Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Polecam Osrodek opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera jodlowadolina.pl

Dodany
2017-10-20 18:44
przez Ewa
Polecam Dom Opieki jodlowadolina.pl
Rodzinna atmosfera, podopieczni uśmiechnięci, zadbani.
W Ośrodku czysto i pachnąco.
Ośrodek stworzony z miłości do osób z chorobą Alzheimera
Polecam wszystkim potrzebującym z całego serca i czystym sumieniem.
Moja mama jest w Ośrodku już prawie trzy lata, zawsze zadbana, radosna, czyściutka, aż miło patrzeć jak mocniej garnie sie do serca opiekunek niż do nas , do rodziny, która przyjeżdża w odwiedziny.
Dodany
2017-12-20 11:34
przez Janina
Polecam z czystym sumieniem Dom Opieki jodlowadolina.pl
Dom prowadzi wyspecjalizowaną opiekę tylko nad osobami z chorobą Alzheimera.
Mój Tata jest w Ośrodku od 2,5 roku, ma zapewniona profesjonalną opiekę, zawsze zadbany, czyściutki, a przede wszystkim uśmiechnięty.
Rodziny mogą odwiedzać swoich bliskich w każdej chwili , bez żadnych zapowiedzi, umawiania się tak jak jest to w innych Ośrodkach.
w Ośrodku zawsze czyściutko, pachnąco i przede wszystkim radośnie.
Podopieczni mają zapewniona bezpłatna opiekę psychiatryczną w trakcie całego pobytu.
Właściciele Pani Joanna i Pan Mariusz zawsze gotowi do pomocy, troskliwi, a przede wszystkim prowadzący Ośrodek z powołaniem.
Serdecznie Państwu dziekuję Pani Joanno , Panie Mariuszu za opiekę nad Tatą.
Wszystkim potrzebującym, szukającym domu opieki dla bliskiej osoby z chorobą alzheimera polecam dom opieki jodlowadolina.pl
Dodany
2018-08-27 23:31
przez Fides
To lieknie..tylko jedno wazne pytanie..warunki..jakie warunki by pokryc kosxta pobytu....jak to roxwiaxac gdy ktos ma emeryture 2000 zl????
Dodany
2018-10-10 17:04
przez Byłem gotów zapłacić 4 tyś.
NIE POLECAM: Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny i Dom Spokojnej Starości dla osób starszych i osób z chorobą Alzheimera „Jodłowa Dolina” w Jodłowie k/Międzylesia na Dolnym Śląsku. Tutaj ich strona www: http://www.jodlowadolina.pl/ wszystko ładnie wygląda tylko na stronie internetowej. Zadzwoniłem tam w Niedziele zdecydowanie przed 21:00 bo sprawa była bardzo pilna a na stronie była informacja zacytuję: " Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską" oraz "Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 74 813 68 74 lub e-mail biuro@jodlowadolina.pl" i co się stało, kobieta w słuchawce, prawdopodobnie właścicielka z mężem w tle zje.....ła mnie, że ośmieliłem się wogóle tam zadzwonić i pytać o cokolwiek o tej porze. Super, skoro już na wstępie tak jest to co się dzieje później i jak są traktowani tam ludzie, chamówa i słoma z butów już na wstępie. ... to się nazywa całodobowa opieka a wystarczyło poprostu być miłym i odpowiedzieć na 2,3 pytania, bo i tak .... niby pracują cała dobę.
Dodany
2018-10-10 18:46
przez Krystyna
Nie zgodzę się z przedmówcą, znam Ośrodek doskonale, bo od trzech lat jest w Ośrodku moja Mama. Właściciele bardzo mili i uczynni, zawsze uśmiechnięci i pomocni.
Dostępni dla podopiecznych Ośrodka codziennie oraz w nocy w razie potrzeby.
Lecz, oczywiste jest , że to że świadczą całodobową opiekę pielęgniarską to właściciele każdej firmy/ Domu Opieki, Zakładu Pracy, mają chyba prawo do wypoczynku, chociaż w niedzielę szczególnie o godzinie 21.00.
Więc nie rozumiem ja Córka , jednej z podopiecznych Ośrodka, oburzenia Szanownego Pana, bo nawet nie stosowne jest takie zachowanie.
Czy w jakimkolwiek innym Domu Opieki dodzwonił się Pan do właścicieli lub kierownictwa w niedziele i to o godzinie 21.00.
Może zamiast wypisywać bzdury o traktowani ludzi, o właścicielach, to może poznałby Pan ich osobiście i wtedy się wypowiadał.
Bo trzeba być samym w porządku i nie mieć sobie nic do zarzucenia aby wypowiadać się o innych i obrażać ludzi którzy działają z powołania.
Dodany
2018-11-27 18:38
przez Grzegorz
Wspaniały Ośrodek.
Moja Mama była w Ośrodku dwa lata, czuła się w nim lepiej niż we własnym domu.
Miło było patrzeć za każdym razem jak ją odwiedzałem jak jest szczęśliwa, uśmiechnięta, zadbana i zadowolona.
Szkoda że jest tak mało tak profesjonalnych miejsc w naszym kraju dla osób z chorobą Alzheimera, oferujących tak dobrą całodobową opiekę z odpowiednio przeszkolona kadrą.
Serdecznie dziękuję za opiekę nad moją Mamą która odeszła do Aniołków.
Dodany
2018-12-04 21:16
przez Poszukująca domu opieki
Szukam opinii na temat ośrodka Jodłowa Dolina i nic nie mogę znaleźć. Dlaczego nie macie opcji opinii? Inne domy opieki mają taką możliwość.
Dodany
2019-02-07 12:08
przez Gosia
Czy ktoś z Was był w dziennym domu opieki w Warszawie przy Ogrodowej?
Słyszałam dość dobre opinie ale nie wiem czy wybrać się tam z mamą.
Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tym miejscu?

tu mają stronę http://www.mcla.pl

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.