Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Ostrzeżenie

Dodany
2017-07-03 22:58
przez córka
Wszystkim zainteresowanym odradzam domy opieki Olimp. Np. w Sulejówku jest zbyt mało opiekunek aby zapewnić podopiecznym należytą opiekę.
Niezabezpieczone kręte i strome schody stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo dla osób starszych i schorowanych. Moja mama przeżyła tam tylko miesiąc. W tym czasie złamała rękę, była cała posiniaczona i w krwiakach, podobno się przewróciła wstając od stołu, podobno przewróciła się w łazience, a jak było na prawdę pozostanie tajemnicą. Właścicielka w rozmowie telefonicznej zadała pytanie - a kiedy mama zmarła, nawet tego nie wiedziała. Potem kontakt się urwał, bo nie miała czasu lub nie mogła rozmawiać - temat rozmowy bardzo niewygodny, zwrot pieniędzy.
Dodany
2018-02-12 18:37
przez Irena Borowska-corka
Dobrze ,ze jest taka mozliwosc..... wypowiedzenia sie na temat ..i przestrzec ludzi przed pobytem w domach seniora.....Mam uwagi co do DOMU SENIORA "MAGDALENKA" w DUSZNIKACH-ZDROJ. Po 5 miesiacach zabralismy mame z tego osrodka...to byl koszmar. Brudno w pokojach i lazienkach,zero zainteresowania pensjonariuszami,wyzywienie bardzo zle,mama bardzo zaniedbana pod kazdym wzglede.Nie podawanie lekarstw ,mimo ze zaordynowane przez lekarza i wykupione.Bardzo mala ilosc opiekunek ,ktore z niczym nie nadazaly. Miesiecznie placilismy 3.000 zl a wygladalo to tak jakbysmy placili 300 zl miesiecznie !Tacy ludzie jak dytektor osrodka,nigdy nie powinni prowadzic takiego domu...zero empatii i uczciwosci...lista zarzutow jest dluga ......`mame wzielismy ponad miesiac temu, nie moglismy znalesc mamy garderoby z powodu totalnego balaganu.Obiecano nam wyslac po tygodniu,mimo moich ponaglen,nie dostalismy zwrotu ,po 5 tygodniach nawet...musilismy kupic cala nowa garderobe dla mamy. Dyrektor osrodka bardzo manipuluje ludzmi i ma bardzo lekcewazacy stosunek to pracy,podopiecznych a takze do rodzin ,ktorzy zostawili tam swoich bliskich.
Dodany
2018-03-19 08:34
przez Konrad
MAGDALENKA to moloch jakich mało, gmach typowy dla szpitali.
Dodany
2018-04-08 11:00
przez ALEKSANDRA
Uwaga !Ostrzegam przed domem opieki w Gdańsku -Zakoniczynie przy ul. Huenefelda
To miejsce to koszmar pod każdym względem ,Bardzo złe wyżywienie,bez świeżych owoców i warzyw, bez specjalnej diety np.,dla cukrzyków- mama bardzo schudła w ciągu dwóch miesięcy,przeniosłam ją w inne miejsce gdzie nie mogli się nadziwić jej chudością !!! , Brak mebli w pokojach- szafek,krzeseł , gdzie poupychane były łóżka ciasno jedno przy drugim,byleby więcej ludzi przyjąć , pieniądze duże , opieka minimalna - głównie polega na paleniu papierosów przez obsługę przy wejściu do willi,a pacjentki posadzone w jednym ciasnym miejscu na kanapie tkwią tak godzinami , a jeśli chcą pospacerować wokół stołu( bo tam nie ma innego miejsca )to są przywoływane na swoje miejsce krzykiem , w głowie się nie mieści ... Tragedia ! Taki dom powinien być od razu zamknięty

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.