Poszukuje domu opieki w Warszawie lub okolicy dla ojca

Dodany
2019-03-13 21:33
przez Bohdan
Poszukuje domu opieki w Warszawie lub okolicy dla ojca. Jest w miare samodzielny, Ma problemy z dluzszym chodzeniem. Sprawny umyslowo.
Dodany
2019-03-14 08:09
przez Ewa
Polecam w Kobylce
Dom Spokojnej Starości przy ul Sempolowskiej 5
Dojazd z Warszawy jest dobry; trasa Toruńska z Żoliborza zajmuje 20 m.
Nasz Tata jest 3 lata ; jesteśmy zadowoleni .
Podaje kontakt 514707372
Dodany
2019-03-18 23:12
przez Olafff
W Nowym Dworze Mazowieckim jest Dom Rodzinny. To ZOL, więc placówka opiekuńczo-lecznicza zatem problem z chodzeniem nie będzie stanowił problemu, zajmą się tam Twoim ojcem odpowiednio. Dom Rodzinny to dobra placówka, będzie miał tam zapewnione przyzwoite warunki.
Dodany
2019-03-31 19:28
przez Dagmara
Polecam Pielęgniarski Dom Opieki Złota ostoja w Czosnowie. Piękna lokalizacja i dobrze przygotowany budynek. Opieka na najwyższym poziomie z dostępem do lekarzy specjalistów i odpowiednio dobraną rehabilitacją. Mam tam babcię i odkąd tam jest widzę u niej każdego dnia postępy, takżę warto zajrzeć na ich stronę
Dodany
2019-04-01 11:13
przez Herbik
Leśny Dom Seniora w Piastowie, choć trasa to 3 godziny. U nas jednak najwazniejszy był dostęp do sprzetu rehabilitacyjnego. Ale mogę polecic, miejsce, gdzie pracuje bardzo wiele ciepłych i kompetentnych opiekunów, pielęgniarzy i lekarzy.
Dodany
2019-04-02 16:52
przez ML
Chciałem podzielić się swoją opinią oraz złożyć podziękowania za wspaniałą opiekę nad moją mamą.
Do Kobylki przy ul Sempolowskiej 5 trafiłem przypadkiem ;
Z biegiem czasu wydaje mi się, że ten Dom był pisany na mojej drodze, kiedy szukałem tego odpowiedniego.
Okolica jest spokojna, dużo starodrzewia ; można nawet zobaczyć jak wiewiórki skaczą po drzewach.
Jest duży ogród, huśtawki, kwiaty ,ławki, stoliki.
Właścicielką,kompetentna, pomocna; od samego początku wzbudza zaufanie.
Dom jest przytulny ; pokoje czyste ; w całym Domu unosi się zapach gotowanego obiadu.
kucharz jest sympatyczny i zawsze stara się dogodzić Seniorom.
W ofercie posiadają zajęcia- różnego rodzaju; muzyczne, gimnastyczne, manualne oraz rehabilitację indywidualna.
Uważam, że zajęcia prowadzą dobrze I fachowo; widać jak Seniorzy chętnie biorą w nich udział.
Personel - Panie, które z ogromną starannością i dbałością o każdy szczegół pomagają Naszym najblizszym;
Tu chciałem poklonic się P Pielegniarce- dziewczyna anioł; uwielbiana przez podopiecznych,
zawsze z uśmiechem wchodzi na oddział;
Da się odczuć , że do swojej pracy podchodzi z dużą empatia do człowieka ; u mamy zostały wyleczone paskudne rany, które w strasznie się paskudzily ; w domu, kiedy mamą była nie byliśmy wstanie wraz z rodzina sobie poradzić.
A i jeszcze chciałem powiedzieć , że organizowane Święta są jak w domu, przy stole z liczną rodzina .
Boże Narodzenie było czymś magicznym . ...
Kolędy, opłatek, życzenia.
Jest to Dom, który stawia na rodzina domowa atmosfere;
Seniorzy są uśmiechnięci i zadbani, a to jest najlepsza wizytówka.
Dziękuję
Marek Lenar
Dodany
2019-05-13 08:00
przez Ada
Serdecznie mogę polecić Dom Seniora Krzeminek, opieka na wysokim poziomie, bardzo przyjazny personel
Dodany
2019-07-22 12:22
przez Julita
Babcia trafiła zupełnie przez przypadek do Pielęgniarskiego Domu Opieki w Czosnowie "Złota Ostoja" i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Jest pod stałą bardzo troskliwą opieką, a my możemy odwiedzać ją kiedy tylko tego pragniemy. Naprawdę cudowne miejsce
Dodany
2019-08-19 14:53
przez Baśka
U nas również sprawdził się dom opieki Złota Ostoja. Jest blisko Warszawy, dlatego możemy często odwiedzać naszą ciocię, a dodatkowo ma niezwykłe standardy opieki!
Dodany
2019-09-10 20:38
przez Rodzina Wisniowskich
M6 gorąco polecamy Dom Spokojnej Starości w Kobylce przy Sempolowskiej 5;
Pełen profesjonalizm ; Empatiia; indywidualne podejście do pacjenta;
Rodzina Wisniowskich
Dodany
2019-09-18 10:46
przez Basia
Złota Ostoja w Czosnowie będzie idealna - warunki naprawdę świetne, opieka na najwyższym poziomie, a dodatkowo naprawdę cudowna okolica. Dziadek jest bardzo zadowolony, więc chyba nie ma źle :)
Dodany
2019-10-07 15:55
przez sandik
też mogę polecić Złotą Ostoję, mają naprawdę fajne warunki i przemiłą obsługę. Od kiedy Babcia tam przebywa odwiedzam ją regularnie i za każdym razem wszystko jest naprawdę na najwyższym poziomie.
Dodany
2019-10-28 14:12
przez karmel
Świetną placówką dla Takiej Osoby, będzie Złota Ostoja. Piękne miejsce, w doskonałej lokalizacji, niesamowita obsługa, mili pensjonariusze, bardzo dobra opieka. Myślę, że warto rozważyć ją jako opcję.
Dodany
2020-01-13 19:08
przez Barbara
Zdecydowanie Złota Ostoja, mają niepowtarzalny klimat, bardzo fachowy i troskliwy personel, wspaniałe warunki, dobre jedzenie i co ważne, osoby chore i starsze czują się tutaj spokojne i bezpieczne.
Dodany
2020-04-14 15:07
przez Martyna
Złota Ostoja to miejsce warte polecenia. Warunki wręcz doskonałe, opieka troskliwa, życzliwa i pełna empatii i zrozumienia. Serdecznie polecam.
Dodany
2020-04-20 12:55
przez Maria Kulawik
Znajoma ma Babcię w Złotej Ostoi i przyznam, że jestem mile zaskoczna w jakich warunkach i z jaką opieką otoczeni są pensjonariusze. Mają wiele ciekawych zajęć, nawiązują przyjaźnie, czują się tam naprawdę super. Warto rozważyć

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.