Parkowy Dworek Żerniki Wrocławskie ul. Parkowa 24

Dodany
2021-11-07 20:38
przez Katarzyna
Moja 90 letnia mama przebywa w tym domu od ponad roku. Jest osobą bardzo schorowaną, po 4 udarach z wieloma chorobami. To już 3 nasz dom opieki i dopiero tutaj jest zadowolona. Wszyscy pensjonariusze są otaczani opieką i właściwą troską medyczną . Moja mama lubi przyrodę , a ten dom seniora położony jest w cichej okolicy , ma duży ogród i werandę , gdzie pensjonariusze spędzają wszystkie ciepłe dni. Kuchnia jest domowa , urozmaicona , posiłki obfite, przygotowywane na miejscu. Profesjonalna opieka. Moja mama czuje się tutaj jak w domu. Jest tu ładnie i czysto,
przestronne nowe toalety i łazienki. Rewelacyjna organizacja imprez i uroczystości takich jak Wigilia ,Wielkanoc, Nowy Rok czy też urodziny badż imieniny pacjentów. Dom Seniora posiada własny transport medyczny w postaci karetki i tą właśnie karetką moja mama została przewieziona do szpitala na konsultację diabetologiczną. To duże ułatwienie dla mnie i wszystkich innych rodzin. Polecam ten Dom wszystkim, którzy kochają swoich rodziców i chcą im zapewnić godziwą opiekę.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.