Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Polecam Dom Opieki Jodlowadolina.pl

Dodany
2017-12-20 11:37
przez Janina
Polecam z czystym sumieniem Dom Opieki jodlowadolina.pl
Dom prowadzi wyspecjalizowaną opiekę tylko nad osobami z chorobą Alzheimera.
Mój Tata jest w Ośrodku od 2,5 roku, ma zapewniona profesjonalną opiekę, zawsze zadbany, czyściutki, a przede wszystkim uśmiechnięty.
Rodziny mogą odwiedzać swoich bliskich w każdej chwili , bez żadnych zapowiedzi, umawiania się tak jak jest to w innych Ośrodkach.
w Ośrodku zawsze czyściutko, pachnąco i przede wszystkim radośnie.
Podopieczni mają zapewniona bezpłatna opiekę psychiatryczną w trakcie całego pobytu.
Właściciele Pani Joanna i Pan Mariusz zawsze gotowi do pomocy, troskliwi, a przede wszystkim prowadzący Ośrodek z powołaniem.
Serdecznie Państwu dziekuję Pani Joanno , Panie Mariuszu za opiekę nad Tatą.
Wszystkim potrzebującym, szukającym domu opieki dla bliskiej osoby z chorobą alzheimera polecam dom opieki jodlowadolina.pl
Dodany
2017-12-27 09:24
przez Bożena
Moja Babcia w Ośrodku jest dwa lata, zawsze zadbana, czyściutka, pachnąca, uśmiechnięta i najedzona do syta.
Wiosną, latem i jesienią wychodzi Babcia z innymi pensjonariuszami i opiekunami na ogród lub spacery wokół Ośrodka gdzie jest przepiękny zielony ogród, na którym spędzają również czas na grach, zabawach wspólnym śpiewaniu i słuchaniu muzyki, wielokrotnie wspólnie z rodzinami w czasie wekendów, gdzie wygląda to tak jak jedna wielka rodzina bawiąca się wspólnie w plenerze, jest to wspaniałe , że można tak wspólnie zorganizować czas pensjonariuszy z rodzinami.
Przede wszystkim Ośrodek zapewnia opiekę dla osób z chorobą Alzheimera na każdym etapie choroby, nikt nie robi w Ośrodku podziału przy przyjęciu na podopiecznych lepszych czy gorszych, nikt nie stawia warunków do przyjęcia, moja Babcia była przy przyjęciu osobą leżącą, teraz chodzi, dzięki rehabilitacji jaką prowadzą w Ośrodku :-)
W Ośrodku zapewniona całodobowa opieka pielęgniarska, a przede wszystkim bezpłatna opieka lekarza psychiatry, specjalistów jeśli są potrzebni, oraz opieka lekarza internisty
Odwiedziny możliwe w każdy dzień bez żadnych zapowiedzi, umawiania się itp.
Ośrodek jest na pewno godny polecenia, a przede wszystkim działa legalnie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne przy takiej skali nie legalnie działających Ośrodków.
Dodany
2018-10-10 17:01
przez Byłem gotów zapłacić 4 tyś.
NIE POLECAM: Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny i Dom Spokojnej Starości dla osób starszych i osób z chorobą Alzheimera „Jodłowa Dolina” w Jodłowie k/Międzylesia na Dolnym Śląsku. Tutaj ich strona www: http://www.jodlowadolina.pl/ wszystko ładnie wygląda tylko na stronie internetowej. Zadzwoniłem tam w Niedziele zdecydowanie przed 21:00 bo sprawa była bardzo pilna a na stronie była informacja zacytuję: " Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską" oraz "Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 74 813 68 74 lub e-mail biuro@jodlowadolina.pl" i co się stało, kobieta w słuchawce, prawdopodobnie właścicielka z mężem w tle zje.....ła mnie, że ośmieliłem się wogóle tam zadzwonić i pytać o cokolwiek o tej porze. Super, skoro już na wstępie tak jest to co się dzieje później i jak są traktowani tam ludzie, chamówa i słoma z butów już na wstępie. ... to się nazywa całodobowa opieka a wystarczyło poprostu być miłym i odpowiedzieć na 2,3 pytania, bo i tak .... niby pracują cała dobę.
Dodany
2018-10-10 18:46
przez Krystyna
Nie zgodzę się z przedmówcą, znam Ośrodek doskonale, bo od trzech lat jest w Ośrodku moja Mama. Właściciele bardzo mili i uczynni, zawsze uśmiechnięci i pomocni.
Dostępni dla podopiecznych Ośrodka codziennie oraz w nocy w razie potrzeby.
Lecz, oczywiste jest , że to że świadczą całodobową opiekę pielęgniarską to właściciele każdej firmy/ Domu Opieki, Zakładu Pracy, mają chyba prawo do wypoczynku, chociaż w niedzielę szczególnie o godzinie 21.00.
Więc nie rozumiem ja Córka , jednej z podopiecznych Ośrodka, oburzenia Szanownego Pana, bo nawet nie stosowne jest takie zachowanie.
Czy w jakimkolwiek innym Domu Opieki dodzwonił się Pan do właścicieli lub kierownictwa w niedziele i to o godzinie 21.00.
Może zamiast wypisywać bzdury o traktowaniu ludzi, o właścicielach, to może poznałby Pan ich osobiście i wtedy się wypowiadał.
Bo trzeba być samym w porządku i nie mieć sobie nic do zarzucenia aby wypowiadać się o innych i obrażać ludzi którzy działają z powołania.

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2018 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.