Spokojne życie w nadmorskim Sasinie (pomorskie)

Dodany
2010-10-02 09:13
przez jarzebina21
Pragnę zachęcic Państwa do odwiedzin w nowootwierającym się domu dla osób starszych i chorych, który powstał w nadmorskiej miejscowości Sasino. Pragniemy tworzyc ten dom wraz z naszymi pensjonariuszami, tak by umożliwić im rozwój i godne życie. W naszym kompleksie znajdują się m.in. pokoje gościnne dla odwiedzających nas gości, umożliwiające dłuższe pobyty. Dom przeznaczony jest dla ośmiu osób, co sprawia że panujący nastrój jest rodzinny i kameralny.Zapraszamy zwłaszcza te osoby, które kochają naturę, zwierzęta i otaczający je świat. Bywa, że osoby którymi sie opiekujemy nie mogą znieść rozłąki ze zwierzakiem, z którym spędzili wiele lat np. z kotem.
Dlatego w wyjątkowych przypadkach, przewidujemy miejsce nawet dla tych najmniejszych. Oferujemy bardzo dobre warunki socjalne oraz całodobową opiekę w ramach niewygórowanej ceny pobytu. Serdecznie zapraszamy!

kontakt tel. 600 650 333
Rensjonat
ul.Morska 38
84-210 Sasino
Dodany
2010-12-09 12:02
przez agusia
Napisz coś więcej na temat tego domu w Sasinie bo rozumiem że tam pracujesz?
Napisz czy warunki są lepsze jak w Kostkowie? czy to dom ze zgodą na taką działalność wydaną przez Urząd Wojewódzki.
Dodany
2010-12-09 21:29
przez jarzebina21
Dom w Sasinie będzie przede wszystkim domem rodzinnym co oznacza, iż przeznaczony jest dla bardzo ograniczonej liczny osób. Każdy dom tworzą tak naprawdę jego mieszkańcy, a my bardzo nie chcemy by byli oni anonimowi (co następuje kiedy jest ich na przykład ponad czterdziestu przypadających na jednego lub dwóch opiekunów- Kostkowo! ).
Zależy nam też na tym by z Kostkowem NIE MIEĆ NIC wspólnego.
Co do pozwolenia na prowadzenia tego typu dzialalności , to w przypadku rodzinnego domu opieki zezwolenie zoztaje wydane w porozumieniu z gminą, więc odbywa sie to na troszeczkę innych warunkach niz typowo. Ważne jest dla nas natomiast by była to działalność legalna, otwarta na odwiedziny gości i rodzin.
Dodany
2014-11-20 16:11
przez beata o
na ile osób jest w ten dom.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.