Polecam Dom Opieki Jodlowadolina.pl

Dodany
2017-12-20 11:37
przez Janina
Polecam z czystym sumieniem Dom Opieki jodlowadolina.pl
Dom prowadzi wyspecjalizowaną opiekę tylko nad osobami z chorobą Alzheimera.
Mój Tata jest w Ośrodku od 2,5 roku, ma zapewniona profesjonalną opiekę, zawsze zadbany, czyściutki, a przede wszystkim uśmiechnięty.
Rodziny mogą odwiedzać swoich bliskich w każdej chwili , bez żadnych zapowiedzi, umawiania się tak jak jest to w innych Ośrodkach.
w Ośrodku zawsze czyściutko, pachnąco i przede wszystkim radośnie.
Podopieczni mają zapewniona bezpłatna opiekę psychiatryczną w trakcie całego pobytu.
Właściciele Pani Joanna i Pan Mariusz zawsze gotowi do pomocy, troskliwi, a przede wszystkim prowadzący Ośrodek z powołaniem.
Serdecznie Państwu dziekuję Pani Joanno , Panie Mariuszu za opiekę nad Tatą.
Wszystkim potrzebującym, szukającym domu opieki dla bliskiej osoby z chorobą alzheimera polecam dom opieki jodlowadolina.pl
Dodany
2017-12-27 09:24
przez Bożena
Moja Babcia w Ośrodku jest dwa lata, zawsze zadbana, czyściutka, pachnąca, uśmiechnięta i najedzona do syta.
Wiosną, latem i jesienią wychodzi Babcia z innymi pensjonariuszami i opiekunami na ogród lub spacery wokół Ośrodka gdzie jest przepiękny zielony ogród, na którym spędzają również czas na grach, zabawach wspólnym śpiewaniu i słuchaniu muzyki, wielokrotnie wspólnie z rodzinami w czasie wekendów, gdzie wygląda to tak jak jedna wielka rodzina bawiąca się wspólnie w plenerze, jest to wspaniałe , że można tak wspólnie zorganizować czas pensjonariuszy z rodzinami.
Przede wszystkim Ośrodek zapewnia opiekę dla osób z chorobą Alzheimera na każdym etapie choroby, nikt nie robi w Ośrodku podziału przy przyjęciu na podopiecznych lepszych czy gorszych, nikt nie stawia warunków do przyjęcia, moja Babcia była przy przyjęciu osobą leżącą, teraz chodzi, dzięki rehabilitacji jaką prowadzą w Ośrodku :-)
W Ośrodku zapewniona całodobowa opieka pielęgniarska, a przede wszystkim bezpłatna opieka lekarza psychiatry, specjalistów jeśli są potrzebni, oraz opieka lekarza internisty
Odwiedziny możliwe w każdy dzień bez żadnych zapowiedzi, umawiania się itp.
Ośrodek jest na pewno godny polecenia, a przede wszystkim działa legalnie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne przy takiej skali nie legalnie działających Ośrodków.
Dodany
2018-10-10 18:46
przez Krystyna
Nie zgodzę się z przedmówcą, znam Ośrodek doskonale, bo od trzech lat jest w Ośrodku moja Mama. Właściciele bardzo mili i uczynni, zawsze uśmiechnięci i pomocni.
Dostępni dla podopiecznych Ośrodka codziennie oraz w nocy w razie potrzeby.
Lecz, oczywiste jest , że to że świadczą całodobową opiekę pielęgniarską to właściciele każdej firmy/ Domu Opieki, Zakładu Pracy, mają chyba prawo do wypoczynku, chociaż w niedzielę szczególnie o godzinie 21.00.
Więc nie rozumiem ja Córka , jednej z podopiecznych Ośrodka, oburzenia Szanownego Pana, bo nawet nie stosowne jest takie zachowanie.
Czy w jakimkolwiek innym Domu Opieki dodzwonił się Pan do właścicieli lub kierownictwa w niedziele i to o godzinie 21.00.
Może zamiast wypisywać bzdury o traktowaniu ludzi, o właścicielach, to może poznałby Pan ich osobiście i wtedy się wypowiadał.
Bo trzeba być samym w porządku i nie mieć sobie nic do zarzucenia aby wypowiadać się o innych i obrażać ludzi którzy działają z powołania.

Dodany
2018-11-27 20:48
przez Rodzina
Do właścicieli domu opieki w Jodłowie

Witamy Państwa,

Nasza mama była u Państwa jakiś czas temu i ogólnie byliśmy zadowoleni z opieki. Wtedy było około trzydziestu podopiecznych i mieliśmy wrażenie, że jest w sam raz, jeśli chodzi o ilość osób, nie lubimy tłoku. Teraz znów chcieliśmy skorzystać z Państwa usług, ale dowiedzieliśmy się, że liczba podopiecznych wzrosła do siedemdziesięciu osób, co bardzo nas zmartwiło, gdyż nie lubimy szpitalnych tłoków. Wielka szkoda, że postawiliście Państwo na ilość, rozumiemy, że to też biznes, ale mniejsze domy opieki bardziej nam się podobają. Mniej osób to mniejsza anonimowość, wyczuwalna atmosfera domowa i więcej czasu dla podopiecznego. Zachęcamy Państwa do przemyślenia obranej drogi, bowiem wcześniej było optymalnie.


Pozdrawiam



Dodany
2019-03-31 19:49
przez Agnieszka
Polecam dom Złota Ostoja w Palmirach, piękna okolica pełna zieleni, nowoczesnie urządzony ośrodek, który bardziej przypomina dom rodzinny. I chyba dobrze płacą personelowi bo opiekunki wyjątkowo cierpliwe i życzliwe. W publicznym nigdy nie spotkałam się z taką otwartością

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.