Poszukuję godnego polecenia domu opieki w okolicach Warszawy

Dodany
2019-01-24 15:32
przez owsianaa
Poszukuję godnego polecenia domu opieki w okolicach Warszawy. Moja mama była pensjonariuszką kilku i ciągle to nie to czego oczekujemy. Szukam domu do 30 pensjonariuszy z możliwością refundacji z NFZ-u. Bardzo ważna dla mnie jest atmosfera i życzliwy stosunek personelu. Możliwość wyprowadzania do ogrodu mojej mamy. Opieka lekarska nie jest aż tak istotna ponieważ mama wymaga bardziej opieki pielęgnacyjnej. Ważne, aby w domu coś się działo, było jakieś życie.

Z góry dziękuję za informacje.

Tatiana
Dodany
2019-01-24 23:20
przez Dominika
Na pewno w Nowym Dworze Mazowieckim w Domu Rodzinnym można się dostać na NFZ też. Placówka bardzo fajna, bo z profesjonalną opieką pielęgniarek, lekarza ale też dużo ciekawych zajeć tam własnie mają. Wiem, bo sama miałam tam praktyki kiedyś :)
Dodany
2019-02-24 19:33
przez Marta
Z całego serca mogę polecić Złotą Ostoję w Czosnowie pod Warszawą. Dom jest nowoczesny ale bardzo przytulny, przy samej Puszczy Kampinoskiej, babcia spędziła tam dwa ostatnie lata. Była po dwóch udarach, miała demencję, padaczkę i nie chodziła. Miała 89 lat, trafiła tam w ciężkim stanie, ale do samego końca była zachwycona.
Dodany
2019-03-14 15:36
przez Ewa
Godny zainteresowania w Kobylce
Dom Spokojnej Starości przy ul Sempolowskiej 5
Podaje namiar 514 707 372
Dodany
2019-03-31 20:04
przez Mariola
Również polecę Złotą Ostoję w Palmirach, okolica malownicza a sam ośrodek z profesjonalnym sprzętem, dobrze przystosowany do osób niedomagających. Opiekunki, dobre kobiety, robią co mogą a pacjenci potrafią być zmierzli, w końcu to osoby schorowane. Miła i ciepła atmosfera
Dodany
2019-05-23 09:13
przez Klaudia W.
Moja babcia przebywała w pielęgniarskim domu opieki Złota Ostoja w Czosnowie i byliśmy niebywale wdzięczni za opiekę i serce jej okazane.
Dodany
2019-09-20 15:28
przez ARES
Gorąco polecam w Kobylce przy Sempolowskiej ;
Proponuję podjechać i zobaczyć samemu ;
Drzwi domu są otwarte i każdy może wejść i obejrzeć.
Warunki mieszkalne i bytowe można porównać do hotelu 5 gwiazdkowego; mają bogatą ofertę zajęć jak i opiekę medyczną i opiekuńcza znakomita .

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.