Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Ośrodek "MARIANNA" w Majdanie k/ Wiązownej

Dodany
2010-02-18 18:51
przez anna15
Czy ktoś zna ośrodek opieki Marianna w Majdanie k/ Wiązownej,dziś musieliśmy oddać tam tatę (77lat) nie chodzi, nie mówi i sam nie je ,jest po udarze niedokrwiennym. :-[
Dodany
2015-02-14 18:50
przez gość

Pod koniec 2014 roku przez 2 miesiące była nasza Mama w tym ośrodku. Jest w nim czysto ale np Mama dostawała owoc na podwieczorek czy śniadanie ale już nie potrafiła sama sobie obrać ten owoc, żeby zjeść. Opiekunek jakoś nie było (widziałem to kilkakrotnie), u sąsiadki owoce leżały zwiędnięte gdyż pani ta jest sparaliżowana i nie potrafiła sama je wziąć. Jak jej podawałam to bardzo chętnie jadła. Ile razy wpadałam Mama zawsze była w łóżku albo siedziała przywiązana do wózka inwalidzkiego, zawsze sama. Jedyną atrakcją dla nie to był obiad kiedy to przychodziła opiekunka i wiozła ją na stołówkę. Po 2 miesiącach zabrałam ją z tamtąd do innego ośrodka, który nie dosyć że tańszy to otoczono w nim Mamę troskliwą opieką. Już nie czuję moczu, opiekunka jest prawie ciągle w pobliżu. W tym domu na początku jak opiekunki podchodziły do Mamy to wołała 'nie bij'. Nie wiem ale być może w Mariannie z chorymi postępuje się brutalnie.
Dodany
2016-10-13 13:17
przez kasia
Potwierdzam ośrodek Marianna tylko tyle że jest ładny i klimatyzowany,ale opieka jest a właściwie jej nie ma . Żenujące podejście do chorych.Odradzam pobyt w tym ośrodku.
Dodany
2017-08-03 13:42
przez MSz.
Antypatyczni pracownicy administracji, aroganckie salowe, naburmuszone pielęgniarki. Dyrektorka ośrodka dostępna do czasu podpisania umowy. Jedynie rehabilitanci pracujący z zaangażowaniem, energiczni i sympatyczni. Stanowczo odradzam.
Dodany
2019-02-07 12:25
przez Ania
Bardzo polecam jest rodzinna atmosfera czysto i miło dbają o każdego ciągle ktoś zagląda rozmawia rehabilitacja na średnim poziomie ale całościowo oceniam na 5 z plusem.Pobyt brata 4 miesiące.Polecam !
Dodany
2019-03-14 16:05
przez Maja
Masakra. W tym tygodniu wypisali mojego tatę. Na 4 tygodnie dwa chorował bo akurat panowała grypa. Brak lekarza, brak opieki, brak podstawowych leków przeciwgrypowych!!! na oddziale. Rodziny przywożą pacjentom leki. Jedzenie drastycznie się pogorszyło. Wczoraj poszedł do lekarza w ośrodku. I szok! Wypuścili pacjenta z zaawansowanym zapaleniem oskrzeli. Jak dla nas, rodziny, dno. Kasa za komercyjnych pacjentów idzie ogromna a opieka żadna. Jeśli taką samą kasę zwraca ośrodkowi NFZ to niech się zorientują za co płacą. Nie polecamy.
Dodany
2019-04-05 08:33
przez Anna
Nie polecam, szczególnie pobytów komercyjnych. Musieliśmy zakończyć pobyt przed czasem ze względów zdrowotnych. Od przeszło trzech tygodni prosimy się o zwrot nadpłaty. Nikt nie potrafi powiedzieć kiedy to nastąpi. Jesteśmy odsyłani od jednej do drugiej osoby. Jest to żenujące. Do czasu podpisania umowy świetny kontakt, a potem już tylko olewanie i ignorowanie klienta

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.