Uwaga Nielegalne domy opieki Wroclaw

Dodany
2017-11-28 14:57
przez Ona
Aspir i inne wille we Wroclawiu nie posiadaja zezwolenia wojewody, dzialaja nielegalnie!!! Parkowy dworek w Zernikach Wrocławskich tez tak dziala!!! Sprawdzajmy domy opieki. Szukam dla mamy czegos godnego, legalnego i jestem przerażona skala patologii.


Dodany
2017-12-09 20:18
przez Justyna
Przyłączam się do powyższego postu.
Sprawdzajmy legalność domów opieki. Nielegalne domy powstają jak grzyby po deszczu.
Oferują niższe ceny ale jakim kosztem?
We Wrocławiu w każdej dzielnicy jest tak na prawdę nielegalnie działający dom opieki, a choćby dom opieki Pełczyńska 1, pod tym adresem sa blachy dachowe, więc jak można tak wprowadzać ludzi w błąd.
Opieka nad starszymi ludzmi to nie biznes, tylko w powołanie.
Dodany
2017-12-10 11:29
przez Ona
Personel nie mowi po polsku a podaje leki seniorom, budynki nie sa dostosowane do osob niepelnosprawnych i w podeszlym wieku co grozi czestymi upadkami, potluczeniami i zlamaniami. Seniorzy skazani sa na meczarnie. Sprawdzajmy legalnosc domow opieki. Czlowiek musi czuc sie bezpiecznie i komfortowo.
Dodany
2017-12-13 14:07
przez Anna
Witam wszystkich
Zgadzam się z Państwem;
Niby dlaczego Ośrodki które pracują legalnie mają na tym cierpieć?
Przecież wszystkie programy, które pokazują haniebne warunki bytowe i mieszkalne związane są z ośrodkami, które właśnie nie posiadają zezwoleń.
Natomiast te nielegalne pracują, powstają ;
Czyli może powinniśmy zacząć od tego, by ludzie nie kwaterowali swoich bliskich w nielegalnych domach, wtedy też przestaną powstawać.
Sprawdzić dana placówkę można i nie jest to trudne.
Wystarczą chęci.
Nielegalne domy, kiedy nie będą mieć klijentow przestaną powstawać.
Nie sugerujmy się cena.
Pozdrawiam
Anna
Dodany
2017-12-17 19:25
przez Maria
Ponoć została powołana specjalna komórka w UW, która ma zajmować się nielegalnymi domami opieki. Kary dla właścicieli mają wzrosnąć kilkukrotnie, mają być też karane rodziny pensjonariuszy.
Dodany
2017-12-18 10:39
przez Zigi
Ktoś w koncu weźmie się za oszustwa
Apel do rodzi powinien być skierowany -
Kiedy ludzie nie będą kwaterowali swoich bliskich w nielegalnych domach, nie będą one powstawać
Sprawa jest prosta...
Zigi
Dodany
2017-12-20 18:45
przez Alfred
W całej Polsce powstają nielegalne Domy
Powinni coś z tym zrobić
By nie mogły działać
Dodany
2017-12-21 20:59
przez Rafal
Uważam jak poprzednicy
Jeżeli rodziny nie będą umieszczać w nielegalnych domach swoich bliskich to Nie będą one powstawać i działać, bo nie będzie potencjalnych klientów
Sprawdzić dana placówkę czy działa legalnie przecież można
I nie potrzeba do tego dużego wysiłku
Trzeba tylko chcieć
Dodany
2018-03-06 11:38
przez Janusz
Tylko profesjonalne placówki, trzeba z patologiami walczyć!

Tylko LEGALNE DOMY OPIEKI
Dodany
2018-04-03 11:40
przez Iwona
Witam, pragnę sprostować wypowiedź dotyczącą Parkowego Dworku w Żernikach Wrocławskich, otóż placówka jest wpisana jest do rejestru Wojewody Dolnośląskiego. Proszę podawać prawdziwe informacje
Dodany
2018-04-03 11:44
przez Iwona
http://bip.duw.pl/download/2/14225/Placowki-dzialalnosgospodistatutowastanna31122017r.xls
Dodany
2018-04-04 21:36
przez Klub Seniora
Pani Iwono,

Dlaczego przez kilka lat działaliście nielegalnie??? Dlaczego wasza druga willa Piaskowy Dworek ul. warsztatowa 18 w Biestrzykowie od kilku lat działa bez wpisu do rejestry Wojewody ??? Dla was to jest czysty biznes, dla rodzin i pensjonariuszy to tragedia!! Bardzo negatywne opinie o was , nie tylko we Wrocławiu wzięły się głównie z waszego nielegalnego funkcjonowania przez lata i wprowadzania ludzi w błąd! Proszę pamiętać, że obserwujemy Państwa i nadal będziemy obserwować.
Dodany
2018-04-12 17:40
przez Iwona
Nie prowadzimy domu seniora w Biestrzykowie, ponadto dotychczas działalismy jako Rodzinny Dom dla osób starszych, który nie wymaga wpisu do rejestru wojewody. Nie zgodzę się również ze stwierdzeniem, że to czysty biznes dla firmy a dla podopiecznych to tragedia. Nie wiem skąd tyle nienawiści w Pańskiej wypowiedzi Klub Seniora, czyżby zawiść? Nasi podopieczni codziennie odwiedzani są przez swoje rodziny, proszę mi wierzyć, że na pewno nie pozostawali by swoich bliskich w tragicznych jak to zostało powiedziane warunkach. Pozdrawiam i bardzo się cieszę, że poświęcono nam tyle cennej uwagi.
Dodany
2018-04-14 11:50
przez Klub Seniora
Pani Iwono,

Jest Pani strasznie zakłamaną osobą, każdy wie, że w Biestrzykowie macie druga nielegalną wille. Szkoda czasu na pisanie z Panią czy Panem. Tragiczne opinie o was to zasługa wielu lat działalności na dziko!! Możecie Państwo pisać co chcecie, ludzie i tak wiedzą swoje.
Dodany
2018-05-06 21:20
przez Gość
Jeśli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć o np. domu seniora w Biestrzykowie to polecam Urząd Wojewódzki, wydział polityki społecznej. Oni maja info o nielegalnych placówkach. Wiadomo że obie wille to jedna ta sama fundacja.
Dodany
2018-05-18 07:15
przez Bartek M
Pozwolę wtrącić swoje 3 grosze. Moja teściowa przebywała pod opieką personelu w Parkowym Dworku ok 2 lat. Złego słowa nie powiem na Panią Iwonę i jej dzieci. Trudno było dogadać się z Panem Rafałem ale to nie do końca jego wina. Opieka na najwyższym poziomie. Atmosfera rodzinna. Dom otwarty na odwiedzających w każdej chwili. Trzeba sobie zdać sprawę że nawet takie prywatne domy opieki muszą także zarabiać. Przecież nikt nie będzie prowadził instytucji harytatywnej. Skoro urząd wojewódzki czy inny inspektorat ma z tym problem to niech pootwierają państwowe domy opieki choćby na porównywalnym poziomie tak by na miejsce nie czekało się latami. Wiem z doświadczenia że we Wrocławiu jest z tym bardzo kiepsko. W MOPSie siedzi dwieście bab i każda rozkłada ręce jak się coś chce załatwić a na terminy czeka się miesiącami. To Państwo Polskie to dba ale napewno nie o starszego człowieka. Tyle w temacie Pozdrawiam całą ekipę Parkowego Dworku.
Bartek M.
Dodany
2018-05-21 15:33
przez Gość
Bartek M to zapewne personel lub właściciele Parkowego Dworka:) Oni wszędzie się wybielają, bo narobili bagna w całym Wrocławiu. Zobaczcie na posty, są bardzo podobne do siebie, to piszą maksymalnie dwie te same osoby, udając rodziny:) Przecież nikt im nie kazał prowadzić nielegalnego ośrodka przez kilka lat. Dom seniora w Biestrzykowie to ich drugi ośrodek. Oczywiście działa przez lata bez pozwolenia Wojewody. Czas nielegalnych domów opieki dobiega końca!
Dodany
2018-06-10 17:38
przez JJJ
Parkowy Dworek otrzymał w, końcu pozwolenie, ale tylko na 8 osób!
Dodany
2018-07-31 10:28
przez Krystyna
Dom Seniora Pod Kasztanami w Dzierżoniowie też dysponuje pozwoleniem wydawanym przez Wojewodę na 15 osób. Serdecznie zapraszamy!
Dodany
2018-07-31 21:42
przez Pisor
PiS rządzi i już się ostro bierze za nielegalne domy opieki. Kwestia czasu i będą rezultaty!!
Dodany
2018-08-03 22:06
przez Też będziesz stary
Czas najwyższy zabrać się za nielegalne domy opieki, które mają zarejestrowaną działalność pod przykrywką pokoi gościnnych lub okresowych domów opieki. Mamę nasza opiekunka prawna umieściła w luksusowym domu pod nazwą REZYDENCJA/?/ Po kilku tygodniach okazało się jaka tam jest opieka; nikt mamie nie chciał wierzyć,bo przecież ma demencję/?/ Kilkakrotne niezapowiedziane odwiedziny uwidocznły nam co jedzą i jak są traktowani seniorzy. Brudna odzież, brak wkładek higienicznych, cuchnace materace, lurowate posiłki na które schorowani ludzie czekali 1,5 godziny siedząc przy stołach. Brak reakcji opiekunki prawnej zmusił nas do nagłośnienia zaniedbań i zgłoszenia w prokuraturze wypadku mamy, którego nikt nie umiał wyjaśnić. Teraz mają lawinę kntroli bo prokuratura prowadzi dochodzenie.
Dodany
2018-10-28 09:41
przez Dorota
Prowadzę całodobową placówkę od 3 i pół roku. Jestem dumna, że udało mi się stworzyć dom, w którym mieszkańcy czują się dobrze, a ich rodziny i dzieci są zadowolone z warunków jakie stworzyliśmy dla ich bliskich. Ważna jest atmosfera, stworzenie ciepłej i rodzinnej atmosfery jest podstawą, ale dodatkowo organizujemy bardzo dużo zajęć terapeutycznych, edukacyjnych i bogatą ofertę kulturalną. Mamy swoją kuchnię i serwujemy 5 posiłków. Podstawą jest prowadzenie rehabilitacji na sali rehabilitacyjnej oraz w razie konieczności przyłóżkowej, a co za tym idzie należy zainwestować w odpowiedni sprzęt (kinezyterapia, elektroterapia, światłolecznictwo, wodolecznictwo). Niezbędne są zajęcia z psychologiem i logopedą, a efekty ich pracy są widoczne szybko. Mamy pięknie zagospodarowany ogród z alejkami, oczkiem wodnym i dużą altaną, gdzie również oprócz odpoczynku mieszkańcy mają prowadzone zajęcia. Nikt u nas się nie nudzi i nie przebywa podczas dnia w pokoju, bo są prowadzone zajęcia, a odwiedziny mieszkańców są przez cały dzień. Po kolacji mieszkańcy są już tak zmęczeni bogatym rytmem dnia, że tylko marzą o TV i spaniu. Aby zapewnić takie warunki należy mieć wizję domu, w którym chciałoby się ewentualnie samemu zamieszkać. Osoba prowadząca musi mieć doświadczenie w pracy w ochronie zdrowia - ja mam staż 30 letni, a 20 lat w zarządzaniu w różnych placówkach służby zdrowia. Dodatkowo należy posiadać umiejętności w zarządzaniu ludźmi, by również stworzyć im miejsce pracy do którego chętnie przychodzą. Personel musi posiadać kwalifikacje - nie kursy, ale ukończenie odpowiednich szkół - pielęgniarki, opiekunki, rehabilitanci, psychologowie, a nawet kucharki. Panie salowe mogą mieć kurs opieki nad osobami starszymi. Nikt teraz nie chce pracować za darmo, a wykwalifikowanych pracowników należy wynagradzać godziwie, bo to oni mają pierwszy kontakt z mieszkańcami i ich rodzinami. Jestem prawdziwym przykładem, że placówki wzorcowe istnieją. Mamy dość długą kolejkę oczekującą, a rodziny oczekujące się denerwują, że muszą czekać u mnie długo na miejsce. Zdecydowałam się na ten wpis, gdyż na naszym terenie powstają nielegalne domy opieki tzw pensjonaty, które swoją złą działalnością psują opinię nam wszystkim, często w prasie i TV są przykłady "niemożliwych historii" na widok których włosy stają dęba. Dobrze, że są kontrole urzędów wojewódzkich czy ostatnio Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, gdyż uważam że każdy powinien prowadzić uczciwie swoją działalność, a nie nastawiać się wyłącznie na zysk. Moja oferta jest na stronie domyopieki.pl i domyseniora.pl
Dodany
2018-12-27 15:15
przez Paweł
Kontynuując wątek przestrzegam przed umowami jakie są stosowane przez właścicieli niektórych "domów" opieki (o jednym z nich było powyżej).
Wszystko na pierwszy rzut oka wygląda ok ale jak niestety okaże się, że pensjonariusz zmarł a w domu był niespełna 6 dni, tym samym świadczenie nie mogło być wykonywane skutecznie, zatem zapłata się nie należy - wówczas można usłyszeć że "u nas zwrotów nie ma".
Dodany
2018-12-30 16:47
przez ALEK
Prowadzący Parkowy dworek podaje się za lekarza anim nie jest!!!!!!
Dodany
2019-07-22 12:53
przez
https://gazetawroclawska.pl/szef-fundacji-oskarzony-o-gwalt-na-nieletniej-dziewczynce-i-molestowanie/ar/c1-14185855
Dodany
2019-09-06 11:17
przez Agata
Kategorycznie nie polecam ani Parkowego ani Piaskowego Dworku w Żernikach Wr. Prowadzący podaje się za lekarza, a nim nie jest. Po co kłamać, czy wstyd przyznawać się do wyuczonego zawodu?
Dodany
2019-09-13 13:33
przez ekizabeth
jestem bhp owcem i nic nie jest zwiazane z bezpieczentwem osob ktore tam sa sa zaniedbania przeciwpozarowe i nic nie robia z tym przymykaja oko na to wszystko pseudi lekarz nie widzi problemu tylko kasa chociaz podopieczni nie sa zle traktowani
Dodany
2019-09-16 21:26
przez Aga33
Pani Agato proszę o kontakt w sprawie parkowego dworku, ahol33@wp.pl
Dodany
2020-01-20 16:53
przez Wojtek
Kategorycznie nie polecam ani Parkowego ani Piaskowego Dworku w Żernikach Wr. Prowadzący podaje się za lekarza, a nim nie jest. Po co kłamać, czy wstyd przyznawać się do wyuczonego zawodu? Pan ma racje Ten człowiek udaje lekarza a nim nie jest . Chyba uczył się na Ukrainie i dlatego tam jest pełno Ukrainek, które sprzątają
Dodany
2020-01-23 07:08
przez Perla
Panie Wojtku . Czy mogę prosić o kontakt w tej sprawie. Mój tel. 667-914-188
Dodany
2020-01-24 14:57
przez Anna
Dom opieki Wrocław ul. Legnicka 61? Na jakiej podstawie oni działają? bo nie mają pozwolenia wojewody. Ma ktoś informacje? Może to dzienny dom opieki?
Dodany
2020-02-05 19:17
przez Perla
Drodzy Państwo każdy dom opieki musi posiadać stosowne zezwolenia.
Dodany
2020-02-12 10:38
przez wiedź
dom opieki wrocław legnicka??
Dodany
2020-12-30 19:32
przez Wrocławianka
Wrocław to średnio 5 - 6 tyś zł za miesiąc. Kogo na taki luksus stać?
Dodany
2021-01-25 16:18
przez
We Wrocławiu i pod miastem pełno jest nielegalnych domów opieki. Tyle niebezpiecznych miejsc, że głowa boli. Trzeba uważać i sprawdzać domy opieki, bo później nie śpimy po nocach, a dramat gotowy.
Dodany
2021-02-12 15:29
przez
Przychylam się tu niestety do bulwersująco negatywnych opinii dot. Iwony i Rafała Piaseckich, właścicieli Parkowego Dworku we Wrocławskich Żernikacj i innych miejscach pod Wrocławiem. Wystawiają oni astronomicznie wysokie noty obciążeniowe, nieuzasadnione fakturami ani rachunkami z wizyt lekarskich za leczenie, ledwo po przyjęciu pensjonariusza (na wiele tysięcy zł), po czym metodą nacisków, manipulacji i szantażu komornikiem i odstawieniem starego chorego leżącego człowieka pod drzwi jego rodziny przez Rafała Piaseckiego wymuszają nieuczciwe, niewiarygodne opłaty. Za leczenie przez okres 1 m-ca i 9 dni wyłudzili w ten sposób.ponad 7 i pół tysiąca zł, zanim udało sìę rodzinie załatwìć wiarygodny ośrodek dla seniora. Po odmowie zapłacenia kolejnej kwoty ok. 4 i pół tysiąca zł jeszcze przed upływem m-ca zaczęły się szykany stosowane przez właściciela poprzez niewykonywanie należnej opieki i wulgarne wyzwiska do staruszka "ty chuju", zaś do swych młodych pracownic ośrodka leciały epitety "wy kurwy". W sumie koszt pobytu i leczenia skutkującego IV stopniem odleżyn w Parkowym Dworku wyniósł nas ponad 17 tysięcy zł (włącznie z opłatą za m-c wypowiedzenia, z którego pobyt był jedynie 9 dni ) . Prawa i działania że strony pełnomocnika pensjonariusza były lekceważone przez państwa Piaseckich, na maile i list polecony w sprawie bezprawnych ich poczynań zabrakło odpowiedzi przez ich Fundację. czyli ich samych jak się okazuje. Sprawa została skierowana na policję, a następnie do prokuratury i sądu. Nie wspomnę już jak mógł się czuć stary chory człowiek w opisanej sytuacji oraz jego rodzina wobec przytoczonych odrażających faktów. Tak działa senioralny "biznes" w Parkowym Dworku.
Dodany
2021-02-12 16:39
przez
Bardzo proszę o odpowiedż w poruszonych przeze mnie powyżej sprawach osoby, których bliscy umieszczeni w Parkowym Dworku zostali również poszkodowani i pokrzywdzeni przez "biznes senioralny" państwa Piaseckich.
Dodany
2021-03-24 17:38
przez
Szanowna Pani Hanno, bo zapomniała się Pani podpisać pod postem, zapomniała Pani podać również wiele istotnych prawdziwych a nie wyssanych z palca faktów o stanie zdrowia w jakim do nas tato trafił, o niejednokrotnych wizytach lekarzy specjalistów u taty, których wymagał, o niezliczonej ilości odleżyn III i IV stopnia, które wymagały zaopatrzenia. Zapomniała Pani o tym , że jesteśmy prywatnym ośrodkiem, wszystkie dodatkowe świadczenia są płatne co jest jawnie napisane w umowie, wizyty lekarzy specjalistów, środki opatrunkowe, środki pielęgnacji etc. Opłaty pobierane są z góry i została Pani o tym również poinformowana. Proszę nie kłamać, że to Pani znalazła inny ośrodek, to my po uzgodnieniu z Pani tatą zrobiliśmy to. Nigdy Pani tato nie usłyszał złego słowa od kogokolwiek z naszej strony, był zacnym i niezwykle mądrym człowiekiem.
Mam nadzieję, iż sprawa wyjaśni się już w niedługim czasie a Pani sprostuje swoją wypowiedź w tym portalu.
Dodany
2021-04-19 04:52
przez
Pani Iwono Piasecka,
wszystko co tu Pani napisała w odpowiedzi to straszliwe łgarstwa, zaczynając już od tego, że przypisujecie sobie nawet przeniesienie mojego ojca do hospicjum. Łatwo można wykazać, że tak nie było konfrontując tę wypowieďź z rzeczywiście zaangażowanymi w sprawę przeniesienia osobami. Ale szkoda na to czasu i wysiłku. Patologiczny kłamca zawsze będzie okłamał. Nie ma tu absolutnie nic do wyjaśniania, sprostowania ani przepraszania z mojej strony. Spójrzcie tylko ile ludzi tak źle się o Was wypowiada na tym portalu. Już sam ten fakt sprawia, że żaden Pani wystylizowany dyskusyjny odpór tego nie zmieni. Należałoby tu raczej zmienić swoje postępowanie i zachowanie pod względem etycznym, jeśli orientujecie się co to znaczy. Orientujecie się? Chyba nie. Pani także zapomniała się podpisać, więc i ja się nie podpisuję, zwłaszcza że doskonale wie Pani i pamięta, kto tak może pisać.
Dodany
2021-04-19 05:38
przez
Do śmierci nie zapomnę jak mi się tata skarżył przez telefon na te "chuje" pod jego adresem z ust Pani wulgarnego prymitywnego małżonka oraz stosowane szykany wobec taty po tym, gdy sprawę zakupu dalszych medykamentów wzięłam w swoje ręce i nie zrealizowałam ich w 100% gdy się okazało, że koszty znów idą na parę tysięcy złotych, a apteka nie dysponuje nawet takimi hurtowymii ilościami środków jakie mi wypisamo. Tato pytał mnie, gdzie ja jestem, gdzie ja jestem? a ja mówiłam płacząc w Domu Seniora w Żernikach Wrocławskich, tatusiu, ale robię wszystko, żeby tatę stąd wyciągnąć. I w końcu udało mi się przenieść go do hospicjum po znajomości, gdzie zresztą tato już był przeze mnie wcześniej zapisany i czekał na swoje miejsce w kolejce. Na pewno znów przeczytam, że to kłamstwo wyssane z palca? Niech się Pani nie trudzi. To niczego nie zmieni.
Dodany
2021-04-19 11:19
przez
Całe szczęście w nieszczęściu, że po moim załatwieniu w końcu pobytu taty w hospicjum przewieźliście tam ojca swą karetką na telefon od pani ordynator o przyjęciu taty do hospicjum, spełniając jej wymóg i warunek przebadania pensjonariusza na obecność koronawirusa oraz że nie wystawiliście za te usługi kolejnej noty obciążeniowej - po uprzednim wyciągnięciu od nas grubych tysięcy złotych. Jednak szczerze mówiąc leżało to już w Waszym interesie, by tak tę sprawę sfinalizować Nie wynkało to przecież z Waszego dobrego serca, a co najwyżej z ostrożności i obawy przed ewentualną aferą i nieprzewidywanymi problemami.
Dodany
2021-04-23 18:02
przez
To, że jesteście nie na NFZ a prywatni, nie oznacza wcale, że można "kosić kasę" bez wiarygodnego udokumentowania, uzgodnienia zawczasu i bez opamiętania, z zastosowaniem form nacisków, gróźb i szantażu oraz szykanowaniem bezbronnego pacjenta, gdy nie do końca idzie po Waszej myśli. Ojciec nie miał "niezliczonych " odleżyn a trzy, doszła u Was jeszcze czwarta zaś ich super drogie bezskuteczne leczenie skutkowało wezwaniem pogotowia i pobytem na SORZE, o czym ja tylko przypadkiem się dowiedziałam. Wizyty lekarskie też należałoby określić i prawidłowo udokumentować. Proszę skończyć z wypisywaniem bzdur, nie pomoże to w żaden sposób w poprawieniu Wam wizerunku. Fakty, nie słowa mówią za siebie.
Dodany
2021-04-27 10:54
przez
Dużo by jeszcze można przytoczyć na temat "dobrego" traktowania przez Was mojego śp. taty. Radio, które mu dostarczyłam musiałam od Was wyciągnąć z powrotem przez trzecią osobę, ani razu nie został tato przewieziony na wózku po ogrodzie, ani razu nie przywieziono go na oglądanie telewizjì, prażył się w upale wystawiony na taras, a w nocy gdy usiłował zadzwonić do mnie Pani mąż zwymyślał go okrutnie. To jest cudowna opieka, wspaniała atmosfera? O braku elementarnej uczciwości już nie wspomnę. Życzę Wam z całego serca, aby na starość (jeśli jej dożyjecie) to samo Was spotkało co mojego skrzywdzonego ojca. HAŃBA!

Dodany
2021-05-09 23:59
przez
Pani Iwonko, czy nadal nie przeprowadzacie badań na obecność koronawirusa u nowo przyjętych do Waszego ośrodka pensjonariuszy? To chyba nie jest legalne i z pewnością nie służy dla dobra seniorów pod Waszą - Pani i Pani męża opieką.
Dodany
2022-04-09 09:57
przez
Dom opieki, dom seniora, centrum seniora Wrocław ul. Legnicka 61 to nielegalny dom opieki.
Dodany
2023-01-23 21:35
przez Ira
Kolejna wykańczarnia zwana inaczej Dom opieki Leśny dworek. Przychodząc w odwiedziny do babci niejednokrotnie byłem świadkiem tragicznego zachowania nieletniej pracownicy( pracownica źle ujęte bo gołym okiem widać że to dziewczę nie ma nawet 16 lat) ale ton i wulgarne zachowanie i odzywki były okropne, aż strach pomyśleć co tam się dzieje jak nie ma odwiedzających. Ci ludzie są pozostawieni sami sobie. Na obrazku i przez telefon umawiając wizytę jest świetnie ale idąc korytarzem i słysząc takie słowa to aż włos się na ciele jeży
Dodany
2023-01-28 21:54
przez Anita
Leśny Dworek w Jędrzychowicach to kolejny biznes państwa Piaseckich po Piaskowym Dworku i Parkowym Dworku w Żernikach.
Wielka porażka!!!
Dodany
2023-02-01 20:03
przez Gosia
Hmm…A ja przegladałam ostatnio ofertę Leśnego Dworka i bardzo mi się spodobała…
A teraz czytam takie niepokojace opinie…
Bardzo proszę pania Ire Anite i osobę niepodpisana ktora odwiedza w tym domu dziadka o kontakt gosia-19750@wp.pl

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.