PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU PRZYJAZNEGO DOMU OPIEKI

Dodany
2019-01-10 13:37
przez kruszyna43
Witam. Nadal szukamy PRZYJAZNEGO DOMU OPIEKI. Najważniejsza jest dla nas rehabilitacja, opieka, pokój w którym spokojnie zmieszczą się dwa wózki elektryczne. Bardzo ważna jest też cena do 2700 zł. za mies. Niestety na więcej nas nie stać. Lokalizacja takiego Domu może być w woj. mazowieckim, lubelskim lub innym Wspólnie z mężem chcemy brać czynny udział w życiu Domu Ponieważ jestem po Pedagogice, mogłabym pomóc w organizacji terapii zajęciowej. Jeśli znacie taki Dom Opieki, bardzo proszę o informację na adres: mrozbogna@wp.pl
Dodany
2019-01-12 13:16
przez kruszyna43
Bardzo prosze,, pomózcie
Dodany
2019-01-12 14:44
przez Zuza
Proponuję wybrać kilka ofert legalnych domów opieki, podjechać, zobaczyć, porozmawiać i dokonać wyboru. Pierwszy miesiąc powinno się traktować jako miesiąc próbny, zawsze można zmienić dom opieki. Im dalej od dużego miasta tym ceny będą niższe. W woj. mazowieckim jest plaga nielegalnych domów opieki, cwaniactwo na każdym kroku. Wolałabym już ścianę wschodnią.
Dodany
2019-01-13 14:25
przez Lok
Wszędzie jest plagą nielegalnych domów, nie tylko w mazowieckim .
Cena uzależniona jest od standardu zaplecza pracowników;
Jeśli dom dysponuje wykwalifikowaną kadrą cena będzie droższa, jeśli dom zatrudnia Panie pod. 50 roku życia tak zwane pseudo opiekunki ,które nie mają predyspozycji pracy z seniorami,ani przebytych potrzebnych szkoleń na dane stanowisko cena będzie niższa
Krótko mówiąc, dom który nie inwestuje w pracowników jak i w otoczenie,wyzywienienie itp będzie to dom nastawiony na zarobek tylko .
Przede wszystkim musi być pachnąca. powinien zapach jedzenia unosić się w korytarzach ,no i oczywiście możliwość rozmowy z rodzinami podopiecznych danego domu ,i najważniejsze musi być pozwolenie .
Dodany
2019-01-13 18:03
przez Marian
Jedni adoptuja się z dnia na dzień,inni pół roku ...
Indywidualna sprawa
Ważne aby ośrodek był godny zaufania
Dodany
2019-01-17 09:46
przez aniaztop
Z całego serca polecam Ci https://krzeminek.pl/ - okolice Warszawy. Seniorzy nie są pozostawieni sami sobie tylko naprawdę się nimi opiekują, mają sporo zajęć, przez co są w stałym ruchu i kontakcie z innymi, sama okolica bardzo cicha i spokojna. Warto żebyś zastanowiła się nad tym domem
Dodany
2019-01-24 23:39
przez Edyta
Proszę wejść na stronę Dom Seniora Comfort Life w Ujeździe koło Tomaszowa Mazowieckiego. Od roku mamy tam mamę i jesteśmy bardzo zadowoleni ona tez. Mama jest logiczna i bardzo zadowolona z pobytu tam. Proszę poczytać opinie tam jest tez i nasza. Bardzo polecam prowadzą to młodzi ludzie z rodzicami. Zaangażowani pomocni, i inteligentni. Co do ceny powinna się Pani dogadać bo tak jak wspomniałam właściciel bardzo miły z dobrym sercem do wszystkich. Maja tam również pacjentów z całej Polski, którzy przyjeżdzają na rehabilitacje, z której to miejsce tez słynie. Bardzo polecam to miejsce. Zachęcam do odwiedzin. Pozdrawiam Edyta
Dodany
2019-02-08 12:01
przez Jola , Markiem Warszawa
Witam
Polecam niedaleko Warszawy Dom Spokojnej Starości w Kobylce przy Sempolowskiej 5 ;
Ośrodek sprawdzony pod kątem osob leżących jak i osób chodzących;
Jednym głosem stwierdzamy, że pacjenci traktowani są na rowni; każdy jest ważny, jego choroby i samopoczucie.
Atmosfera jest bardzo przyjazna ;
Dom położony wśród drzew; pokoje 2 osobowe, z łazienkami .
Kuchnia - własna; menu dostosowane do osób starszych ; uwzględniają dietę ,zlecona przez lekarza .
Mama miała taką dietę ;
W ofercie posiadają rehabilitację ; zajęcia terapeutyczne, zajęcia manualne, zajęcia z muzykoterapii.
Dla zainteresowanych podaje kontakt 514 707 372
albo proponuje podjechać; goście przyjmowani są bez zapowiedzi .
Pozdrawiam
Dodany
2019-02-24 19:42
przez Daria
Ze swojej strony polecam Pielęgniarski Dom Opieki Złota Ostoja. Blisko Warszawy, w Czosnowie, z wykwalifikowanym personelem, życzliwym i cierpliwym. Dom jest całkowicie przystosowany dla osób po udarach, cierpiących na Alzheimera, Parkinsona, z opieką lekarzy specjalistów.
Dodany
2019-03-28 16:22
przez Justyna
Nie wiem na ile miarodajne są opinie, ale te negatywne w internecie mnie też przeraziły. Po "sąsiedzku" dowiedziałam się o Złotej Ostoi w Czosnowie i tam obecnie znajduje się moja mama, która wymaga intensywnej rehabilitacji. Jak dotąd nie mam żadnych zastrzeżeń i udzielają dokładnych informacji o przebiegu leczenia i pobycie. Polecam rozeznać temat dokładnie, bo taka decyzja może uratować czyjeś życie lub go znacząco poprawić, a może też stać się przyczyną nieszczęścia. Tak było z moim dziadkiem, który leżał w placówce publicznej i po udarze zawieźli go na rehabilitację, po której stracił przytomność a dzień później zmarł. Zero informacji, wręcz złość kiedy zadawało się za dużo pytań, a że babcia leciwa i schorowana to wiedzieli że nikt nie wniesie sprawy do sądu, bo to ona by musiała. Także radzę dobrze się przyjrzeć każdej placówce.
Dodany
2019-05-23 09:17
przez Jadwiga
Mając schorowaną babcię musieliśmy również poszukać czegoś "budżetowego" a zarazem na najwyżsyzm poziomie opieki i Złota Ostoja w Czosnowie pod Warszawą okazała się być idealna. Jesteśmy zachwyceni opieką i doskonałymi warunkami. Rehabilitacje, lekarze, panie pielęgniarki - wszyscy oddani i niebywale zaangażowani w swoją pracę. Szczerze polecam.
Dodany
2019-08-19 15:06
przez doniśka
W mazowieckim Złota Ostoja będzie idealna. Warto zadzwonić, a nawet podjechać i zobaczyć. My zdecydowaliśmy się szybko i nie żałujemy!
Dodany
2022-04-13 08:26
przez Bożena sliwinska
Dom opieki słoneczny las w Stanisławowie pierwszym przy ul Jana kazimierza 453 to dom opieki który działa nielegalnie bez zgody wojewody . Przeprowadzona kontrola przez wydział polityki społecznej przy wojewodziemi mazowieckim dnia 23.02.2022 potwierdził ze jest to dom nie wpisany do rejestru i nie ma decyzji. Właściciele Rafał Zieliński I Marianna Wardowska ludzie którzy od lat prowadzą takie placówki świadomie działają nielegalnie !!!!!wstyd czego nie robi się dla kasy .odsyłam do przeczytania wyników kontroli w biuletynie informacji publicznej na stronie internetowej wojewody mazowieckiego i sprawdzenie ze ten dom nie jest wpisany na listę legalnych domów .mają zezwolenie na dom przy tej samej ulicy pod adresem ul Jana kazimierza 363 I tak ten proceder kwitnie ja juz zostałam oszukana . Wstyd!!!!i żenada do czego można być zdolnym i jakie kierują tymi ludźmi pobudki

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.