
2019-10-01 13:57
przez Jerzy
Jesteśmy wdzięczni Domowi Opieki "Złota Ostoja" w Czosnowie pod Warszawą za wspaniałą opiekę - pełną spokoju, akceptacji i zrozumienia. Tata rozpogodził się u Was. Dziękujemy.
Dodany
2019-11-18 11:39
przez bliska
ja też kilka słów o domach opieki. Na przykładzie domu Florans w Starych Babicach.
Niestety dopóki nie będzie zmiany myślenia w postrzeganiu opieki nad osobami starszymi oraz konkurencji na rynku - sprawa wygląda bardzo słabo. Zmiana myślenia dotyczy zarówno osób, które organizują taką odpłatną opiekę, jak i osób, które kierują swoich najbliższych.
Szanowni Państwo: sprawowanie opieki nad osobami starszymi to wyzwanie i trzeba się do tego organizacyjnie i zwłaszcza merytorycznie przygotować. Umieralnie, przechowalnie - to najpopularniejsze nazwy dla takich miejsc. Dlaczego? Bo jesteśmy nieprofesjonalni i nieodpowiedzialni, o empatii nie wspomnę. Tu nie chodzi o wielkie poczucie misji - tego wcale nie wymagam, wystarczy odrobina profesjonalizmu i garść monet. Pieniądze są, bo pobyt w każdym prywatnym "domu opieki" jest kosztowny (biorę pod uwagę kwoty podstawowe powyżej 2800,- zł miesięcznie) - czyli dla wielu starszych osób ponad wysokość ich emerytur. Natomiast kadrze całkowicie brakuje profesjonalizmu... Jedyna konkretna odpowiedź właścicielki na pytanie, dlaczego personel nie realizuje obietnic wyartykułowanych podczas wstępnych rozmów i przyjmowania pensjonariusza, została sformułowana w następujący sposób "jak się państwu nie podoba to proszę zabrać podopieczną gdzieś indziej". I jeszcze druga konkretna informacja: "nie ma ludzi do pracy". Super! Teraz już wiemy na czym stoimy przelewając co miesiąc składkową (składamy się w rodzinie) kwotę do firmy - "przechowalni". A przecież na "przechowanie" i "umieralnię" nie ma naszej zgody! Na brak profesjonalizmu i ogłady - także.


Dodany
2019-12-09 19:00
przez Kornelia
Nasz dziadek znajduje się obecnie pod opieką Złotej Ostoi w Czosnowie pod Warszawą i nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca dla niego. Polecam
Dodany
2019-12-15 15:17
przez henka
Polecam jak najbardziej dom opieki otwock https://originpolska.com - bardzo dobra jakość ogólnie ośrodka, specjaliści, sprzęt, urządzenie, do tego ceny akceptowalne jak za taki standard opieki.
Dodany
2020-01-06 10:20
przez
Polecam placówkę całodobowej opieki Zielona Kraina na Warszawskiej Białołęce przy ul. Olesin 114c
Moja babcia przebywała w tym domu po złamaniu nogi po czterech miesiącach rehabilitacji doszła do siebie zaczęła chódzić z balkonikiem i wróciła do domu. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalne podejście personelu oraz Właścicielki domu Pani Małgosi. Jeszcze raz dziękujemy. Michał
Dodany
2020-01-20 19:14
przez Jolka
Złota Ostoja to najlepsze miejsce jakie mogę polecić. Babcia jest nim zachwycona.
Dodany
2020-05-19 10:51
przez Daria56
Też polecam Złotą Ostoję w Czosnowie, super miejsce, bardzo przyjazne, posiłki dopasowane do potrzeb, świetna kadra specjalistów i co ważne miła atmosfera, potrzebna osobom starszym i schorowanym
Dodany
2020-07-23 14:19
przez Ada22
Polecam Domy Opieki Silesia. Posiadają bogatą ofertę domów opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych.
Dodany
2020-09-16 15:58
przez Leszek
Polecam Dom Spokojnej Starości
przy Sempolowskiej 5 w Kobylce;
Dojazd z Warszawy jest dogodny.
Atmosfera w Ośrodku jest pełna ciepła i życzliwości.
W tych trudnych czasach personel robi co może by podtrzymać kontakt pacjenta z rodziną.
Chciałem podziękować całemu personelowi za opiekę nad moim tatą jak i każdym Seniorem w Domu .
Leszek
Dodany
2020-09-20 13:52
przez Rodzina Marii z Warszawy
My również przylonczamy się do ciepłych słów odnośnie Domu w Kobylce , przy Sempolowskiej 5 ;
Jest to miejsce, gdzie Seniorzy traktowani są z szacunkiem , zrozumieniem do choroby i co utkwilo mi w pamięci najbardziej to, to, że Personel zawsze z uśmiechem na twarzy wykonuje swoje obowiązki;
Z Domem związani jesteśmy już dość długo, więc możemy wyrazić swoją opinię;
Szczerze Państwu powiem, że najlepiej podjechać i samemu porozmawiać jeśli ktoś jest zainteresowany ;
My przyjechaliśmy bez umawiania się i zostaliśmy na miejscu osoba decyzyjna, która odpowiedziała na Nasze wszystkie pytania;
Dom położony jest w pięknym, spokojnym miejscu ;
Wiem że teraz sytuacja jest trochę trudniejsza i od Wszystkich Nas wymaga poświęceń i dostosowania sie; ale P Agnieszka jest ciepła osoba i zawsze chętna do pomocy .
Rodzina Marii z Warszawy
Dodany
2020-09-27 14:32
przez Monia
Nasz dziadek jest tez
w Kobylce przy Sempolowskiej 5;
jest zadowolony;
dobra kadra medyczna, opiekuncza;
kuchnia własna;
ciepła atmosfera ..
Dodany
2020-12-29 23:44
przez Zuzanka
Opieka domowa POL AR Serwis - najlepsza alternatywa dla domu opieki. Mają fantastyczny personel, który wykonuje są pracę z sercem i indywidualnie podchodzą do pacjenta
Dodany
2021-01-26 20:26
przez Andrzej
Zdecydowanie
Sempolowskiej w Kobylce
Dodany
2021-11-24 13:23
przez Leszek
W Wiązowni funkcjonuje dom www.seniormed.waw.pl. Świetnie zorganizowany, przytulne wnętrza i dobra opieka medyczna. Mój tata tam obecnie mieszka i nie narzekamy. Sami nie jesteśmy w stanie tak kompleksowej opieki zapewnić, a tutaj wszystko ma zagwarantowane na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o taką opiekę to na pewno warto się tym zainteresować, myślę że będziecie zadowoleni z tej oferty.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.